|  ورود به سایت  |  جمعه 06 اسفند 1395

 

(آرشیو نویسنده qazvin)

25
نشست خبری مدیر حج و زیارت استان قزوین در برنامه زنده تلویزیونی (پاسخ) در شبکه استانی قزوین
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، علیرضا کلانتری  مدیر حج و زیارت استان قزوین در برنامه پاسخ که از شبکه استانی قزوین پیرامون اعزامهای غیرمجاز عتبات عالیات پخش می شد، شرکت نموده و به سوالات آن پاسخ دادند. مدیر حج و زیارت استان در این برنامه که بصورت زنده از طریق شبکه استانی قزوین در مورخ 95/11/24 از ساعت 22:25 لغایت 22:50  پخش ... ادامه »
10
سومین همایش متمرکز زائرین عتبات عالیات استان قزوین برگزار شد
چکیده: : همایش متمرکز زائران عتبات عالیات روز یکجشنبه 95/11/10 با حضور  مسئولین حج و زیارت استان، و زائران و مدیران اعزامها در حسینیه محمدزاده واقع در خیابان سعدی قزوین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین در ابتدای همایش میرصادقی از مدیران عتبات عالیات نکاتی درخصوص تعداد اتاقهای تحویلی به هر کاروان، وسایل مورد نیاز طول سفر، همکاری... ادامه »
29
جلسه هم اندیشی کارگزاران زیارتی استان قزوین برگزار شد
چکیده: جلسه هم اندیشی کارگزاران زیارتی استان قزوین پیرامون عتبات عالیات در مورخ 95/10/28  از ساعت 10 الی 12 در دفتر مدیر حج  و زیارت استان قزوین برگزار شد. در این جلسه کلانتری مدیر حج و زیارت استان ضمن تسلیت ارتحال آیت ا.. هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و قرائت فاتحه ای برای ایشان، از عدم تکمیل اعزامها توسط دفاتر انتقاد نموده و گفت: با ت... ادامه »
29
درخواست مدیر حج و زیارت استان قزوین از دستگاه قضا: با دفاتر غیرمجاز زیارتی برخورد جدی صورت بگیرد
چکیده: با توجه به تبعات بسیاری که اعزام زائر به عتبات عالیات در قالب گروههای آزادبر دارد، محاکم قضائی لازم است جدی تر، با این گروهها برخورد کنند. علیرضا کلانتری مدیر حج و زیارت استان قزوین اظهار کرد: متاسفانه امروز برخی از افراد با سوء استفاده از احساسات مردمی، اقدام به اعزام افراد علاقه مند بدون داشتن مجوزهای لازم به عتبات عالیات می کنند. وی با بیان ای... ادامه »
18
همایش متمرکز زائرین عتبات عالیات استان قزوین برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین همایش متمرکز زائران عتبات عالیات شامل اعزامهای 95/10/17 لغایت 95/10/25 (به تعداد 9 کاروان)بعداز ظهر روز پنجشنبه 95/10/16 با حضور  مسئولین حج و زیارت استان، و همچنین زائران و مدیران اعزامها در حسینیه محمدزاده واقع در خیابان سعدی قزوین برگزار شد. در ابتدای همایش حجت الاسلام و المسلمین درزی رامندی از ر... ادامه »
07
همایش متمرکز  زائرین عتبات عالیات  استان قزوین برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین: همایش متمرکز زائران عتبات عالیات شامل اعزامهای 95/10/08 لغایت 95/10/15 (به تعداد 12 کاروان)بعداز ظهر روز یکشنبه 95/10/5  با حضور  مسئولین حج و زیارت استان، و همچنین زائران و مدیران اعزامها در مسجد محمدزاده واقع در خیابان سعدی قزوین برگزار شد. در ابتدای همایش، حجت الاسلام و المسلمین انصاری نژاد... ادامه »
23
جلسه آسیب شناسی  ستاد اربعین استان قزوین  برگزار شد
چکیده: جلسه بررسی نظرسنجی و تشریک مساعی در خصوص عملکرد اعضای ستاد اربعین استان در روز دوشنبه مورخ 95/9/22 از ساعت 10 لغایت 12 در دفتر مدیریت حج و زیارت قزوین با حضور جمعی از مسئولین استانی و مدیر و کارشناسان حج و زیارت برگزار شد. در این جلسه ، علیرضا کلانتری مدیر حج و زیارت استان ضمن خوش آمد به اعضای ستاد بیان داشتند بحمدا.. امسال همه دستگاهها اعم از نیر... ادامه »
07
جلسه کارشناسی  بررسی مشکلات اعزامهای عتبات عالیات در قزوین برگزار شد.
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، جلسه کارشناسی بررسی مشکلات اعزامهای عتبات عالیات و طرح نوین عتبات با حضور معاون مدیرکل امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، مدیران حج و زیارت استانهای قم، مازندران، تهران و به میزبانی حج و زیارت قزوین در روز شنبه مورخ 95/9/6 از ساعت 10 الی 16 برگزار گردید. در این جلسه مسائل مختلف عتبات عالیات منجمله حق ... ادامه »
15
همایش متمرکز زائرین اربعین حسینی استان قزوین برگزار شد
چکیده: همایش متمرکز زائرین اربعین سال 95 استان قزوین در  95/8/14 در محل مصلای نماز جمعه قزوین (مسجدالنبی) با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان و حج و زیارت قزوین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، در این همایش حجت الاسلام و المسلمین نظری معاون اداره کل تبلیغات اسلامی استان دقایقی در خصوص اهم کارهایی که اداره کل تبیلغات اسلامی... ادامه »
01
جلسه هماهنگی با دفاتر زیارتی استان قزوین در خصوص زائرین اربعین حسینی (ع) برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، جلسه هماهنگی مدیران عامل دفاتر زیارتی  با حضور مدیریت و پرسنل حج و زیارتو  نماینده اداره کل تبلیغات اسلامی و بهداشت و درمان استان در مورخ 95/8/1 در سالن اجتماعات شهدای منای مدیریت حج و زیارت استان قزوین برگزار شد. علیرضا کلانتری مدیر حج و زیارت استان ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدا.. الح... ادامه »
27
چهارمین جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین استان قزوین به میزبانی مدیریت حج و زیارت  برگزار شد.
چکیده:  چهارمین جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین استان قزوین به میزبانی مدیریت حج و زیارت استان  در مورخ 95/7/27 از ساعت 8:30 لغایت 10:30 در دفتر مدیریت حج و زیارت استان برگزار شد.  در این جلسه که با  شرکت اعضای کمیته متشکل از مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و معاون ایشان، نماینده سپاه استان، نماینده صدا و سیمای استان، نماینده مرکز بهداشت ... ادامه »
27
برگزاری مراسم روضه خوانی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش در حج و زیارت قزوین
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، آخرین  مراسم روضه خوانی و ذکر مصیبت که به مناسبت سوم تا هفتم  شهادت حضرت اباعبدا.. الحسین (ع) و یاران باوفایش با حضور مدیریت ، پرسنل ، جمعی از کارگزاران زیارتی، روحانیون حج، عمره و عتبات و مادحین از  مورخ 95/7/24 تا 95/7/28 از ساعت 6:45 لغایت 8 صبح در محل نمازخانه حج و زیارت قزوین برگزار م... ادامه »
24
برگزاری مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)درقزوین
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، اولین مراسم روضه خوانی و ذکر مصیبت به مناسبت سوم تا هفتم  شهادت حضرت اباعبدا.. الحسین (ع) و یاران باوفایش با حضور مدیریت ، پرسنل و جمعی از کارگزاران زیارتی و روحانیون و مادحین عتبات  از ساعت 6:45 لغایت 8 صبح در دفتر حج و زیارت قزوین  برگزار شد. در این مراسم بعد از قرائت قرآن و زیارت عاشور... ادامه »
22
افتتاح بلوار شهدای حج سال 66 و میدان شهدای منا در قزوین
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، روز یکشنبه  مصادف با روز عرفه با حضور مدیرکل و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، کارکنان حج و زیارت استان، رئیس و اعضای شورای شهر قزوین و جمعی از ایثارگران، بلوار شهدای حج سال 66 واقع در شهر قزوین واقع در  انتهای بلوار امام خمینی (ره)مجمتع ادارات پونک و میدان شهدای منا که مابین... ادامه »
20
مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای منا و شهدای جمعه خونین سال 66، استان قزوین برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان قزوین، مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای منا و شهدای جمعه خونین سال 66 که منجر به شهادت جمعی از زائرین خانه خدا در مراسم برائت از مشرکین گردید در روز جمعه از ساعت 10 الی 12 در شبستان امیرالمومنین مسجدالنبی قزوین با حضور جمعی از مسئولین استانی،... ادامه »
صفحه 1 از 10اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین