|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

حج تمتع

22
حضور رئیس سازمان حج و زیارت در هتل محل استقرار زائرین در مکه مکرمه / عکس
چکیده: حضور امروز (22 مرداد 96)حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت در هتل محل استقرار زائرین در مکه مکرمه
22
مدير بيمارستان مكه مكرمه: مشكلي در زمينه ارائه خدمات درماني نداريم/ پنج نفر در بيمارستان مكه بستري هستند
چکیده: مدير بيمارستان مكه مكرمه گفت: بيمارستان مكه با ظرفيت كامل مشغول فعاليت است و بخش هاي پاراكلينيكي و تخصصي اين مجموعه در حال ارائه خدمات به زائران هستند. محمدتقي حلي ساز روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به مكه مكرمه، افزود: در حال حاضر 5 زائر در بيمارستان مكه مكرمه بستري هستند كه خوشبختانه مشكل خاصي ندارند. وي اضاف... ادامه »
22
افتتاح اولين درمانگاه مركز پزشکی حج و زیارت در مكه مكرمه در هتل الزائر
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مکه مکرمه درمانگاه مركزي هلال احمر در روز يكشنبه مورخ ٩٦/٥/٢٢ ساعت ١١:٣٠ صبح با حضور جناب آقاي دكتر حلي ساز رياست محترم بيمارستان مكه مكرمه و هيئت همراه و همچنين مسئولين محترم ستاد منطقه ٤ مكه مكرمه و مديريت مجموعه الزائر افتتاح گرديد. آقاي دكتر حلي ساز ضمن تشكر از مديريت محترم مجموعه الزائر به جهت همكاري مناسب و اماده ... ادامه »
22
بازدید رئیس سازمان حج و زیارت از انبار تدارکات ستاد حج در مکه مکرمه
چکیده: رییس سازمان حج و زیارت صبح امروز یکشنبه 22 مرداد ماه  از انبار تدارکات سازمان حج و زیارت در مکه مکرمه بازدید کرد . حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت ضمن این بازدید رهنمودههای لازم پیرامون نحوه نگهداری و توزیع اقلام موجود انبار را متذکر شد .  امان الله ماندگاری مسئول انبار ندارکات ستاد حج در مکه مکرمه نیز گزارش اقدامات و فعالیتهای ... ادامه »
22
بازدید رییس سازمان حج و زیارت از آشپزخانه متمرکز قحطانی در مکه مکرمه
چکیده: صبح امروز یکشنبه 22 مرداد رییس سازمان حج و زیارت طی بازدید از روند فعالیت در آشپزخانه قحطانی بخشهای مختلف آشپزخانه و سالنهای متعدد آن را از نزدیک بررسی کرد و نقطه نظرات خود در راستای تامین سلامت تغذیه به عنوان اصل مهم در حج سال جاری مورد تاکید مجدد قرار داد .
22
ورود دومین کاروان جانبازان گرامی به مدینه منوره
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره دومین کاروان جانبازان عزیز ایران اسلامی امروز ٢٢ مردادماه به مدینه منوره وارد شدند و در ابتدای ورود به فرودگاه مدینه مورد استقبال مسئولین ستاد مدینه منوره ، بعثه مقام معظم رهبری و هیئت پزشکی حج قرار گرفتند.  با عنایت به جانمایی هتل های ایرانیان در منطقه مرکزی در مدینه سرویس حمل و نقل وجود ندارد،لذا نزدی... ادامه »
22
ورود اولین کاروان جانبازان عزیز به مکه مکرمه
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مکه مکرمه بامداد امروز یکشنبه ٢٢مردادماه اولین گروه از کاروان جانبازان سرافراز کشورمان از مدینه منوره وارد مکه مکرمه شدند. جانبازان عزیز اعزامی از ایران در ابتدای ورود به مکه مکرمه مورد استقبال مسئولین ستاد مکه ،نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری و هیئت پزشکی حج قرار گرفتند. این کاروان باظرفیت ۱٢٣ نفر از جانبازان و خانوا... ادامه »
21
بهبود کیفیت خیمه های عرفات در حج سال جاری
چکیده: عصر امروز 21 مرداد رییس سازمان حج و زیارت از منطقه محل استقرار حجاج ایرانی در سرزمین عرفات و همچنین محل اسکان زائران ایرانی در مزدلفه بازدید کرد .  ایشان ضمن بازدید از مشاعر مقدس که به اتفاق مسوولین اجرایی بخشهای مشاعر انجام شد ، نسبت به پیشرفت کار نصب چادرهای جدید و مرتفع در عرفات و نصب تجهیزات مربوطه نقطه نظرات خود را به مسوولین ستادی اعل... ادامه »
21
جلسه هماهنگی ستاد مکه مکرمه با حضور ریاست سازمان حج و زیارت / عکس
چکیده: جلسه هماهنگی ستاد مکه مکرمه با حضور ریاست سازمان حج و زیارت
21
حضور ریاست سازمان حج و زیارت در میان زائران ایرانی مستقر در مکه مکرمه
چکیده: حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت ظهر امروز 21 مرداد با حضور در هتل الدانه مکه مکرمه ناهار را با زایران کشورمان صرف کرد و از نزدیک با امور جاری زائران آشنا شد و دستورلازم را در هر زمینه صادر کرد .  عموم زائران این هتل از خدمات ارائه شده اظهار رضایت و قدردانی نموده و از اینکه خداوند توفیق تشرف به حج را عنایت فرمود عمیقا ابراز خرسندی کردند. ... ادامه »
21
برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران مقابل ساختمان بعثه ایران در مکه مکرمه/عکس
چکیده: امروز پرچم جمهوری اسلامی ایران مقابل ساختمان بعثه ایران در مکه مکرمه برافراشته شد.
21
هدف از بازرسی در وهله اول کسب اطمینان از صحت اجرای دستورالعمل ها است
چکیده: صبح امروز 21 مرداد رییس سازمان حج و زیارت از محل دفاتر ستاد مرکزی مکه مکرمه بازدید کرد و گزارش پیشرفت کار واحدها را دریافت و رهنمودهای کلیدی در راستای بهبود فرایند و نتایج بهتر از فعالیتهای جاری ارائه نمود .  محمدی همچنین با کادر اعزامی کنسولی مستقر در ستادهای اجرایی پیرامون ارائه خدمات کنسولی گفت و گو کرد . وی وظیفه اصلی بازرسی از کارو... ادامه »
21
بازدید رییس سازمان حج و زیارت از بیمارستان مکه مکرمه
چکیده: صبح امروز 21 مرداد حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت از بخشهای مختلف بیمارستان مرکز پزشکی حج در مکه مکرمه بازدید کرد .  این بیمارستان هفته گذشته بازگشایی و به سرعت با همت کادر اعزامی راه اندازی شد .  محمدی از تلاشهای مخلصانه مدیریت و کادر بیمارستان و تحمل دشواریهای آن قدردانی کرد و گفت این کار شما همانند تاسیس یک بیمارستان جدید در ا... ادامه »
21
رئیس سازمان حج و زیارت: تلاش مخلصانه عوامل آشپزخانه های مرکزی عامل افزایش رضایت حجاج است
چکیده: در بازدید امروز 21 مرداد حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت از آشپزخانه ابوالجدائل (2) در مکه مکرمه، وضعیت تدارکات، سردخانه و تجهیزات و فرایند و کیفیت پخت و توزیع غذای حجاج را مورد بازدید و بررسی قرار داد.  در این بازدید که رییس و مسئولین ستاد مکه مکرمه نیز حضور داشتند رئیس سازمان حج و زیارت خطاب به مجموعه عوامل آشپزخانه گفت:  کار پر زحمت... ادامه »
21
احرام اولین گروه کاروان جانبازان عزیز در مسجد شجره
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره اولین گروه زائرین جانباز سرافراز میهن اسلامی شنبه شب در مسجد شجره لباس احرام به تن کردند و پس از اقامه نماز لبیک گویان خدای خود را صدا زدند. حال و هوای امشب شجره متفاوت از شب های دیگر بود، صدای گریه و نم اشک جانبازان عزیز ،نوای یا حسین (ع) و لبیک در هم آمیخته است تا بار دیگر ما را بیاد آرد که هر چه داریم از ... ادامه »
صفحه 2 از 144اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین