|  ورود به سایت  |  جمعه 30 تیر 1396

 

اخبار عمومی

25
دیدار سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج با نماینده آیت الله سیستانی
چکیده: نماینده ولی فقيه در امور حج و زيارت و رییس سازمان حج و زيارت روز یکشنبه در سفر به استان قم با حجت الاسلام و المسلمين سيد جواد شهرستاني نماينده آيت الله سيستاني ديدار كردند.
25
دیدار سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله شبیری زنجانی
چکیده: نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت عصر یکشنبه در ادامه برنامه سفر به شهر مقدس قم،  با حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید دیدار و گزارشی از اقدامات و برنامه های حج سال جاری ارائه کردند. آیت الله سید موسی شبیری زنجانی در دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رییس سازمان حج... ادامه »
25
دیدار سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله صافی گلپایگانی
چکیده: حجت الاسلام و السلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و حمید محمدی رئی سازمان حج و زیارت روز گذشته در سفر به شهر مقدس قم با آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید دیدار و گزارش از برنامه های حج سالجاری ارائه کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حضرت آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی عصر یکشنبه در ... ادامه »
25
دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله نوری همدانی
چکیده: نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت عصر یکشنبه در ادامه برنامه سفر به شهر مقدس قم،  با حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید دیدار و گزارشی از اقدامات و برنامه های حج سال جاری ارائه کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ حضرت آیت الله حسین نوری همدانی عصریک... ادامه »
24
سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند
چکیده: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت عصر یکشنبه در ادامه برنامه سفر به شهر مقدس قم، با آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید دیدار و گزارشی از برنامه ها و اقدامات حج سال جاری ارائه کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ حضرت آیت الله ناصر مکارم شیرازی عصر یکشنبه در دیدار نماینده ولی فقیه در امور... ادامه »
24
سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج با آیت الله سبحانی دیدار کردند
چکیده: حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقيه در امور حج وزيارت و جناب آقای حمید محمدی معاون وزير و رییس سازمان حج و زيارت امروز در ادامه برنامه سفر به استان قم با آيت الله جعفر سبحاني ديدار كردند. حضرت آیت الله العظمی جعفر سبحانی، عصر امروز در دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشت: در  ملاقاتی که... ادامه »
24
معاون سازمان حج و زیارت:واجدین شرایط اعزام به حج در فرصت ۵ روزه کاروان خود را انتخاب کنند
چکیده: معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان حج و زیارت گفت: ودیعه گذارانی که تاریخ سپرده گذاری آنان تا پایان شهریور سال ۸۵ بوده است و با فراخوان سازمان حج و زیارت از ۲۳ فروردین تا ۲۱ اردیبهشت نسبت به تکمیل ثبت نام خود تا سقف ۱۰ میلیون تومان اقدام کرده باشند از امروز ۲۴ اردیبهشت تا پنج روز فرصت دارند تا با انتخاب کاروان ثبت نام خود را قطعی کنند. به گ... ادامه »
24
آیت الله جوادی آملی: زائران عزتمندانه رفتار کنند تا عزت حفظ شود
چکیده: آیت الله جوادی آملی از مراجع عظام تقلید امروز در دیدار سرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت، گفت: انقلاب اسلامی ایران در جهان عزتمند و با عظمت است، حجاج نیز باید با رفتارشان این عزت و عظمت را به خوبی حفظ کنند. حضرت آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید، امروز در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر، نماینده ولی... ادامه »
24
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج با آیت الله وحید خراسانی دیدار کردند
چکیده: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به اتفاق ریاست محترم سازمان حج و زیارت در ادامه برنامه سفر امروز به استان قم با حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی دیدار کردند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی ضمن تبریک توفیق خدمت به حجاج ابراز فرمودند: " و من دخله کان امنا " یعنی امنیت ضیوف الرحمان از س... ادامه »
24
رئیس سازمان حج و زیارت به زیارت حضرت معصومه(س) مشرف شد/ دیدار آقای محمدی با تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)
چکیده: جناب آقای محمدی ریاست محترم سازمان حج و زیارت در  سفر یکروزه به استان قم  به زیارت حضرت فاطمه معصومه (سلام الله عليها) مشرف شدندوسپس با آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(سلام الله علیها)شدند.
24
بازدید رئیس سازمان حج و زیارت از روند ثبت نام در کاروان های حج سال 96 / عکس
چکیده:  حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت درسفر یکروزه  به استان قم  در ساعت اولیه ثبت نام باحضور در دفاتر و شرکتهای خدمات  زیارتی از روند ثبت نام کاروانهای حج بازدید و در جریان ثبت نام زائران قمی قرارگرفت.
23
از سوي معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري؛

راهنماي فرهنگي زائران حج تمتع ۹۶ منتشر شد

راهنماي فرهنگي زائران حج تمتع ۹۶ منتشر شد
چکیده: كتابچه «شوق ديدار» شامل آداب سفر حج تمتع، برنامه‌هاي فرهنگي زائران، برنامه‌هاي قبل و هنگام سفر، توصيه‌هاي پزشكي و وظايف كارگزاران حج منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حجت الاسلام مسعود حاجي ابراهيمي، مدير برنامه و محصولات فرهنگي معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع ... ادامه »
21
معاون سازمان حج وزيارت: حداقل و حداکثر هزینه تشرف به حج سالجاری اعلام شد
چکیده: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج وزيارت: حداقل و حداکثر هزینه تشرف به حج سالجاری اعلام شد . محمد آزاد معاون توسعه مديريت و منابع سازمان حج و زیارت در گفتگویی ویژه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت گفت: امروز اسامی مدیران کاروانها, با نوع و درجه و هزینه سفر در هر یک از درجات از طریق مدیریت حج و زیارت استان ها اعلام می شود .  وی ت... ادامه »
20
 لیست کاروان های حج فردا  اعلام می شود
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت : لیست کاروان های حج امسال و قیمت های آنها فردا در رسانه های استانی و سایت های حج و زیارت استان ها اعلام می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، حمید محمدی چهارشنبه در جمع کارگزاران زیارتی فارس در شیراز افزود:امسال در حج  بنا داریم که از افراد با تجربه و توان بالا و همچنین افراد برخوردار از سلامت کامل ج... ادامه »
20
ادای احترام و فاتحه خوانی رئیس سازمان حج و زیارت بر مزار شهدای مظلوم فاجعه منای استان فارس
چکیده:  رئیس سازمان حج و زیارت و مسئولان این سازمان  با حضور بر مزار شهدای مظلوم فاجعه منای استان فارس، ادای احترام و فاتحه خوانی کردند.
صفحه 8 از 306اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین