|  ورود به سایت  |  جمعه 30 تیر 1396

 

(آرشیو ماه مرداد 1394)

31
62 درصد زائران با پروازهای مدینه قبل به حج می روند/ افزایش 25 درصدی کیفیت اسکان در حج/ افزایش تنوع در برنامه غذایی حجاج / کاهش 5 درصدی هزینه ها علی رغم افزایش نرخ ارز/ اطلاع رسانی هوشمند به حجاج
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت پیش از امروز(شنبه) 31 مردادماه در مراسم دیدار مسئولان و دست اندرکاران حج تمتع سالجاری با رهبر معظم انقلاب، گزارشی از برنامه ریزی ها و اقدامات اجرایی حج تمتع امسال و همچنین تمهیدات اندیشیده شده برای رفاه حال زائران اربعین سالجاری ارائه کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی پیش از ظهر ا... ادامه »
31
ضرورت توجه به ابعاد اجتماعی و فردی حج/ تجربیات وحدت بخش ملت ایران در حج منتقل شود/ برخی گروههای اسلامی در بعضی کشورها جای دوست و دشمن را اشتباه گرفتند و ضربه اش را خوردند/ اگر مردمی قدر نعمت اتحاد را ندانند خداوند آنها را به اختلاف و درگیری دچار می‌کند
چکیده: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار دست اندرکاران و کارگزاران حج و سفرهای عتبات، حج را ضامن "تداوم اسلام" و مظهر "وحدت و عظمت" امت اسلامی خواندند و با تأکید بر توجه همزمان به ابعاد اجتماعی و فردی این فریضه بزرگ، انتقال تجربیات وحدت بخش ملت ایران در کنگره عظیم حج را موجب همبستگی، همدلی و اقتدار بیشتر امت اسلامی ب... ادامه »
31
سنندج - همایش بزرگ آموزشی – توجیهی کاروانهای حج تمتع سال 1394 سنندج برگزارشد.
چکیده: ه گزارش روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان کردستان همایش بزرگ آموزشی – توجیهی کاروانهای حج تمتع سال 1394 شهرستان سنندج با حضور زائرین ، مسئولین استانی ، کارگزاران زیارتی و علاقه مندان روز جمعه 30 مرداد ماه در محل اردوگاه شهید سلیمان خاطر سنندج برگزار شد. بنا بر این گزارش ابتدا زائرین هر کاروان در محوطه اردوگاه با راهنمایی روحانی و مدیر کا... ادامه »
31
دیدار کارگزاران و عوامل حج و زیارت استان آذربایجان شرقی با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه محبوب تبریز
چکیده: ماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه حج نمایش قدرت اسلام و نماد شکوه و تجلی وحدت مسلمین است گفت: متأسفانه شرایط حاکمیت و اداره امور حرمین به دست کسانی افتاده است که از اسلام واقعی بویی نبرده‌اند و با دشمنان اسلام و وهابیت دوست هستند و اجازه نمی‌دهند که این کنگره عظیم به اتحاد بیانجامد. ... ادامه »
31
دیدارکارگزاران حج و زیارت استان یزد با امام جمعه
چکیده: بمناسبت پنجمین روز هفته حج 94 مدیر حج و زیارت و کارگزاران زیارتی استان یزد با امام حمعه دیدار کردند به گزارش روابط عمومی دفترحج و زیارت استان یزد مدیران کاروان ها و مجموعه حج 94 استان با آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار و گفتگو کردند در ابتدای این دیدار حجه الاسلام میر رحیمی مسئول د... ادامه »
31
زائرین حج تمتع استان فارس در محفل انس با قرآن و میثاق با حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع)
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان فارس در روز جمعه مورخ 94/5/30 زائرین شیراز با حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع)میثاق بستند. علیرضا زینلی مدیر حج و زیارت استان فارس ضمن عرض خیر مقدم به  تمامی مدعوین خصوصا" آیت الله دستغیب تولیت محترم و نماینده مقام معظم رهبری در آستان مقدس احمدی و محمدی و زائرین بیت الله الحرام جلسه را شروع و ضمن ارائه آم... ادامه »
31
امروز در آستانه اعزام زائران بیت الله الحرام به سرزمین وحی ؛

مسئولان و دست‌اندركاران حج با رهبر انقلاب ديدار می کنند

مسئولان و دست‌اندركاران حج با رهبر انقلاب ديدار می کنند
چکیده: در آستانه اعزام زائران بیت الله الحرام به سرزمین وحی، مسئولان و دست اندرکاران حج تمتع امسال با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرده و از رهنمودهای معظم له بهره مند خواهند شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مسئولان و دست اندرکاران حج تمتع سالجاری پیش از ظهر امروز (شنبه 31 مردادماه) در آستانه اعزام اولین گروه از حجاج ایرانی به ... ادامه »
30
تشریح ویژگی های حج 94 / افزایش 25 درصدی کیفیت اسکان همراه با کاهش 5 درصدی هزینه ها، افزایش 20 درصدی پزشکان زن، افزایش پروازهای مدینه قبل به 62 درصد پروازها، دریافت هزینه های سفر در دو قسط
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت کشور در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الائمه(ع) در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه حج راه دستیابی به اقتدار معنوی است، به تشریح ویژگی های حج تمتع امسال پرداخت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مشهد مقدس، سعید اوحدی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد مقدس در جوار بار... ادامه »
30
سرپرست حجاج ایرانی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه :

«حج» نماد اقتدار جامعه اسلامی است

«حج» نماد اقتدار جامعه اسلامی است
چکیده: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: حج می‌تواند کار یک امت را اصلاح کند و هر انسانی که بتواند از آن درست استفاده کند همین یک سفر برای او کافی خواهد بود چرا که تحول روحی در او ایجاد کرده که تأثیرش در جامعه نیز قابل مشاهده است. حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی عسگر در خطبه‌های پیش از نماز جمعه امروز تهران، حج را رکن دین و یکی از... ادامه »
30
رئیس سازمان حج و زیارت سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته مشهد مقدس
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته مشهد مقدس است. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان سخنران پیش از خطبه نماز جمعه این هفته مشهد مقدس است که در این سخنرانی ویژگی های حج تمتع امسال را تشریح خواهد کرد. گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نمای... ادامه »
30
همدان: دیدار با امام جمعه و سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه توسط مدیر حج و زیارت استان همدان
چکیده: سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه توسط مدیر حج و زیارت استان همدان محسن ساغرچي، مدير حج و زيارت استان همدان در آستانه هفته حج و تقارن آن با ورود افتخار آفرین بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ،  به عنوان يكي از آزادگان كشورمان در سخناني پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه همدان گفت: فرزندان اين انقلاب در زمان اسارت سختي‌هاي فراواني را... ادامه »
29
حجاج نسخه دارو های خود را همراه داشته باشند / چند توصیه مهم به زائران خانه خدا
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در برنامه روضه رضوان شبکه دو سیما به بیان برخی از ویژگی های حج امسال پرداخت و توصیه های مهمی در خصوص رفتار زائران در عربستان و همچنین دستورالعمل همراه داشتن دارو توسط زائران در سفر را ارائه کرد. به گزارش خبرنگار «لبیک»، سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت در برنامه روضه رضوان که به مناسبت ایام هفته حج از شبکه 2 سی... ادامه »
29
همایش پیادروی کارگزاران حج و زیارت استان اصفهان  با عنوان حج و سلامت
چکیده: بمناسبت گرامی داشت هفته حج صبح روز پنج شنبه 29 مردادماه سال جاری از ساعت 7 صبح کارگزاران حج وزیارت استان در همایش پیاده روی ازمسیر سی و سه پل بطرف خیابان آبشار ، شرکت نمودند . به گزارش روابط عمومی حج وزیارت استان اصفهان هدف از برگزاری این همایش سلامتی کارگزاران و همچنین آموزش آنها جهت تداوم انجام ورزشهای صبحگاهی جهت سلامت کامل برای ارائه خدمات برتر... ادامه »
29
نشست خبری سرپرست حج و زیارت خراسان شمالی برگزار شد
چکیده: سرپرست حج و زیارت خراسان شمالی به مناسبت هفته حج  صبح روز پنج شنبه دز نشست خبری با نمایندگان رسانه های گروهی استان شرکت نمود به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت خراسان شمالی محمد باقر قاصری سرپرست حج و زیارت صبح امروز در نشست خبری با نمایندگان رسانه های گروهی استان شرکت نمود و به پرسش های مربوط به حوزه کاری حج و زیارت استان پاسخ د... ادامه »
29
افزایش 300 درصدی تأمین اقلام تدارکاتی حج از داخل کشور/ 62 درصد پروازها مدینه قبل هستند / ویزای همه زائران مدینه قبل صادر شده است / متوسط سن زائران 58 سال
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت صبح امروز در توضیح ویژگی های حج امسال گفت: امسال در راستای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل 67 قلم از  اقلام تدارکاتی حج از داخل کشور تأمین می شود و امسال و سال گذشته در حج 300 درصد افزایش تأمین اقلام تدارکاتی از داخل کشور صورت گرفته است. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید ... ادامه »
صفحه 1 از 13اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین