|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

حج تمتع

21
ورود اولین کاروان جانبازان عزیز به مکه مکرمه
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مکه مکرمه بامداد امروز یکشنبه ٢٢مردادماه اولین گروه از کاروان جانبازان سرافراز کشورمان از مدینه منوره وارد مکه مکرمه شدند. جانبازان عزیز اعزامی از ایران در ابتدای ورود به مکه مکرمه مورد استقبال مسئولین ستاد مکه ،نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری و هیئت پزشکی حج قرار گرفتند. این کاروان باظرفیت ۱٢٣ نفر از جانبازان و خانوا... ادامه »
21
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره اولین گروه زائرین جانباز سرافراز میهن اسلامی شنبه شب در مسجد شجره لباس احرام به تن کردند و پس از اقامه نماز لبیک گویان خدای خود را صدا زدند. حال و هوای امشب شجره متفاوت از شب های دیگر بود، صدای گریه و نم اشک جانبازان عزیز ،نوای یا حسین (ع) و لبیک در هم آمیخته است تا بار دیگر ما را بیاد آرد که هر چه داریم از ... ادامه »
21
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره سید ابراهیم اسداللهی اعلام نمود :شمار زايران ايرانی در شهرهای مكه و مدينه تا پايان امروز شنبه 21 مردادماه از مرز 34 هزار نفر فراتر خواهد شد. سرپرست روابط عمومی سازمان حج و زیارت افزود: حدود 8 هزار زاير ايرانی در مدينه منوره و بالغ بر 26 هزار زاير كشورمان در مكه مكرمه تا پایان امروز مستقر خواهند گردید. برپاي... ادامه »
21
رئیس سازمان حج وزیارت وارد مکه شد
چکیده:  حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت برای بررسی روند عملیات اجرایی حج درستاد مکه  جمعه بیستم مرداد وارد این شهر شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، آقای ناصر حویزاوی رئیس ستاد مکه و جمعی از مدیران و کارگزاران حج امسال از رئیس سازمان حج و زیارت استقبال کردند. وی در بدو ورود ، ابتدا از ساختمان جدید بعثه مقام معظم ر... ادامه »
21
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مکه مکرمه بامداد امروز یکشنبه ٢٢مردادماه اولین گروه از کاروان جانبازان سرافراز کشورمان از مدینه منوره وارد مکه مکرمه شدند. جانبازان عزیز اعزامی از ایران در ابتدای ورود به مکه مکرمه مورد استقبال مسئولین ستاد مکه ،نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری و هیئت پزشکی حج قرار گرفتند. این کاروان باظرفیت ۱٢٣ نفر از جانبازان و خانواده... ادامه »
20
رئیس سازمان حج و زیارت دربازدید از آشپزخانه زین مدینه عنوان کرد:

سلامتی زائرین عزیز مهمترین اولویت سازمان است

سلامتی زائرین عزیز مهمترین اولویت سازمان است
چکیده: حميد محمدي معاون وزير و رئيس سازمان حج و زيارت باتفاق همراهان ، امروز در هفتمین روز حضورش در مدینه منوره از آشپزخانه زین مدینه منوره بصورت سرزده بازديد بعمل آورد.  به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره  حمید محمدی  صبح امروز جمعه 20 مردادماه با حضور در آشپزخانه زین مدینه منوره  ، از نزدیک روند فعالیت و اقدامات انجام شده را مو... ادامه »
20
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ریاست سازمان حج و زیارت باتفاق تعدادی از مسئولین بخش های مختلف ستاد عملیاتی حج سالجاری جمعه 20 مردادماه  در مسجد شجره حضور پیدا کرد تا از نزدیک از روند ارائه خدمات به زائرین ایرانی بازدید بعمل آورد. حمید محمدی در این بازدید با تعدادی از زائرین ایرانی در خصوص میزان رضایتمندی از خدمات ارائه شده به ایشان &... ادامه »
20
دومین دعای روحبخش كميل امشب با حضور پرشور زائران ایرانی در مدينه منوره برگزار گردید
چکیده: ‍ دومین دعای روحبخش كميل امشب با حضور پرشور زائران ایرانی در مدينه منوره برگزار گردید. در مراسم امشب، که همچون هفته گذشته در هتل های محل استقرار زائران برگزار شد ،حجت الاسلام و المسلمين سيد علی قاضی عسكر سرپرست حجاج ایرانی و حمید محمدی ریاست سازمان حج و زیارت در هتل موفنبیک مدینه در کنار زائرین حضور داشتند. دعای کمیل این هفته حال و هوای م... ادامه »
19
رييس ستاد مدينه منوره: حجم ورودي پروازها به مدينه بالاست/زائران قدري صبوري كنند
چکیده: رييس ستاد مدينه منوره گفت: با توجه به اينكه اين روزها اوج عمليات انتقال زائران و پروازهاي كشورهاي مختلف به مدينه و جده است، به طور طبيعي، ميزان زيادي از ايستايي و معطلي زائران در پشت گيت هاي گذرنامه، مربوط به همين مساله مي شود. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ، اكبر رضايي روز پنجشنبه با بيان اين مطلب اظهاركرد: بخشي از عمليات اجرايي... ادامه »
19
بازدید مسئولان حج و زیارت از  محل استقرار حجاج ایرانی در عرفات و مزدلفه
چکیده: عصر چهارشنبه 18 مرداد ماه غلامرضا رضایی مدیر نمایندگی حج و زیارت در عربستان و ناصر حویزاوی معاون ستاد مکه مکرمه از منطقه استقرار حجاج ایرانی در عرفات و مزدلفه بازدید کردند .  در این بازدید که نماینده بعثه مقام معظم رهبری نیز حضور داشتند از پیشرفت کار ایجاد امکانات و چادرهای مرتفع و پیشرفته مطمئن شدند .
19
اولین پرواز زائرین حج تمتع 1396 استان گیلان انجام شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت گیلان اولین پرواز زائرین حج تمتع استان گیلان راس ساعت 19:40 دقیقه از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به مقصد جده پرواز نمود. در این پرواز 275 زائر گیلانی حضور داشتند. اعزام 824 زائران گیلانی امسال در قالب 3 پرواز و شش کاروان انجام می شود، پرواز دوم زائرین گیلانی راس ساعت 08 و 40 دقیقه فردا صورت خواهد پذیرفت. م... ادامه »
19
حضور ریاست سازمان حج و زیارت در جلسه ستاد منطقه ٢ مدینه منوره
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ساعت ٩ امروز پنج شنبه ۱٩ مردادماه ریاست سازمان حج و زیارت در جلسه ستاد منطقه ٢ حضور پیدا کرد. مهران فرشید مسئول ستاد منطقه دو مدینه منوره در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به ریاست سازمان حج و زیارت و هیئت همراه در جلسه ستاد منطقه دو مدینه،گزارشی از آمار هتل ،تعداد زائر و اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و از تلاش های... ادامه »
19
تشرف 22500 زائر ایرانی به سرزمین وحی
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد تا پایان روز چهارشنبه (18 مرداد) 22500 زائر ایرانی به سرزمین وحی مشرف شدند. آقای حمید محمدی درگفتگو با خبرنگاران دراین باره افزود: بیش از 75 درصد این زائران توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر و بقیه توسط هواپیمایی سعودی به مدینه منوره منتقل شدند. وی با اشاره به تاخیرهای پیش آمده در برخی پروازهای حج امسال، اضافه کرد... ادامه »
18
بازدید ریاست سازمان حج و زیارت از انبار مرکزی ستاد ایران در مدینه منوره
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ریاست سازمان حج و زیارت در پنجمین روز حضور در مدینه منوره عصر امروز چهارشنبه 18 مردادماه از انبار مرکزی ستاد ایران در مدینه منوره بازدید بعمل آورد. حمید محمدی در این بازدید بر تهیه اقلام باکیفیت برای زائرین تاکید کرد و نرم افزار ویژه انبارداری را در حضور کارشناسان مربوطه روئیت نمود و نکات لازم در خصوص برخی موض... ادامه »
18
استقبال مسئولان وزارت حج عربستان و فرودگاهي جده از زايران ايراني
چکیده: نخستين گروه از زايران ايراني (‌مدينه بعد )‌ روز چهارشنبه وارد فرودگاه جده شدند و مورد استقبال مسئولان وزارت حج و فرودگاهي عربستان قرار گرفتند . به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ؛ اين گروه از زايران كشورمان پس از ورود به فرودگاه جده و انجام امور قانوني و تشريفاتي ؛ فرودگاه جده را به مقصد مكه مكرمه ترك كردند. زاير... ادامه »
صفحه 3 از 144اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین