|  ورود به سایت  |  شنبه 05 فروردین 1396

 

اخبار عمومی

20
گردآمدن مجموعه  دفاترمکاتب 9گانه  خدمات میدانی موسسه مطوفین حجاج ایرانی در مکه مکرمه
چکیده: موسسه مطوفین حجاج ایرانی برای حج سال جاری اقدام به تجمیع دفاتر اداری مکاتب خدمات میدانی وابسته به آن موسسه در مکه مکرمه به نشانی طریق طائف ،پشت متاجر السعودیه نمود. این اقدام نقش موثری در تسهیل امور زائران و کاهش مراجعات مدیران و عوامل مرتبط برای پیگیری مسائل اداری  وخصوصاً انجام مراحل اعزام زائران و پیش روهای کاروان ها ازمکه به مدینه وجده خو... ادامه »
20
مشاور رییس جمهور رییس سازمان حج و زیارت در راستای برگزاری باشکوه دعای کمیل و تحقق آرزوی زائران ایرانی دستور داد:

مدت اقامت برخی کاروان ها جهت بهره مندی زائران از فضیلت دعای کمیل تا شب جمعه تمدید شد.

مدت اقامت برخی کاروان ها جهت بهره مندی زائران از فضیلت دعای کمیل تا شب جمعه تمدید شد.
چکیده: سومین جلسه ستاد اجرایی مدینه منوره چهارشنبه شب با حضور اعضاء و به ریاست حجةالاسلام و المسلمین آقای دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در دفتر ستاد تشکیل شد. در آغاز این نشست روسای هریک از مناطق ستاد گزارشی از مسائل و اقدامات روزهای گذشته را ارائه نمودند .باتوجه به تاکید رییس سازمان حج و زیارت در جلسه پیش پیرامون فراهم ساختن زمین... ادامه »
19
گفتگوی خبری علی رمضانی رئیس بازرسی حج تمتع سال 91
چکیده: اشاره : واحد بازرسی برای نخستین بار در راستای نظارت دقیق بر کلیه حوزه های عملکردی حج تمتع 91 و با هدف بررسی فعالیت مدیران و بخش های مختلف ستادهای مکه مکرمه ومدینه منوره تشکیل و در کنار واحدهای دیگر ستاد حج آغاز به کار کرد. پیرامون اهداف و چگونگی فرآیند بازرسی و ارزشیابی گفتگویی با آقای علی رمضانی مدیر کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سا... ادامه »
19
مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در گفتگوی خبری اعلام کرد :

تاکنون 44241زائر ایرانی وارد عربستان شده اند

تاکنون 44241زائر ایرانی وارد عربستان شده اند
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مدینه منوره: حجةالاسلام و المسلمین دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت گفت: تا پایان 18 مهر 44241 زائر ایرانی جهت انجام اعمال مناسک حج وارد عربستان سعودی شده اند که از این تعداد بیش از 25700 نفر در مکه مکرمه و 18400 نفر در مدینه منوره هستند که به تدریج زائرین مدینه جهت انجام فریضه حج راهی... ادامه »
19
حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی در جمع زائران ایرانی مستقر در هتل راما المدینه

تقدیر الهی برای انسان اینست که بهترین مخلوقات باشد.

تقدیر الهی برای انسان اینست که بهترین مخلوقات باشد.
چکیده: به گزارش خبرنگار عزامی حج نیوز به سرزمین وحی : حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در ادامه برنامه نظارتی مستقیم برکارکرد مراکز رفاهی و خدماتی ویژه حجاج ایرانی در مدینه منوره ،شامگاه سه شنبه بهمراه هیاتی از معاونین و مدیران سازمان ،هتل راما المدینه را مورد بازدید قرار داد و از نزدیک در جریان روند سرویس دهی&nb... ادامه »
18
ادامه دیدار با نمایندگان بعثه بیوت آیات عظام در مدینه منوره
چکیده: به گزارش خبرنگار حج نیوز اعزامی به مدینه منوره : صبح امروز سه شنبه حجة الاسلام و المسلمین دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت به اتفاق حجةالاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده محترم ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی  با نمایندگان بعثه های بیوت مراجع معظم تقلید مستقر در مدینه منوره دیدار و گفتگو کردند. دیدار با اعضای بعثه ... ادامه »
18
بازدید سرزده مشاور رییس جمهور و رئیس سازمان حج و زیارت  از هتل منار المدینه و گفتگو با زائران
چکیده: به گزارش گروه خبری حج نیوز به مدینه منوره : پیش از ظهر امروز مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت بطور سر زده از بخش های مختلف هتل منار المدینه بازدید و در جریان روند خدمات رسانی و امور تغذیه حجاج ایرانی مستقر در این مرکز قرار گرفت. براساس همین گزارش ریاست محترم سازمان با حضور بر سر میز نهار از دیدگاه زائران پیرامون کیفیت غذا و سرویس دهی&nbs... ادامه »
18
مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی

37 هزار زائر ایرانی وارد سرزمین وحی شدند.

37 هزار زائر ایرانی وارد سرزمین وحی شدند.
چکیده: به گزارش خبرنگار حج نیوز به مدینه منوره بنیامین شکوه فر مدیرکل دفتر ریاست روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی مصاحبه ای اعلام کرد:تا تاریخ 16/7/91 بیش از 37 هزار زائر ایرانی جهت انجام حج تمتع وارد سرزمین وحی شدند ،که از این تعداد حدود 20 هزار نفر در مکه مکرمه و بیش از 17هزار نفر در مدینه منوره حضور دارند.وی همچنین اعلام کرد تاکنون 12  زائر ایرانی... ادامه »
18
دومین نشست ستاد مدینه به ریاست دکتر موسوی تشکیل شد.
چکیده: دومین جلسه ستاد اجرایی مدینه منوره دوشنبه شب با حضور کلیه و به ریاست حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت تشکیل شد. ادامه »
18
مشاور رئیس جمهوروریاست سازمان حج و زیارت در بازدید از هتل زهرا الخیر:

حج ریسمان محکم الهی است

حج ریسمان محکم الهی است
چکیده: حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در شامگاه روز دوشنبه بهمراه هیاتی متشکل از معاونین و مدیران سازمان در جهت بررسی مسائل رفاهی و خدماتی زائران ایرانی مستقر در مدینه از هتل زهرا الخیر بازدید بعمل آورد و سپس در جمع خواهران و برادارن زائر سخنانی ایراد نمود. با اشاره به اهمت سفر به اماکن مقدس گفت: این روزها در خ... ادامه »
17
بازدید سرزده مشاور رییس جمهور از هتل های انصار وهارمونی مدینه
چکیده: در راستای بررسی روند خدمات رسانی به زائران ایرانی مستقر در مدینه منوره ،اطلاع از دیدگاه حجاج ایرانی بیت الله الحرام و تقدیر از تلاش های کارگزاران و عوامل اجرایی حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت از هتل های انصار وهارمونی مدینه بازدید کرد. ادامه »
17
دکتر موسوي در جمع زائران ايراني با اشاره به قطع سهميه هاي خاص:

حج عمره حق مردم است و بخشيدن حقوق مردم به ديگران معنا ندارد.

حج عمره حق مردم است و بخشيدن حقوق مردم به ديگران معنا ندارد.
چکیده: مشاور رييس حمهور و رياست سازمان حج و زيارت شامگاه روز يکشنبه هتل بدر المدينه محل استقرار زائران ايراني مدينه منوره را مورد بازديد قرار داد. ايشان با حضور در جمع صدها تن از زائران ايراني بيت الله الحرام مستقر در هتل بدر المدينه طي سخنان مبسوطي به معارف ژرف و دستاوردهاي معنوي حج اشاره و در مقدمه گفت:خواهران و برداران! عزيز تمام کارهاي انجام شده اعم ... ادامه »
17
با استقبال مشاور رییس جمهور دومین کاروان جانبازان وارد فرودگاه مدینه منوره شد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مدینه منوره :دومین کاروان جانبازان زائر بیت الله الحرام در شامگاه روز یکشنبه با استقبال حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت وارد فرودگاه بین المللی مدینه منوره شد. به گزارش خبرنگار ما پرواز حامل کاروان جانبازان در ساعت 21 و 45 دقیقه در فرودگاه مدینه منوره به زمین نشست . در... ادامه »
16
مشاور رییس جمهور در گفتگوی ویژه با خبرنگار حج نیوز:

امیدواریم حج امسال از هر جهت مطلوب تر از سال های گذشته باشد

امیدواریم حج امسال از هر جهت مطلوب تر از سال های گذشته باشد
چکیده: حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت طی گفتگویی با خبرنگار اعزامی حج نیوز اعزامی به مدینه منوره اعلام کرد تا تاریخ 15/7/91 تعداد 180 کاروان طی 83 پرواز جمعا 28962 زائر از استان های مختلف کشور وارد مدینه شدند که از این تعداد زائر 15 کاروان پس از زیارت مرقد شریف نبوی (ص) و ائمه بقیع جهت ادای اعمال مناسک حج عازم ... ادامه »
16
مشاور رییس جمهور : بازرسی ها باید دقیق ،مستمر ،منصفانه و همه جانبه باشد
چکیده: به گزارش گروه خبری حج نیوز اعزامی به مدینه منوره :پیش از ظهر امروز یکشنبه نشست بازرسان سازمان حج و زیارت در مدینه منوره به همراه مدیرکل بازرسی و ارزشیابی سازمان در حضور حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت تشکیل شد. در این دیدار ابتدا مدیرکل بازرسی سازمان حج و زیارت و نیز هریک از بازرسان مستقر در مدینه منوره ... ادامه »
صفحه 289 از 294اولین   قبلی   284  285  286  287  288  [289]  290  291  292  293  بعدی   آخرین