|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 
23

سرپرست معاونت امور حج و زيارت سازمان حج و زيارت: صدور ویزای حاجیان از روز گذشته/ چادرهای صحرای عرفات به کولر تجهیز شده‌اند

سرپرست معاونت امور حج و زيارت سازمان حج و زيارت: صدور ویزای حاجیان از روز گذشته/ چادرهای صحرای عرفات به کولر تجهیز شده‌اند

سرپرست معاونت امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت گفت: نخستین سری از ویزاهای زائران ایرانی بیت الله الحرام از روز گذشته (۲۲ تیرماه) به صورت الکترونیکی صادر شده و روند تهیه و ارائه آن در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ نصرالله فرهمند در همایش آموزشی و توجیهی زائران حج تمتع استان تهران که ظهر امروز در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار شد گفت: نخستین سری از ویزاهای زائران ایرانی بیت الله الحرام از روز گذشته (22 تیرماه) به صورت الکترونیکی صادر شده و روند تهیه و ارائه آن در حال انجام است.

وی به مذاکرات حج تمتع امسال اشاره کرد و افزود: اگرچه مذاکرات حج با تاخیر انجام گرفت اما همه تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم حج عزتمندانه برای زائران در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: با وجود ورود دیرهنگام برای بحث تهیه، تغذیه، مسکن و تدارکات اما خوشبختانه هیچ مشکلی پیش نیامد و همه شرایط برای زائران به خوبی فراهم شده است.

فرهمند تصریح کرد: علیرغم اینکه تعداد زائران نسبت به حج گذشته 22 هزار نفر افزایش یافته اما هتل‌های خوبی برای زائران در مکه و مدینه اجاره شده و شرایط خوبی برای پذیرایی از آنها فراهم آمده است.

سرپرست معاونت امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت توضیح داد: با مذاکراتی که صورت گرفته چادرهای زائران در عرفات ارتقاء یافته و با توجه به واقع شدن موسم حج در گرمترین شرایط آب و هوایی عربستان خیمه های زائران در عرفات مجهز به کولر شده است.

تعداد امتیازات: (8) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1462)
کد خبر: 7993
  • سرپرست معاونت امور حج و زيارت سازمان حج و زيارت: صدور ویزای حاجیان از روز گذشته/ چادرهای صحرای عرفات به کولر تجهیز شده‌اند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: