|  ورود به سایت  |  پنجشنبه 01 تیر 1396

 
07
سرپرست سازمان حج و زیارت :

باید با توسعه و ارتقای خدمات مانع حضور جریان غیر مجاز در اعزام های عتبات شویم

باید با توسعه و ارتقای خدمات مانع حضور جریان غیر مجاز در اعزام های عتبات شویم
سرپرست سازمان حج و زیارت  با بیان اینکه 50 هزار  کارگزار زیارتی درکشور و همچنین 2300 دفتر زیارتی  در امور حج و زیارت و عتبات فعالیت دارند، افزود: باید ظرفیت خدمات به زائران عتبات را توسعه دهیم تا با بهبود این خدمات مانع از حضور جریان غیرمجاز اعزام به عتبات شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حمید محمدی روز گذشته در مراسم تکریم و معارفه رئیس پیشین و سرپرست سازمان حج و زیارت گفت:‌ از اعتماد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت‌الاسلام قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت به خود بسیار سپاسگزارم هرچند که انگیزه آمدنم به سازمان حج و زیارت حضور در کنار آقای اوحدی بوده که ایشان هم از کنار ما رفتند.

وی افزود: حرکت سازمان حج و زیارت در سال‌های اخیر بدیع بوده که توانسته‌ایم از حالت روزمره‌گی و جاری خارج شویم ضمن اینکه فضای همدلی و همکاری در خانواده حج و زیارت و کارمندان این سازمان و بعثه مقام معظم رهبری به وجود آمده است.

آقای محمدی با بیان اینکه این نوع حرکت برکات بسیاری را به همراه داشت، اظهار کرد: مهندس اوحدی در بدو ورود خود از تمامی ظرفیت های کارگزاران و مدیران این سازمان استفاده بهینه کرد.

سرپرست سازمان حج و زیارت اظهار داشت: بحث توسعه زیرساخت‌های زیارتی در عتبات موضوعی است که متأسفانه خیلی به آن توجهی نکرده‌اند اما سازمان حج و زیارت در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده است.


سرپرست جدید سازمان حج و زیارت با بیان اینکه توسعه زیرساخت های زیارتی در عتبات یکی از دستاوردهای مدیریتی مهندس اوحدی بود، تصریح کرد: امروز با توجه به توقف سفرهای حج و عمره که جمعیت زائر عتبات ما رو به افزایش است است می فهمیم که چقدر توسعه این زیرساخت ها ارزش دارد و من نیز در آینده همین مسیر را با همین آهنگ ادامه خواهم داد.

وی تصریح کرد: من نیز مسیر و آهنگ جاری سازمان حج و زیارت را ادامه خواهم داد.

محمدی اظهار داشت: فعالیت غیرمجازها در عتبات علی‌رغم وجود مقررات و مصوبات ویژه از سوی برخی نهادها از جمله  شورای عالی امنیت ملی توانسته مشکلاتی را برای ما به وجود آورد و همچنان  آن مجموعه ها  فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه 50 هزار  کارگزار زیارتی درکشور و همچنین 2300 دفتر زیارتی  در امور حج و زیارت و عتبات فعالیت دارند، افزود: باید ظرفیت خدمات به زائران عتبات را توسعه دهیم تا با بهبود این خدمات مانع از حضور جریان غیرمجاز اعزام به عتبات شویم.

مراسم معارفه حمید محمدی، سرپرست سازمان حج و زیارت و تکریم مهندس سعید اوحدی عصر دوشنبه با حضور دکتر صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام ابوترابی فرد نائب رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، علی لیالی از رؤسای پیشین سازمان حج و زیارت، به همراه مدیران و کارکنان  سازمان حج و زیارت وبعثه مقام معظم رهبری و تعدادی از کارگزاران زیارتی  در این سازمان برگزار شد.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (619)
کد خبر: 7462
  • باید با توسعه و ارتقای خدمات مانع حضور جریان غیر مجاز در اعزام های عتبات شویم

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: