|  ورود به سایت  |  ﺳﻪشنبه 03 مرداد 1396

 

(آرشیو ماه آذر 1391)

29
هزینه سفرزیارتی عمره91-92مشخص شد
چکیده: غلامرضا رضائی معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت گفت:با توجه به برآورد قیمت های هتل،حمل و نقل(بلیط هواپیما+نقل داخل عربستان)وتدارکات که از ارکان اصلی تاثیر گذار برقیمت عمره می باشد،پائین ترین هزینه عمره91-92 کمتراز دومیلیون ویکصدهزار تومان وبالاترین سقف هزینه عمره 91-92 کمتراز سه میلیون تومان اعلام شده است. معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و ز... ادامه »
29
برگزاری دوازدهمین جلسه شورای عالی مدیریت سازمان حج و زیارت
چکیده:  دکتر سید احمد موسوی مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان حج و زیارت روز چهارشنبه 29 آذر ماه در پایان دوازدهمین جلسه شورای عالی مدیریت سازمان که در آستان ثبت نام زائران عمره در کاروانها برگزار و به مسائل مربوط به راه اندازی قریب الوقوع سفرهای عمره و همچنین ساماندهی سفر عتبات عالیات عراق خصوصاً در ایام  اربعین پرداخت، نسبت به لزوم رعایت حقوق و ت... ادامه »
28
غلام رضا رضایی، معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت:

سفر به سامرا از بسته سفر عتبات و عالیات حذف شد

سفر به سامرا از بسته سفر عتبات و عالیات حذف شد
چکیده: غلامرضا رضايي گفت: به دليل عدم تأمين امنيت از طرف عراق از صبح امروز سفر زائران به سامرا از بسته سفر عتبات و عالیات حذف شد و دیگر زائران به سامرا اعزام نمی‌شوند. غلامرضا رضایی، معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت با بيان اينکه از صبح امروز سفر زائران به سامرا از بسته سفر عتبات و عالیات حذف شد و دیگر زائران به سامرا اعزام نمی‌شوند... ادامه »
27
اطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص نحوه ثبت نام و تشرف به عمره مفرده سال 92-1391
چکیده: با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه ریزی های بعمل آمده،انشاءالله عملیات ثبت نام درگروهها واعزام معتمرین طی دومرحله بشرح ذیل اعلام میگردد.  مرحله اول:گروههای اعزامی در دهه اول ربیع الاول حدودا از 25/10/91 لغایت  دهه سوم جمادی الثانی حدودا 15/02/1392              &... ادامه »
27
عیادت جمعی ازمدیران سازمان حج ازمجروحین حادثه تروریستی سامرا
چکیده: جمعی ازمدیران سازمان حج وزیارت به همراه مسئولین شهرستان بهشهرازمجروحین حادثه تروریستی سامراکه جمعه گذشته براثرانفجارخودروئی بمب گذاری شده دچارمجروحیت شده وشب گذشته باپیگیری های سازمان حج به کشوربازگشته ودریکی از بیمارستان های تهران بستری شده بودند،عیادت نمودند. به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوزمسئولین سازمان حج ازنزدیک درجریان چگونگی رسیدگی و معالجه... ادامه »
27
چگونگی خدمات رسانی به زائران عتبات عالیات مرتباً رصد می شود.
چکیده: مسعوداخوان مدیرکل عتبات توجه به مسولیت سازمان حج و زیارت و به منظور اطلاع از وضعیت خدمات ارائه شده به زائران در ایران و بویژه عراق و ارزیابی آن، سامانه نظارتی فَهداک (فرآیند هدایت و کنترل عزیمت زائران به عتبات عالیات) طراحی و پیاده سازی گردید. از ویژگی های این سامانه جامعیت آن و در اختیار گزاردن وضعیت خدمات در سریعترین زمان ممکن(در شرایط فعلی با تا... ادامه »
26
هشدار سازمان حج و زیارت به زائرین عتبات عالیات
چکیده: با عنایت به نزدیک شدن ایام اربعین حسینی متاسفانه عده ای سودجو و فرصت طلب با سوءاستفاده ازاحساسات مذهبی مردم وزائران علاقمند به زیارت اباعبدالله الحسین(ع)باثبت نام و اعزام زائرین باویزاجعلی به عتبات عالیات باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای این دسته از زائرین شدند. لذا متاسفانه امروز26/09/91یک پرواز با ظرفیت بیش از 80نفر از زائرین  که غالباً از خر... ادامه »
26
پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص عمره92-1391
چکیده: با توجه به هماهنگی وتمهیدات به عمل آمده و در صورت تحقق کلیه موارد پیش بینی شده انشاءا... اعزام زائرین به عمره از دهه سوم دیماه آغاز خواهد شد. ادامه »
22
تمام مقدمات راه اندازی عمره آینده فراهم شده است.
چکیده: صبح امروز 22/09/91در آستانه راه اندازی اعزام عمره گزاران سال 91-92نخستین جلسه شورای عالی مدیریت سازمان حج و زیارت بعداز اتمام عملیات موفق حج تمتع سال 91 با حضور مدیران ارشد سازمان به ریاست جناب آقای دکتر موسوی مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان حج و زیارت برگزارشد. رضائی معاون حج وعمره،عتبات دراین نشست اعلام کرد برنامه ریزی حج سال بعد از هم اکنون آغاز... ادامه »
22
حجت الاسلام دکترسیداحمدموسوی مشاور رئیس جمهور و رییس سازمان حج و زیارت

حجاج بیت الله الحرام در حج تمتع امسال با مشکلات کمتری روبرو شدند

حجاج بیت الله الحرام در حج تمتع امسال با مشکلات کمتری روبرو شدند
چکیده: حجت الاسلام دکترسیداحمدموسوی مشاور رئیس جمهور و رییس سازمان حج و زیارت گفت: مسائل و مشکلات زائران ایرانی در سفر معنوی حج تمتع امسال نسبت به سال های گذشته کاهش قابل توجهی داشت. حجت الاسلام دکترسیداحمدموسوی مشاور رئیس جمهور و رییس سازمان حج و زیارت روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم حج و زیارت استان ایلام اظهار کرد: زائر... ادامه »
20
توصیه رئیس پلیس صدور گذرنامه و مهاجرت به زائران عتبات عالیات؛: جهت سفرهای زیارتی عتبات از کاروان‌های مورد تائید سارمان حج و زیارت استفاده کنید
چکیده: صادقی در بخش دیگر سخنانش تاکید کرد که هموطنان در ایام اربعین برای سفر به عتبات عالیات، حتما در قالب کاروان‌های حج و زیارت اقدام کنند تا از نظر امنیتی و رفاهی نیز با مشکل مواجه نشوند. وی باتاکید بر این که سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین باید در قالب کاروان‌های حج و زیارت انجام شود به شهروندان توصیه کرد که این موضوع را برای تامین امنیت ... ادامه »
20
نقل و انتقال فیش های حج در دفاتر اسناد رسمی  بدون مجوز سازمان حج و زیارت غیرقانونی است
چکیده:  مدیر کل حوزه ریاست وروابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: خرید و فروش فیش های حج تمتع و عمره بدون مجوز سازمان حج و زیارت غیر قانونی و ممنوع است. ˈ بنیامین شکوه فرˈ مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حج و زیارت درباره ادعای برخی دلالان فیش های حج و عمره مبنی بر قانونی بودن نقل و انتقال این فیش ها در دفاتر اسناد رسمی افزود: ا... ادامه »
20
نام نویسی حدود 120 هزار نفر در دوره جدید اعزام به عتبات عالیات
چکیده: مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از نام نویسی بیش از 120 هزار نفر در دوره جدید پیش ثبت نام عتبات عالبات خبر داد. مسعود اخوان مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: پس از اعلام نتایج قرعه کشی، نام نویسی متقاضیان در کاروان ها از روز شنبه  آغاز شده و تا زمان تکمیل شدن ظرفیت کاروان ها، ثبت نام متقاضیان ادامه خواهد داشت. این مقام مسئو... ادامه »
18
طرح سیستم اطلاعات جغرافیایی منطقه مکه مکرمه اجرا می شود
چکیده: امارت مکه مکرمه از پروژه ای برای بهبود سطح خدمات به ویژه در ارتباط با خدمات الکترونیک و داده های مکانی خبر داد ادامه »
17
غلامرضا رضایی معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت:

خريد و فروش فيش‌هاي حج عمره ممنوع است

خريد و فروش فيش‌هاي حج عمره ممنوع است
چکیده:  معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به نزدیک شدن ایام اعزام زائران عمره مفرده تاکید کرد: خرید و فروش فیش‌های حج عمره غیر مجاز و ممنوع است. غلامرضا رضایی معاون حج و عمره،عتبات سازمان حج و زیارت داشت: موضوع خرید و فروش فیش‌های حج عمره که در همه جای شهر در قالب تراکت، آگهی‌های جراید و روزنامه‌ها مشاهد... ادامه »
صفحه 1 از 3اولین   قبلی   [1]  2  3  بعدی   آخرین