|  ورود به سایت  |  ﺳﻪشنبه 03 مرداد 1396

 

(آرشیو ماه مرداد 1393)

31
آغاز صدور روادید حج تمتع زائران ایرانی
چکیده: صدور روادید زائران ایرانی حج تمتع امسال از فردا( شنبه) آغاز می شود. رییس سازمان حج و زیارت در این باره افزود: دولت و وزارت حج عربستان، امسال تمامی خدمات قابل ارائه به حجاج شامل حمل ونقل، اسکان، تغذیه و خدمات فرودگاهی را در قالب یک نرم افزار الکترونیکی تحت عنوان «نسار» ارائه خواهد کرد. «سعید اوحدی» گفت: چون این کار برا... ادامه »
31
شیعیان واقعی امام صادق(ع) چه کسانی هستند؟
چکیده: روایاتی که از ائمه معصومین(ع) درباره علائم شیعه واقعی در کتاب های حدیثی نقل شده، بهترین معیار برای ارزیابی شیعیان است، بگونه ای که در کتاب «صفات شیعه» از شیخ صدوق در این زمینه احادیث بسیاری ذکر شده است. امروز سی ویکم مرداد مصادف با بیست و پنجم شوال سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) است؛ معصومی که فرمود: «من امام کسی هستم که از من پی... ادامه »
31
همایش متمرکز آموزشی زائران تهرانی حج تمتع برگزار شد
چکیده: همایش متمرکز زائران تهرانی حج تمتع پیش از ظهر امروز  در سالن 12 هزار نفری استادیوم آزادی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در اين همايش كه با حضورجمع كثيري از زائران اعزامي به حج امسال و مسئولين بعثه مقام و معظم رهبري و سازمان حج و زيارت، برگزار گرديد، نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني به تشريح بركات و شرايط سفر م... ادامه »
30
  همایش دست اندر کاران حج 93 منطقه 6 کشور به میزبان مازندران
چکیده:  به گزارش روابط عمومی مدیریت حج وزیارت مازندران همایش دست اندرکاران حج 93 منطقه 6 کشور شامل استانهای مازندران ، گلستان ، گیلان و سمنان به میزبانی مدیریت حج وزیارت مازندران در  هتل بادله برگزار گردید. این همایش توجیهی با اعزام اساتید و کارشناسان از سوی سازمان مرکزی حج وزیارت در بخشهای مسکن ،رایانه ، نقل ترددی ، طرح قربانی ،امور مالی و امدا... ادامه »
30
همایش و اردوی آموزشی زائرین حج تمتع استان خراسان جنوبی برگزار شد.
چکیده: مدیریت حج وزیارت خراسان جنوبی با هدف آموزش میدانی حجاج ، اقدام به برپایی اردوی آموزشی یک روزه نمود. در این همایش که با حضور زائرین حج تمتع 93 این استان در محل حسینیه امام رضا (ع) بیرجند برگزار گردید، نوفرستی مدیر حج وزیارت خراسان جنوبی ، سفر زائرین را بعنوان توشه عمرشان دانست و ادامه داد امسال تعداد 915 زائر از خراسان جنوبی به سرزمین وحی اعزام... ادامه »
30
اوحدی در دیدار با پرسنل پروازهای حج هواپیمایی ماهان عنوان کرد:

انتقال پروازهای حج به فرودگاه امام(ره) مشروط به تأمین امکانات لازم

انتقال پروازهای حج به فرودگاه امام(ره) مشروط به تأمین امکانات لازم
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص انتقال پروازهای حج به فرودگاه امام(ره) گفت: بر اساس دغدغه نماینده محترم ولی فقیه در امور حج و زیارت مبنی بر حفظ شأن و حقوق زائران، اگر تمهیدات و امکانات  لازم برای انجام  پرواز حجاج در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) فراهم شود، پروازهای حج به این فرودگاه منتقل خواهد شد در غیر این صورت پروازهای حج از فرودگا... ادامه »
29
چکیده: روابط عمومي حج و زيارت خراسان رضوي: پيرو هماهنگي هاي بعمل آمده از سوي بعثه مقام معظم رهبري درحج سالجاري زائرين منتخب با هماهنگي روحاني کاروان بعنوان ياور حجاج معرفي شده اند. اين طرح بزرگ و خداپسندانه به منظور پشتيباني از افراد ناتوان وکسب فيض بيشتر براي مشتاقان است و براي دومين سال متوالي در حج سالجاري اجرايي مي گردد. به همين ... ادامه »
29
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان حج و زیارت تأکید کرد:

لزوم انتقال و اشتراک دانش و تجربه مدیریتی و اجرایی عملیات حج

لزوم انتقال و اشتراک دانش و تجربه مدیریتی و اجرایی عملیات حج
چکیده: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان حج و زیارت در همایش اعضای ستادهای حج تمتع امسال بر لزوم انتقال و اشتراک تجربیات و دانش و اندوخته های علمی و عملی مدیریتی و اجرایی عملیات حج تأکید کرد و گفت : با استقبال از نظرات و پیشنهادات سازنده، زمینه برای بروز خلاقیت ها و نو آوری و ارتقای سطح خدمات فراهم خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان ح... ادامه »
29
چکیده: روابط عمومي حج و زيارت خراسان رضوي: همايش آموزشي ، توجيهي کاروانها و مجموعه هاي حج تمتع 93 منطقه 4 کشور شامل استانهاي (خراسان رضوي،شمالي،جنوبي، سيستان و بلوچستان) در روز چهارشنبه 29 مردادماه در محل تالار نور مشهدبرگزار گردید. در این همایش موضوعات مختلف در بخش هاي نقل ترددي، تغذيه و تدارکات، مسکن، امور امنيتي، حراست،مالي، رايانه، نقل شهري و بين ... ادامه »
29
جلسات آموزشي متمركز  خوزستان به زبان عربي
چکیده: جلسات آموزشي متمركز كاروانهاي حج تمتع اهواز به زبان عربي برگزار شد. به گزارش روابط عمومي حج و زيارت خوزستان جلسات آموزشي متمركز كاروانهاي حج تمتع كلانشهر اهواز به زبان عربي در مصلي مهديه امام خميني (ره) اهواز برگزار شد. در اين مراسم كه راس ساعت 7 بعداز ظهر و با تلاوت قرآن كريم آغاز شد ابتدا هر كاروان بصورت مجزا حلقه هاي نماز را تشكيل داد و روحاني... ادامه »
28
چهارمین جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته حج در تبریز برگزار شد.
چکیده: چهارمین جلسه برنامه ریزی بزرگداشت هفته حج و همایش بزرگ زائرین حج تمتع 93 راس ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخه 28/05/1393 با حضور آقای امیر روحی ملکی مدیر حج وزیارت استان و نماینده بعثه مقام معظم رهبری ، مدیر عامل شرکت تعاونی و شرکت مرکزی کارگزاران  و اعضای محترم ستاد برگزار شد. ادامه »
28
همراه داشتن چه وسايلي براي حجاج ممنوع است؟
چکیده: رئيس پليس فرودگاهها گفت: حمل هر گونه زعفران، سنگ‌هاي قيمتي، قرص‌هاي كدئين دار، ترامادول و متادون در ايام حج تمتع به عربستان ممنوع است. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، سرهنگ حسن مهري روز يكشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهمترين عمليات پليس فرودگاهها در زمان حج عمره بود كه از ۲۶ آذرماه سال گذشته در ۲۰ ايستگاه پروازي آغا... ادامه »
28
همايش نيروهاي ستادي حج ۹۳ برگزار شد
چکیده: همایش هم اندیشی مدیران ستادی و اعضای ستادهای حج تمتع 93 برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، همایش هم اندیشی مدیران ستادی و اعضای ستادهای حج تمتع 93 صبح دوشنبه 27 مردادماه با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی، رئیس سازمان حج و زیات، معاونین و مدیران سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری در جمع صم... ادامه »
28
اوحدی در همایش مدیرمجموعه های حج 93:

در حفظ حقوق زائران اجازه هیچگونه تسامحی نداریم

در حفظ حقوق زائران اجازه هیچگونه تسامحی نداریم
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در همایش مدیران مجموعه های حج امسال با بیان اینکه اوج تجلی میزبانی از زائران در مجموعه های حج اتفاق می افتد، تأکید کرد: در حفظ حقوق زائران اجازه هیچگونه تسامحی نداریم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» روز دوشنبه در همایش مدیران مجموعه های حج 93 گفت:  زائران در حج هر مشکلی را که م... ادامه »
27
رئیس سازمان حج در همایش توجیهی اعضای ستادهای حج امسال عنوان کرد:

کاهش 20 درصدی عوامل ستادی در عملیات حج سالجاری

کاهش 20 درصدی عوامل ستادی در عملیات حج سالجاری
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در همایش توجیهی اعضای ستادهای حج تمتع 93 بر حفظ حقوق زائران با شناخت درست از وظایف و مأموریت ها تأکید کرد و گفت: با کاهش عوامل ستادی در حج امسال تعدادی بیشتری از متقاضیان در صف اعزام به حج مشرف خواهند شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» پیش از ظهر امروز در همایش مدیران ستادی و اعضای س... ادامه »
صفحه 1 از 11اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین