|  ورود به سایت  |  ﺳﻪشنبه 03 مرداد 1396

 

(آرشیو ماه خرداد 1395)

31
ضمن تقدیر از تلاش های مدیر پیشین حج و زیارت استان ؛

سرپرست حج و زیارت استان خراسان رضوی منصوب شد

سرپرست حج و زیارت استان خراسان رضوی منصوب شد
چکیده: ضمن تقدیر از تلاش های مسعود مجردی مدیر پیشین حج و زیارت استان خراسان رضوی؛ طی حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان حج و زیارت، جواد شادکریق به عنوان سرپرست حج و زیارت استان خراسان رضوی منصوب شد. در حکم انتصاب سرپرست دفتر حج و زیارت استان خراسان رضوی آمده است: با عنایت به سابقه و تجربه جنابعالی در امور حج و زیارت، به موجب این ... ادامه »
31
نخستين نشست ستاد بزرگداشت شهداي منا برگزارشد
چکیده: درنخستين نشست ستاد بزرگداشت شهداي منا كه با حضور نماينده ولي فقيه درامور حج وزيارت و رئیس سازمان حج و زیارت تشكيل شد، شركت كنندگان بر برگزاري برنامه‌هاي مناسب فرهنگي و برپايي يادمان و نمايشگاه و استفاده از فضاي مجازي و شبكه‌هاي ارتباطي دربازتاب مستندات فاجعه منا تأكيد كردند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ، نخستين نشست ستا... ادامه »
31
در جلسه با مسئولین وزارت گردشگری عراق انجام گرفت ؛

پیگیری تعامل به مثل هزینه های دریافتی از زائران ایرانی و عراقی

پیگیری تعامل به مثل هزینه های دریافتی از زائران ایرانی و عراقی
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در جلسه با هیئت سیاحه وزارت گردشگری و آثار باستانی عراق، موضوع تعامل به مثل هزینه های دریافتی از زائران دو کشور را مورد پیگیری قرار داد. رئیس سازمان حج و زیارت در سفر به عراق، روز پنجشنبه طی جلسه ای با محمود زبیدی رییس هیأت سیاحه وزارت گردشگری و آثار باستانی عراق و جمعی از مسئولان آن وزارتخانه مسائل زائران عتبات عالیات را مو... ادامه »
30
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت با نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در عراق
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در سفر به عراق، روز چهارشنبه 26 خرداد ماه با آیت الله سید مجتبی حسینی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در این کشور ، در دفتر ایشان در نجف اشرف دیدار کرد. مهندس اوحدی در این دیدار گزارشی از وضعیت اعزام زائران ایرانی به عراق و همچنین پروژه های در حال اجرا در این کشور در راستای توسعه زیر ساخت های خدماتی و رفاهی زائران ارائه کر... ادامه »
30
بازدید رئیس سازمان حج از پروژه های هتل امام علی(ع) و آشپزخانه ابوتراب-دو در نجف اشرف
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت روز چهارشنبه 26 خردادماه در راس هیئتی متشکل از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت بمنظور بازدید از نحوه خدمات رسانی به زائران و روند پیشرفت پروژه‌های در حال اجرا در عراق عازم این کشور شد. بر اساس این گزارش، مهندس اوحدی در بدو ورود به عراق، در فرودگاه نجف اشرف مورد استقبال آقای عبدالرحیم ساداتی فر سرکنسول... ادامه »
30
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله فیاض و آیت الله بشیر نجفی در نجف اشرف
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در سفر به عراق روز چهارشنبه 26 خرداد ماه با آیت الله محمد اسحاق فیاض و آیت الله بشیر حسین نجفی از مراجع عظام تقلید در نجف اشرف دیدار کرد. مهندس سعید اوحدی در  دیدار با آیت الله فیاض گزارشی از برنامه های سازمان حج و زیارت در خدمت رسانی به زائران عتبات و همچنین پروژه های در حال اجرا در شهرهای مقدس عراق در راستای گس... ادامه »
29
از مدیریت حج و زیارت استان قزوین به دلیل مصرف بهینه برق تقدیر شد
چکیده:  به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، در همایشی با عنوان (بسیج عامل موثر در صرفه جویی) که با حضور سردار صحرانورد فرمانده بسیج توانیر کشور، جمعی از  مدیران دستگاههای اجرایی و مسئولین بسیج ادارات استان در مورخ 95/3/27 از ساعت 9 الی 11 در سالن اجتماعات شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد از مدیریت حج و زیارت قزوین و فرمانده بس... ادامه »
28
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در عراق
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت و هیئت همراه در سفر به عراق، روز پنجشنبه با حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا اباذری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق، در محل سفارت ایران در بغداد دیدار و در خصوص مسائل زائران عتبات گفتگو کردند.
28
اعلام آمادگی صاحبان شرکت های عراقی برای مشارکت در طرح های توسعه زیرساخت های خدماتی زائران
چکیده: برخی صاحبان شرکت های عراقی خدمات دهنده به زائران عتبات عالیات در دیدار با مسئولین حج و زیارت آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در گسترش زیرساخت های خدماتی زائران اعلام کردند. جمعی از صاحبان شرکت های عراقی خدمات دهنده به زائران در عراق، در سفر اخیر رئیس سازمان حج و زیارت و مسئولین این سازمان به عراق، طی جلساتی که با حضور دو طرف برگزار گردید، آمادگی... ادامه »
28
کنفرانس خبری رئیس سازمان حج و زیارت در عراق
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در کنفرانس خبری روز پنجشنبه در عراق از برنامه ریزی و تلاش این سازمان برای افزایش دو برابری اعزام زائران ایرانی به عتبات در سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی در کنفرانس خبری روز پنجشنبه در گفتگو با رسانه های عراقی به اهداف سفر اخیرش به عراق اشاره کرد و گفت: ماموریت سازما... ادامه »
28
جلسه رئیس سازمان حج و زیارت با مسئولین وزارت گردشگری و آثار باستانی عراق
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در سفر دو روزه اش به عراق، روز پنجشنبه در جلسه ای با مسئولان وزارت گردشگری و آثار باستانی عراق مسائل زائران عتبات  را مورد بررسی قرار داد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی روز پنجشنبه در جلسه ای با آقای زبیدی معاون وزیر و رئیس هیئت سیاحه وزارت گردشگری و آثار باستانی عراق و جمعی از ... ادامه »
28
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت و رئیس شورای عالی حج و عمره عراق
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در سفر به عراق روز پنجشنبه با رئیس شورای عالی حج و عمره عراق دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی روز پنجشنبه 27 خرداد ماه با شیخ خالد اباذر العطیه رئیس شورای عالی حج و عمره عراق دیدار و گفت و گو کرد. براساس این گزارش رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان در این دیدار گزارشی... ادامه »
27
نماينده ولي فقيه درامورحج و زيارت :

خداوند نسبت به انسان حتي از پدر و مادر مهربان تراست

خداوند نسبت به انسان حتي از پدر و مادر مهربان تراست
چکیده: حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكربا تاكيد براينكه خداوند همه گناهان را مي بخشد لزوم ارتباط هرچه قوي ترميان انسان با خداوند را خاطرنشان ساخت. نماينده ولي فقيه درامورحج وزيارت درجلسه تواصي به حق درجمع كاركنان سازمان حج و زيارت وبعثه مقام معظم رهبري با اشاره به آيات قرآن كريم، لطف وعنايت حضرت احديت را مشمول همه بندگان دانست وتصريح كرد: درجاي جاي قرآن... ادامه »
27
اعزام زائران ، گلوگاه ساماندهي مراسم اربعين حسيني است
چکیده: نماينده ولي فقيه درامورحج و زيارت درنشست شوراي برنامه ريزي و هماهنگي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت خواستار برنامه ريزي براي اعزام زائران اهل سنت و افاغنه به عتبات عاليات شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ، در نشست شوراي برنامه ريزي و هماهنگي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت كه به رياست حجت الاسلام والمسلمين قاض... ادامه »
26
سفر رئیس سازمان حج و زیارت به عراق
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت بعد از ظهر امروز (چهارشنبه)به همراه جمعی از مسئولین این سازمان راهی عراق شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی و همراهان در  این سفر دو روزه از  بسترها و نحوه خدمات رسانی به زائران در شهرهای مقدس عراق بازدید بعمل خواهند آورد. بازدید از پروژه های اجرایی در کشور عراق که در راستا... ادامه »
صفحه 1 از 5اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  بعدی   آخرین