|  ورود به سایت  |  یکشنبه 07 خرداد 1396

 
07

اعلام نتایج نهایی قرعه کشی عتبات دانشگاهیان

اعلام نتایج نهایی قرعه کشی عتبات دانشگاهیان

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: نتایج نهایی قرعه کشی شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان بعد از ظهر امروز (سه شنبه) از طریق سایت لبیک و ارسال پیامک به اطلاع زائرین خواهد رسید.

حجت الاسلام سیدمحمدرضا فقیهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: زمان ثبت نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات تا ساعت 24 روز 5 دی ماه ادامه داشت و دیگر امکان ثبت نام وجود ندارد.

وی گفت: بیش از 82 هزار نفر برای اعزام در شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان ثبت نام کرده اند.

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: متقاضیان می توانند از بعد از ظهر امروز (سه شنبه) با مراجعه به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج قرعه کشی با خبر شوند.

وی ادامه داد: دانشجویانی که در قرعه کشی به صورت نفرات اصلی و ذخیره معرفی می شوند، می توانند از امروز ۷ دی ماه، ثبت نام خود را در سایت لبیک نهایی کنند، چون عدم ثبت نام نهایی به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

فقیهی خاطرنشان کرد: اعزام دانشجویان به عتبات عالیات در دوره شانزدهم، از اول بهمن ماه آغاز و تا 1 اردیبهشت ماه 96 ادامه خواهد یافت و در این مدت بیش از 16 هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور، در قالب400 کاروان به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (399)
کد خبر: 7468
  • اعلام نتایج نهایی قرعه کشی عتبات دانشگاهیان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: