|  ورود به سایت  |  ﺳﻪشنبه 03 مرداد 1396

 

(آرشیو ماه اردیبهشت 1395)

29
به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان ؛

حضرت علی اکبر(ع)؛ آینه تمام نمای خاندان نبوت

حضرت علی اکبر(ع)؛ آینه تمام نمای خاندان نبوت
چکیده: سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) روز جوان نام گرفت، انسانی از تبار پاکان که در سایه سار اطاعت از پروردگار به پاسداری از آرمان های والای دین اسلام پرداخت و با شهامت و ایثار خویش الگویی شایسته برای فرزندان این مرز و بوم شد، جوانانی که با سلاح علم و ایمان و اقتدا به ایشان توانستند در مسیر سازندگی کشور گام های موثری بردارند. یازدهم شعبان 43 قمری در شهر... ادامه »
28
دیدار خانوادگی مدیر حج و زیارت استان فارس با خانواده های معزز شهدای منا فارس+ عکس
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان فارس دیدار خانوادگی مدیر حج و زیارت استان فارس با خانواده های معزز شهدای منا فارس از روز پنج شنبه مورخ 95/2/23 آغاز گردیده است. بر اساس این گزارش دیدار از خانواده های عزیز شهدای منا شهرستان های فارس در ایام تعطیل و در شیراز در دیگر ایام هفته صورت می پذیرد. علیرضا زینلی در حاشیه دیدار که در روز پنج شنبه و جمعه... ادامه »
28
مراسم تودیع و معارفه مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج در عراق برگزار شد
چکیده: محمد جواد دانشيار در مراسمي با حضور حميد محمدي، معاون  سازمان حج و زيارت، حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني، نماينده بعـثه مقام معظم رهبري در عراق، به عنوان مدير جديد دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق معرفي شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حميد محمدي معاون امور  حج و زيارت سازمان حج در اين مراسم كه حسينيان سركن... ادامه »
28
دیدار همکاران اداره کل روابط عمومی با رئیس سازمان حج؛

تأکید بر تشکیل اتاق فکر برای توسعه اطلاع رسانی در سفرهای عتبات

تأکید بر تشکیل اتاق فکر برای توسعه اطلاع رسانی در سفرهای عتبات
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت بر تشکیل اتاق فکر برای توسعه  اطلاع رسانی در حوزه سفرهای عتبات عالیات تأکید کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی روز گذشته در جلسه دیدار همکاران اداره کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت با وی که به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، از تلاش های روابط عمومی این سازمان... ادامه »
28
مدير جديد دفتر نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق منصوب شد/انتصاب مشاور رئیس سازمان حج
چکیده: با حکم  رئیس سازمان حج و زیارت، «محمد جواد دانشیار » به سمت "مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق"  و «مصطفی قاسمی» به سمت "مشاور  رئیس سازمان حج  درامور توسعه زیرساختهای عتبات عالیات" منصوب شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در متن حکم انتصاب مدیر دفتر نمایندگی سازما... ادامه »
28
آخرین وضعیت حج تمتع امسال / وعده سعودی ها برای صدور ویزای حجاج در داخل کشور
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه سعودی ها اخیرا اعلام کرده اند که حاضرند تمهیداتی را فراهم کنند تا ویزای زائران در داخل کشور صادر شود، تصریح کرد: تفاهم نامه ای را که در آن عزت و کرامت و حرمت زائران حفظ نشده و تضمینی برای تأمین امنیت زائران در آن قید نشده باشد، امضا نخواهد شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سع... ادامه »
28
چکیده: مدیر حج و زیارت استان کردستان به همراه تعدادی از کارگزاران زیارتی استان، از شرکت مرکزی کارگزاران و مدیریت حج و زیارت استان همدان بازدید نمودند. ناظمی جلال مدیر حج و زیارت کردستان هدف از این بازدید را تبادل تجربه و آشنایی کارگزاران زیارتی با فعالیت های مناسب در زمینه سفر های زیارتی عتبات عالیات عراق و ... عنوان کرد و افزود ، امید آن ... ادامه »
27
ابلاغ پیام تقدیر و تشکر ریاست محترم سازمان از مسئولین ارشد استان فارس در خصوص همکاری و رسیدگی به امور شهدای فاجعه منا
چکیده: مدیر حج و زیارت استان فارس در دیدارهای جدا گانه ای با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و تولیت محترم آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) و استاندار محترم استان ، پیام تقدیر و تشکر ریاست محترم سازمان را به ایشان ابلاغ کرد. زبه گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان فارس ؛ ینلی ضمن ارائه گزارش مختصری از چگونگی اعزام های عتبات عالیات ، به بیانیه... ادامه »
27
27  اردیبهشت ؛ روز ارتباطات و روابط عمومی گرامی باد
چکیده: امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی قابل توجه است. نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنا بر این،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی و حتی جهانی است و در ... ادامه »
26
بیانیه سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع سال 1395
چکیده: بیانیه سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع سال 95 منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در متن این بیانیه آمده است : بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت بر اساس وظایف خود مبنی بر فراهم ساختن تمهیدات لازم و برنامه ریزی زود هنگام جهت اعزام حجاج ایرانی، از مدتها قبل پیگیر انجام مذاکرات و امضای صورتجلسه توافقات حج سال جاری بوده ... ادامه »
25
دیدار رئیس سازمان حج ، معاون روابط بین الملل سازمان بسیج  و فرمانده و اعضای شورای بسیج سازمان حج  به مناسبت روز پاسدار
چکیده: همزمان با میلاد با سعادت سید و سالار شهیدان و بمناسبت روز پاسدار و  با حضور فرمانده و جمعی از اعضای شورای بسیج بین الملل سازمان حج و زیارت(امت واحده) ، رئیس سازمان حج و زیارت و معاون روابط بین الملل سازمان بسیج مستضعفین با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ در اين ديدار كه بعد از ظهر سه شنبه ... ادامه »
23
دیدار وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت‌الله وحید خراسانی
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله وحید خراسانی دیدار و گفت‌وگو کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، دکتر علی جنتی و مهندس سعید اوحدی  که صبح پنجشنبه به شهر مقدس قم سفر کرده اند در ادامه برنامه‌ها و دیدارهای خود  با آیت‌الله العظمی وحید خراسانی از مراجع عظام تقلید دیدار و گفت&... ادامه »
23
دیدار وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت‌الله فاضل‌لنکرانی
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله فاضل‌لنکرانی دیدار و گفت‌وگو کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، دکتر علی جنتی و مهندس سعید اوحدی  که صبح امروز به شهر مقدس قم سفر کرده اند در ادامه برنامه‌ها و دیدارهای خود با حضور در مرکز فقهی ائمه اطهار، با آیت‌الله محمد جواد فاضل لنکرانی... ادامه »
23
دیدار وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج با آیت الله جوادی آملی
چکیده:  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت  در ادامه دیدارهای خود با مراجع عظام تقلید در قم، به دیدار آیت الله جوادی آملی رفتند و گزارشی از روند مذاکرات حج و آخرین وضعیت حج تمتع 95  ارائه کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، آیت‌الله عبدالله جوادی آملی ظهر امروز در دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئی... ادامه »
23
دیدار وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج با آیت الله نوری همدانی؛

آیت الله نوری همدانی: اگر عربستان شروط ایران را نپذیرد نمی گذاریم زائری به حج برود

آیت الله نوری همدانی: اگر عربستان شروط ایران را نپذیرد نمی گذاریم زائری به حج برود
چکیده: آیت الله نوری همدانی: اگر عربستان شروط ایران را نپذیرد ما هم نمی گذاریم زائری به حج برود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، آیت الله نوری همدانی در مراسم دیدار وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت با ایشان با بیان اینکه هدف اسلام عزت است، گفت: ما می خواهیم عزت اسلام و امنیت مسلمانان حفظ شود ، مستطیع حج اگر احساس خطر می کند واجب نیست که... ادامه »
صفحه 1 از 4اولین   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   آخرین