|  ورود به سایت  |  جمعه 30 تیر 1396

 

(آرشیو ماه مهر 1391)

30
حسن سرخوش مدیرکل ثبت نام و اعزام سازمان حج و زیارت گفت:

10 آبان، آغاز بازگشت حجاج ایرانی

10 آبان، آغاز بازگشت حجاج ایرانی
چکیده: سرخوش مدیرکل ثبت نام و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: بازگشت حجاج از بامداد دهم آبانماه تا بیست و نهم آبانماه انجام می‌شود. وی اعلام کرد: تمام پروازهای برگشت نیز توسط دو شرکت هما و ماهان انجام خواهد شد و از فرودگاه های جده و مدینه منوره به مقصد 17 ایستگاه پروازی  کشورمان انجام خواهد شد.      
30
گفتگوی خبری آقای " محمد آزاد " مدیر منطقه 1 مکه مکرمه
چکیده: اشاره : منطقه 1 مکرمه با داشتن 9 مجموعه در قالب 9 هتل و با جمعیتی بالغ بر 14000 زائر ایرانی در منطقه محبس الجن از نقاط  مهم و حساس می باشد که در حج تمتع سال 91 با اجرای طرح مجموعه و ابتکارات مدیر منطقه از جهت خدمت رسانی به حجاج ایرانی و رفاه حال انان جز مناطق نمونه می باشد. در همین رابطه گفتگوی کوتاهی با آقای محمد آزاد مدیر منطقه 1 انجام داده ... ادامه »
30
حجاج روزهای 10 تا 12ذی الحجه به مسجدالحرام نروند
چکیده: معاون وزارت حج عربستان خواستار خودداری حجاج از رفتن به مسجدالحرام در روزهای 10 تا 12 ذی الحجه به خاظر حفظ سلامتی شان شد. ادامه »
30
دکتر موسوی در اجتماع روحانیون کاروان های حج 91:

همکاری با روحانیون جز مولفه های ارزیابی مدیران کاروان هاست.

همکاری با روحانیون جز مولفه های ارزیابی مدیران کاروان هاست.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه :آخرین نشست توجیهی روحانیون کاروان ها و معین حج تمتع سال 91 با شرکت صدها تن از روحانیون پیش از ظهر امروز در نمازخانه دار الهادی مکه مکرمه با سخنرانی و حضور حجةالاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و همچنین حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و ... ادامه »
30
نشست صمیمی خادم الحاج ایران با ذابحین حج تمتع 91

روی مسائل شرعی دقت کنید چون این کار وجوب عینی دارد.

روی مسائل شرعی دقت کنید چون این کار وجوب عینی دارد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به سرزمین وحی صبح امروز نشست توجیهی ذابحین ایرانی با حضور مشاور رییس جمهور و رییس سازمان حج و زیارت در محل نمازخانه دار البنیان مکه مکرمه برگزار شد. حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت با اشاره به اهمیت اخلاص و انگیزه الهی در پیشبرد کارها گفت: با اخلاص و محبتی که شما عزیزان به... ادامه »
30
دکتر موسوی در همایش تقریب مذاهب اسلامی در مکه مکرمه:

تکفیر و سب دو حربه دشمن برای شکستن وحدت مسلمانان می باشد.

تکفیر و سب دو حربه دشمن برای شکستن وحدت مسلمانان می باشد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان :پیش از ظهر امروز اجلاس تقریب بین مذاهب اسلامی با حضور اندیشمندان و نخبگان جهان اسلام در محل سالن اجتماعات دارالهادی مکه مکرمه برگزار شد. در این همایش حجةالاسلام و المسلمین دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت طی سخنانی با اشاره به توطئه ها و برنامه های نظام سلطه در جهت مقابله با ... ادامه »
30
دکتر موسوی در مجلس ترحیم دکتر کریم آقچلی شرکت کرد
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه : حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی رییس سازمان حج و زیارت بهمراه هیاتی متشکل از آیةالله کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری و جمعی از معاونین و مدیران سازمان حج شب گذشته با حضور در محل اقامت حجاج اهل سنت ایرانی در آیین ختم مرحوم دکتر کریم آچلی شرکت و با خانواده متوفی بویژه همسر فداکار ایشان سرکارخانم دکتر نجمی اب... ادامه »
30
با نشست آخرین پرواز در فرودگاه جده عملیات انتقال حجاج ایرانی به عربستان پایان یافت.
چکیده: آقای غلامرضا رضایی معاون سازمان حج و زیارت در گفتگو خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان پیرامون پایان عملیات جابجایی زائران ایرانی به سرزمین وحی گفت: آخرین پرواز دیشب از ساری و در ساعت 22 و 15  دقیقه روز 29 مهر وارد فرودگاه جده شد و  در حال حاضر بحمدالله تمامی حجاج سهمیه 75009 نفر ایران به سلامت وارد سرزمین وحی شدند و هم اکنون در هتل های پی... ادامه »
30
دکتر موسوی در دیدار با رییس هیات مدیره موسسه مطوفین:

خواهان پیگیری جدی حقوق زائران ایرانی در آستانه عزیمت به مشاعر مقدسه شد.

خواهان پیگیری جدی حقوق زائران ایرانی در آستانه عزیمت به مشاعر مقدسه شد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به سرزمین وحی:آقای محمدعلی جمال رییس هیات مدیره موسسه عربستانی مطوفین حجاج ایران بعد ظهر روز شنبه با حضور در ستاد مکه مکرمه با حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دو طرف پیرامون رفع سریع مشکلات چادرها و امکانات مربوط به محل استقرار عرفات و منا و... ادامه »
30
دکتر موسوی در همایش بزرگ حجاج ایرانی خارج از کشور :

ما باید تابلوی « سلام» را در جهان بلند کنیم

ما باید تابلوی « سلام» را در جهان بلند کنیم
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان :همایش توجیهی حجاج ایرانی خارج کشور بعد از ظهر شنبه با مشارکت 15 کاوران به استعداد صدها تن از زائران و با حضور حجةالاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و همچنین حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در محل سالن اجتماعات دار الهادی برگزار شد... ادامه »
30
گفتگوی خبری ویژه با آقای اسماعیلی مدیر منطقه 2 مکه مکرمه
چکیده: اشاره: در حج سال جاری براساس برنامه ریزی های انجام شده مدیران مناطق نقش بسیار برجسته ای در انسجام بخشیدن به مجموعه ها و تسهیل روند خدمت رسانی و ارتقای امور رفاهی زائران ایفا نمودند .در همین راستا و جهت اطلاع از فعالیت های صورت گرفته در منطقه 2 مکه مکرمه گفتگویی کوتاه با آقای اسماعیلی مدیر این منطقه انجام داده ایم که از نظر می گذرد. س:جناب آقای اسم... ادامه »
29
پيام آيت‌الله جوادي آملي به حجاج بيت‌الله الحرام
چکیده: حضرت آيت‌الله جوادي آملي در آستانه برگزاري مراسم باشكوه مناسك در پيامي به حجاج بيت‌الله الحرام تصريح كرد:هان اي حاجيان و معتمران در مسعاي كوثر, حكمتِ عرشي بجوييد و مرماي تكاثر را رجم كنيد تا كعبه, مشتاق شما شود چنانچه بهشت, شائق اوحدي از اهل ايمان است ادامه »
29
مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در همایش بزرگ اهل سنت:

اسلام ناب محمدی(ص) اردوگاه دشمن را تصرف و متزلزل نموده است

اسلام ناب محمدی(ص)  اردوگاه دشمن را تصرف و متزلزل نموده است
چکیده: اشاره : رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به تفاوت‌های اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی از پیروزی قدرت اسلام واقعی در کشورهای مسلمان مصر، تونس، لیبی و لبنان خبر داد و گفت: اسلام ناب محمدی اردوگاه دشمن را تصرف کرده و متزلزل ساخته است. به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه :همایش بزرگ «لبیک یا رسول الله» اهل سنت پیش از ظهر امرو... ادامه »
29
توصیه دکتر موسوی به پزشکان در بازدید ازبیمارستان ایرانی در مکه:

حجاج بیمار را برای ادای اعمال و مناسک حج آماده کنید.

حجاج بیمار را برای ادای اعمال و مناسک حج آماده کنید.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه :پیش از ظهر امروز حجةالاسلام و المسلمین دکتر سید احمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت بهمراه هیاتی از معاونین و مدیران سازمان از بخش های مختلف بیمارستان ایرانی مستقر در مکه مکرمه بازدید کرد. ایشان ضمن بررسی روند فعالیت واحدهای درمانی ،داروخانه و ارژانس از بیماران بستری شده در این بیمارس... ادامه »
29
خادم الحاج ایران به همراه زائران ایرانی در ایستگاه های باب علی و غزه :
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان : شب گذشته حجةالاسلام والمسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت با استفاده از وسیله نقلیه عمومی و بر تن داشتن فرم امداد گران و راهنمایان در جمع زائران ایرانی بیت الله الحرام در ایستگاههای باب علی و غزه مکه مکرمه حاضر شد و ضمن بررسی اوضاع با حجاج به گفتگو نشست و دیدگاهها و نظرات آنان ر... ادامه »
صفحه 1 از 7اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدی   آخرین