|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

حج تمتع

03
دکتر موسوی در آخرین نشست توجیهی مدیران و اعضای ستاد مکه:

در اجر و ثواب آن اشک هایی که زیر این خیام از چشمان زائران جاری می شود شریک هستید.

در اجر و ثواب آن اشک هایی که زیر این خیام از چشمان زائران جاری می شود شریک هستید.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز : آخرین نشست توجیهی مدیران و اعضای ستاد مکه مکرمه شب گذشته با حضور حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در سالن اجتماعات دار الهادی برگزار شد. آقای دکتر موسوی با اشاره به تلاش های انجام شده از اعضای ستاد در طول مدت برگزاری حج گفت: بنده از همه شما تشکر می کنم شما موتور محرکه حج ... ادامه »
03
با حضور دکتر موسوی عملیات انتقال حجاج ایرانی به عرفات  پیش ظهر امروز آغاز شد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان : پیش از ظهر امروز و در ساعت 11 صبح عملیات انتقال حجاج ایرانی بیت الله الحرام به عرفات و مشاعر مقدسه با حضور حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت آغاز شد. آقای دکتر موسوی طی گفتگوی کوتاهی اعلام کرد:عملیات انتقال زائران ایرانی طی 12 ساعت (از 11 صبح تا 23 بعد از ظهر) ب... ادامه »
03
مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدای حاضر در حج امسال در فضایی صمیمی و معنوی با حضور نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی برگزار شد
چکیده: در این مراسم که  برخی از پدران و مادران 4و 5 شهید حضور داشتند، حجت‌الاسلام قاضی عسکر از ضرورت تکریم خانواده‌های شهدا خبر داد و گفت: در دیدارهایی که من از کاروان ایرانیان داشتم، با بسیاری از خانواده‌های شهدا ملاقات کردم؛ از خانواده یک شهید گرفته تا خانواده 5 شهید که انصافا انسان در برابر عظمت این پدران و مادران احساس خجالت می&zwn... ادامه »
02
بازدید مشاور رییس جمهور و رییس سازمان حج از چند پروژه اسکان در مکه:

کارهای اجرایی حج تمتع سال 92 کلید خورد.

کارهای اجرایی حج تمتع سال 92 کلید خورد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان : پیش از ظهر دوشنبه حجةالاسلام و المسلمبن دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در راستای برنامه ریزی جهت اسکان مطلوب زائران ایرانی در حج تمتع 92 و همچنین انتخاب اماکن نزدیک به حرم امن الهی برای تسهیل در رفت و شد حجاج ،به همراه هیاتی از معاونین،مدیران کل و کارشناسان سازمان از چند پر... ادامه »
02
خادم الحاج در نشست توجیهی مدیران کاروان ها پیش آغاز عملیات انتقال حجاج به مشاعر:

مدیر متوکل و قوی هیچ وقت در برابر مشکل زانو نمی زند.

مدیر متوکل و قوی هیچ وقت در برابر مشکل زانو نمی زند.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان بعد از ظهر امروز همایش " توجیهی مدیران کاروان ها" در خصوص عملیات انتقال به مشاعر مقدسه و نیز برگزاری مراسم برائت با حضور حجةالاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و همچنین حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در سالن اجتماعات دار الهادی مکه... ادامه »
02
مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت در همایش " قدس "

شکست اسراییل نتیجه رویکرد جوانان فلسطینی به اسلام ناب محمدی(ص) است

شکست اسراییل نتیجه رویکرد جوانان فلسطینی به اسلام  ناب محمدی(ص)  است
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان : همایش بین المللی " قدس " با شرکت جمعی از اندیشمندان خارجی و داخلی پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات دار الهادی مکه مکرمه برگزار شد. حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت با تببین ابعاد قضیه فلسطین گفت:  مهمترین مساله جهان اسلام در موقعیت کنونی قضیه فلسطین است ح... ادامه »
01
مذاکرات کارساز دکتر موسوی رییس سازمان حج و زیارت با معاونین وزارت حج عربستان
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به سرزمین وحی : پیش از ظهر امروز حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی با آقایان دکتر حاتم قاضی و دکتر سهل صبان معاونین وزارت حج و سرلشکر سعد التوجیری فرمانده ستاد امنیت  مکه مکرمه و معاونین وی دیدار و گفتگو کرد. طی این نشست که در فضایی دوستانه و در محل وزارت ... ادامه »
01
هديه جالب يك اهل تسنن به رئيس سازمان حج
چکیده: رئيس سازمان حج و زيارت در حاشيه برگزاري همايش لبيك يارسول الله يك هديه جالب دريافت كرد. ادامه »
01
دکتر موسوی در دیدار علما و نخبگان شیعه و سنی استان گلستان:

همزیستی شما الگویی مناسبی برای سایر نقاط کشور است.

همزیستی شما الگویی مناسبی برای سایر نقاط کشور است.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه :شامگاه دیروز یکشنبه جمعی از علما ،روحانیون معین و مدیران کاروان های تشیع و اهل تسنن استان گلستان با حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت گفتگو کردند . آقای دکتر موسوی با تشکر از محبت و حمایت علمای اهل تسنن و شیعه استان گلستان گفت :بنده در طول دوران کاری در داخل و ... ادامه »
30
حسن سرخوش مدیرکل ثبت نام و اعزام سازمان حج و زیارت گفت:

10 آبان، آغاز بازگشت حجاج ایرانی

10 آبان، آغاز بازگشت حجاج ایرانی
چکیده: سرخوش مدیرکل ثبت نام و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: بازگشت حجاج از بامداد دهم آبانماه تا بیست و نهم آبانماه انجام می‌شود. وی اعلام کرد: تمام پروازهای برگشت نیز توسط دو شرکت هما و ماهان انجام خواهد شد و از فرودگاه های جده و مدینه منوره به مقصد 17 ایستگاه پروازی  کشورمان انجام خواهد شد.      
30
گفتگوی خبری آقای " محمد آزاد " مدیر منطقه 1 مکه مکرمه
چکیده: اشاره : منطقه 1 مکرمه با داشتن 9 مجموعه در قالب 9 هتل و با جمعیتی بالغ بر 14000 زائر ایرانی در منطقه محبس الجن از نقاط  مهم و حساس می باشد که در حج تمتع سال 91 با اجرای طرح مجموعه و ابتکارات مدیر منطقه از جهت خدمت رسانی به حجاج ایرانی و رفاه حال انان جز مناطق نمونه می باشد. در همین رابطه گفتگوی کوتاهی با آقای محمد آزاد مدیر منطقه 1 انجام داده ... ادامه »
30
حجاج روزهای 10 تا 12ذی الحجه به مسجدالحرام نروند
چکیده: معاون وزارت حج عربستان خواستار خودداری حجاج از رفتن به مسجدالحرام در روزهای 10 تا 12 ذی الحجه به خاظر حفظ سلامتی شان شد. ادامه »
30
دکتر موسوی در اجتماع روحانیون کاروان های حج 91:

همکاری با روحانیون جز مولفه های ارزیابی مدیران کاروان هاست.

همکاری با روحانیون جز مولفه های ارزیابی مدیران کاروان هاست.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به مکه مکرمه :آخرین نشست توجیهی روحانیون کاروان ها و معین حج تمتع سال 91 با شرکت صدها تن از روحانیون پیش از ظهر امروز در نمازخانه دار الهادی مکه مکرمه با سخنرانی و حضور حجةالاسلام و المسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و همچنین حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و ... ادامه »
30
نشست صمیمی خادم الحاج ایران با ذابحین حج تمتع 91

روی مسائل شرعی دقت کنید چون این کار وجوب عینی دارد.

روی مسائل شرعی دقت کنید چون این کار وجوب عینی دارد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به سرزمین وحی صبح امروز نشست توجیهی ذابحین ایرانی با حضور مشاور رییس جمهور و رییس سازمان حج و زیارت در محل نمازخانه دار البنیان مکه مکرمه برگزار شد. حجةالاسلام و المسلمین دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت با اشاره به اهمیت اخلاص و انگیزه الهی در پیشبرد کارها گفت: با اخلاص و محبتی که شما عزیزان به... ادامه »
30
دکتر موسوی در همایش تقریب مذاهب اسلامی در مکه مکرمه:

تکفیر و سب دو حربه دشمن برای شکستن وحدت مسلمانان می باشد.

تکفیر و سب دو حربه دشمن برای شکستن وحدت مسلمانان می باشد.
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی حج نیوز به عربستان :پیش از ظهر امروز اجلاس تقریب بین مذاهب اسلامی با حضور اندیشمندان و نخبگان جهان اسلام در محل سالن اجتماعات دارالهادی مکه مکرمه برگزار شد. در این همایش حجةالاسلام و المسلمین دکتر سیداحمد موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت طی سخنانی با اشاره به توطئه ها و برنامه های نظام سلطه در جهت مقابله با ... ادامه »
صفحه 137 از 144اولین   قبلی   132  133  134  135  136  [137]  138  139  140  141  بعدی   آخرین