|  ورود به سایت  |  جمعه 30 تیر 1396

 
17

مدیر کل عتبات سازمان حج : پایان مهلت پیش ثبت نام عتبات/ نتایج قرعه کشی چهارشنبه اعلام می شود

مدیر کل عتبات سازمان حج : پایان مهلت پیش ثبت نام عتبات/ نتایج قرعه کشی چهارشنبه اعلام می شود

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از پایان مهلت پیش ثبت نام برای سفر به عتبات برای ایام عرفه، محرم، تاسوعا و عاشورا خبر داد و گفت: نتایج قرعه کشی روز چهارشنبه 20 مرداد اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، محسن نظافتی درباره پیش‌ ثبت‌نام متقاضیان اعزام به سفر عتبات در ایام عرفه، محرم، تاسوعا و عاشورا اظهار کرد: مهلت پیش‌ ثبت‌نام که تا ساعت 16 امروز یکشنبه 17 مرداد تمدید شده بود، به پایان رسید.

وی ادامه داد: قرعه کشی از متقاضیان صورت خواهد گرفت و نتیجه این قرعه کشی روز چهارشنبه 20مرداد در سامانه atabat.haj.ir قابل مشاهده خواهد بود.

 مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اعلام کرد : بر اساس نتایج قرعه کشی و اولویت های تخصیص یافته ثبت نام نهایی از متقاضیان از روز یکشنبه 24 مرداد بر  اساس زمان مشخص شده برای هریک از اولویت ها انجام خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: این دوره از اعزامها مربوط به بازه زمانی 13 شهریور لغایت 15 آبان است که ایام عرفه، تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) نیز در این دوره قرار دارد و تاکنون بیش از 50 هزار نفر نام‌نویسی کرده‌اند که به طور حتم این تعداد افزایش می‌یابد.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت در پایان تاکید کرد: تمامی متقاضیان سفر به عتبات عالیات به‌ویژه در ایام پر ازدحام، از عزیمت با کاروانهای غیرمجاز جدا خودداری کنند چرا که تبلیغات آنها برای جذب مشتاقان زیارت است و مردم باید در این زمینه دقت و آگاهی را مدنظر قرار دهند.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1266)
کد خبر: 6836
  • مدیر کل عتبات سازمان حج : پایان مهلت پیش ثبت نام عتبات/ نتایج قرعه کشی چهارشنبه اعلام می شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: