|  ورود به سایت  |  دوشنبه 04 بهمن 1395

 

اخبار عمومی

25
بازدید وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت از موکب شهدای منا در چذابه/عکس
چکیده: بازدید وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت از موکب شهدای منا در چذابه
25
بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت  از مرز مهران
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زائران مسئولان اجرایی برای ایجاد تسهیلات بیشتر برای عبور از مرز همکاری کنند و به‌هیچ‌عنوان بدون گذرنامه و روادید به مرزها مراجعه نکنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سید رضا صالحی امیری» در بازدید از مرز بین‌المللی مهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرز مهران با محدودیت&z... ادامه »
25
بدرقه وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت برای عزیمت به مهران/عکس
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت، صبح امروز از فرودگاه بین المللی اهواز برای عزیمت به مرز مهران بدرقه شدند.
25
وزیر ارشاد در بازدید از مرز چزابه:

رسانه های خارجی چشم خود را بر اربعین بسته اند

رسانه های خارجی چشم خود را بر اربعین بسته اند
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رسانه های خارجی چشم خود را بر روی حماسه عظیم اربعین حسینی که شیعیان خالق آن هستند، بسته اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، سید رضا صالحی امیری شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در مرز چذابه اظهار کرد: امروز و امشب حماسه بزرگی در این منطقه بسیار مهم یعنی چذابه شکل گرفته و خداوند را شاکریم که این ملت یک... ادامه »
25
بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از فاز نخست زائرسرای طریق القدس در بستان
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در اولین سفر استانی اش در سفر به استان خوزستان ، از فاز نخست زائر سرای طریق القدس چذابه بازدید کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، دکتر سید رضا صالحی امیری که بهمراه مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت روز گذشته به استان خوزستان سفر کرده بود، در اولین برنامه سفرش از زائرسرای طریق القدس... ادامه »
24
موکب شهدای منا در مرز چذابه(گزارش تصویری)
چکیده: موکب شهدای منا در مرز چذابه
24
وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج راهی مرزهای خوزستان می شوند
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت به منظور بازدید از نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین امروز  راهی خوزستان می شوند. دکتر سید رضا صالحی امیری و مهندس سعید اوحدی و هیئت همراه برای بازدید از مرزهای شلمچه و چذابه و نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) در این دو مرز و همچنین بازدید از موکب های شهدای مظلوم منا در دو مرز جنوب... ادامه »
23
فرآیند صدور ویزای زائران اربعین در کمتر از 24 ساعت انجام می شود
چکیده: معاون امور حج و زیارت سازمان حج اعلام کرد : از امروز در اکثر استان­ها فرایند صدور روادید اربعین از طریق دفاتر زیارتی و دفاتر کنسولی موقت عراق در کمتر از 24 ساعت انجام می­شود. حمید محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت،  با اشاره به اینکه تا کنون بیش از یک میلیون و 225 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام نموده اند، تأکید... ادامه »
23
آخرین جلسه کمیته اعزام اربعین برگزار شد
چکیده: در آخرین جلسه کمیته اعزام ستاد اربعین عنوان شد: تا ساعت 24 شب گذشته یک میلیون و 23 هزار زائر ایرانی از طریق مرزهای کشور وارد خاک عراق شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ در هشتمین جلسه کمیته اعزام اربعین که با حضور مسئولان سازمان حج و زیارت و دیگر دستگاه ها برگزار گردید، حمید محمدی معاون سازمان حج و زیارت گزارشی از آمار و ... ادامه »
23
راه اندازی موکب شهدای مظلوم منا در مرز مهران
چکیده: موکب شهدای مظلوم منا در مرز مهران راه اندازی شده و به زائران اربعین خدمات رسانی میکند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این موکب خدمات فرهنگی، اسکان و تغذیه زائران اربعین ارائه می گردد.
23
راه اندازی موکب شهدای مظلوم منا در نجف اشرف
چکیده: موکب شهدای مظلوم منا نجف اشرف در مسیر پیاده روی زائران اربعین حسینی(ع) در عمود 76 راه اندازی شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این موکب خدمات فرهنگی، اسکان، تغذیه و پزشکی به زائران اربعین  ارائه می گردد.
23
راه اندازی موکب شهدای مظلوم منا در مرزهای شلمچه و چزابه
چکیده: موکب شهدای مظلوم منا در مرزهای شلمچه و مهران راه اندازی شده و به زائران اربعین خدمات رسانی می کند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، این موکب ها روز پنجشنبه هفته گذشته راه اندازی شد و خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) را آغاز کرد. بر اساس این گزارش مراسم افتتاح این موکب ها با حضور جمعی از زائران اربعین، کارگزاران زیارتی، ... ادامه »
22
دريافت دينار عراق با كارت‌هاي شتاب ايراني در كربلا + آدرس
چکیده: زائران حسيني همزمان با ايام اربعين اين امكان را خواهند داشت تا از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز بانك شهر، با هرنوع كارت شتابي بانكي‌هاي ايران و كارت‌هاي اعتباري متصل به شبكه شتاب، دينار عراق را در كربلا دريافت كنند. به گزارش ايسنا، همزمان با فرارسيدن ايام راهپيمايي اربعين حسيني، اين بانك، خدمات شبانه‌روزي خود را داخل و خارج از مرز... ادامه »
22
زائران غير قانوني وارد عراق نشوند/ ضرورت ثبت مهر ورود در گذرنامه
چکیده: سركنسول ايران در كربلا نسبت به ورود غيرقانوني زائران به كشور عراق هشدار داد و گفت: زائراني كه ويزا ندارند و يا مهر ورود در گذرنامه آنان ثبت نشده است، براي بازگشت به كشور دچار مشكل مي شوند. ميرمسعود حسينيان در گفتگو با خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا با بيان اينكه براساس آخرين گزارش ها تاكنون بيش از 250 هزار نفر از زائران ايرا... ادامه »
22
توصيه هاي امام صادق(ع) به زايران حسيني
چکیده: رفتار نيكو با همراهان، كم‌گويي، فراوان به ياد خدا بودن، صلوات فرستادن،‌ كمك به نيازمندان در سفر از مواردي است كه امام صادق(ع) در آداب پياده‌روي اربعين بيان فرمودند. به گزارش فارس، پياده‌روي در مراسم اربعين يك توفيق عظيم و وصف ناپذير است كه براي بهره‌وري بيشتر از اين سفر معنوي لازم است تا زائرين آدابي را رعايت كنند. ... ادامه »
صفحه 9 از 290اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین