|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 
10
با حضور رئیس سازمان حج و زیارت؛

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شمسا برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شمسا برگزار شد

رئیس سازمان حج و زیارت روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت شمسا عنوان کرد: آن اندازه که نام شمسا در کشور عراق حائز وجهه مثبت است در ایران نقش و ابعاد شمسا چندان شناخته شده نیست که این موضوع نیاز به اطلاع رسانی و روشنگری دارد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ آقای حمید محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت شمسا که روز سه شنبه 9 خرداد در ابتدای بیست و هفتمین جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان حج و زیارت برگزار شد، اظهار داشت: اجرای سفر عتبات از طریق شرکت شمسا را عده ای بعنوان یک انحصار مطرح می کنند ؛ در حالی شما متشکل از دفاتر زیارتی که بر اساس قانون تنها مجموعه های مجاز در عرصه عتبات هستند تشکیل شده است.

رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان با بیان اینکه عدد اعزام زائران عتبات در سال جاری یک میلیون نفر هدف‌گذاری شده است، عنوان کرد:  سیاست سازمان حج و زیارت تقویت دفاتر زیارتی است و حضور فعال شرکت و دفاتر خدمات زیارتی استان ها نیز در راستای تقویت شمسا و سفرهای عتبات خواهد بود.

وی در سخنانش بحث مقابله با غیرمجازها موسوم به آزادبرها را یک سیاست مهم سازمان برشمرد و عنوان کرد: این مهم علاوه بر توسل به روش های قانونی از طریق افزایش کیفیت و تنوع خدمات و کاهش قیمت ها قابل دستیابی است، بنحوی که زائر باید احساس کند سفر به عتبات با کاروان های شمسا از هر جهت به نفع اوست و در این صورت شمسا در عرصه رقابت با گروه های دیگر موفق خواهد بود.

رئیس سازمان حج و زیارت خاطر نشان کرد: آن اندازه که نام شمسا در کشور عراق حائز وجهه مثبت است در ایران نقش و ابعاد شمسا چندان شناخته شده نیست که این موضوع نیاز به اطلاع رسانی جامعتر دارد. ضمن اینکه بازاریابی و تبلیغ برای عرضه خدمات قابل ارائه به مردم از اهمیت خاصی برخوردار است. 

رئیس سازمان حج همچنین بازنگری در ساختار شمسا چه در حوزه ستادی و چه عملیاتی را ضروری خواند.

تعداد امتیازات: (7) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1177)
کد خبر: 7878
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شمسا برگزار شد
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شمسا برگزار شد
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شمسا برگزار شد
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت شمسا برگزار شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: