|  ورود به سایت  |  یکشنبه 07 خرداد 1396

 
20

بيانيه سازمان حج و زيارت به مناسبت يوم الله ۲۲ بهمن

بيانيه سازمان حج و زيارت به مناسبت يوم الله ۲۲ بهمن

سازمان حج و زيارت در بيانيه‌اي به مناسبت سي و هشتمین سالگرد پيروزي انقلاب نوشت: ۲۲ بهمن به مثابه طوفان سهمگيني بود كه كشتي لرزان رژيم طاغوت را به صخره‌هاي ستبر تاريخ كوبيد و در نهايت آن را در گرداب قهرالهي غرق ساخت.

سازمان حج و زيارت به مناسبت سي و هشتمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بيانيه‌اي را منتشر كرده است كه متن آن بدين شرح است:

22 بهمن به مثابه طوفان سهمگيني بود كه كشتي لرزان رژيم طاغوت را به صخره‌هاي ستبر تاريخ كوبيد و در نهايت آن را در گرداب قهر الهي غرق ساخت.حركتي كه اين مردم انقلابی و خداجو به رهبري خميني كبير(ره) آغاز كرد و امروز با هدايت پيامبر گونه خلف صالحش رهبر بصير و فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آيت الله العظمی خامنه‌اي(مدظله) ادامه يافته است، چشم اميد مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خيره ساخت.

بر اين اساس سازمان حج و زيارت و همه خادمين زوار بيت الله الحرام و اعتاب مقدس همگام با امت بپا خاسته ايران اسلامي و به پيروي از مقتداي خويش مقام عظماي ولايت با حضوري منسجم و موثر در راهپيمايي 22 بهمن شركت كرده و بار ديگر به مستكبران عالم اعلام مي‌كنيم كه بر حراست و صيانت از انقلاب اسلامي و دستاوردهاي ارزشمند آن تا پاي جان ايستاده‌ايم.

يقين داريم كه امسال راهپيمايي 22 بهمن به فضل الهي و به بركت هوشياري و بصيرت مردم و مسئولان، پرشورتر از سال‌هاي گذشته خواهد بود و موجب تقويت روحيه ملت هاي مظلوم جهان و نااميدي هر چه بيشتر دشمنان و بدخواهان و مستکبران خواهد شد.

در این بیانیه از عموم هموطنان خصوصاً خادمان زوار بيت الله الحرام و اعتاب مقدس و کارگزاران زیارتی سراسر کشور دعوت مي كنيم تا با حضور پرشور در راهپيمايي شكوهمند 22 بهمن ، بار ديگر حضور خود در عرصه مبارزه عليه استكبار را به نمايش گذاشته و با وحدت، انسجام، يكپارچگي ، حمايت خود را از نظام مقدس جمهوري اسلامي و تداوم در پيروي از آرمان هاي انقلاب اسلامي به نمايش گذارند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (445)
گروه خبر: اخبار عمومی, RSS
کد خبر: 7580
  • بيانيه سازمان حج و زيارت به مناسبت يوم الله ۲۲ بهمن

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: