|  ورود به سایت  |  ﺳﻪشنبه 03 مرداد 1396

 
15
رئيس سابق فراكسيون قرآن، عترت و نماز مجلس شوراي اسلامي:

خصايص و بركات حج را بازگو كنيم/بركات حج ابراهيمي براي مشكلات مسلمانان

خصايص و بركات حج را بازگو كنيم/بركات حج ابراهيمي براي مشكلات مسلمانان

رئيس سابق فراكسيون قرآن، عترت و نماز مجلس گفت: متاسفانه برخي در فضاي مجازي با اظهارنظرهاي خود به اصل حج هجمه وارد مي كنند و بايد در برابر اين اظهارنظرهاي مغرضانه، خصايص و بركات حج را بازگو كرد.

لاله افتخاري، رئيس سابق فراكسيون قرآن، عترت و نماز مجلس شوراي اسلامي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج با اشاره به مسئله زنده نگاه داشتن فريضه حج در جامعه گفت: حج از فروع دين است و بركات ديني، فردي، اجتماعي، سياسي بخشي از منافع آن براي مسلمانان است.

وي افزود: دولت عربستان ايران را از حج امسال محروم كرد، اما علاقه مردم به حج و اين عبادت بزرگ وصف ناشدني است و حج در دلهاي آنها جاي دارد.

عضو سابق كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي عنوان كرد: اين فريضه الهي يك حركت جمعي از سوي مسلمانان است و وحدت و همدلي آنها را در انجام مناسك حج نشان مي دهد.

افتخاري اظهار كرد: وحدت امت اسلامي به عنوان يك ضرورت مهم در سايه همدلي آنها و شناختن توطئه هاي دشمنانان تقويت خواهد شد و فرصت حج نيز يك فرصت بي نظير براي نشان دادن اين وحدت به دشمنان است.

نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي با اشاره به لزوم برگزاري حج ابراهيمي گفت: حج بايد به صورت يك حج ابراهيمي برگزار شود تا دشمنان از چنين حجي بترسند و مسلمانان اقتدار، قدرت و همدلي خود را نشان دهند.

وي در پايان اظهار كرد: متاسفانه برخي در فضاي مجازي با اظهارنظرهاي خود به اصل حج هجمه وارد مي كنند و بايد در برابر اين اظهارنظرهاي مغرضانه، خصايص و بركات حج را بازگو كرد.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (701)
کد خبر: 7487
  • خصايص و بركات حج را بازگو كنيم/بركات حج ابراهيمي براي مشكلات مسلمانان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: