|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

حادثه منا 94

28
ما غرور و عزت زائران ايراني را خدشه دار نمي‌كنيم
چکیده: حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكرنماينده ولي فقيه درامورحج وزيارت با حضور بر مزار شهداي مناي شهرستان شهرضا به مقام شامخ آنان اداي احترام كرد. حجت الاسلام والمسلمين سيدعلي قاضي عسكر در يادواره شهداي مناي شهرستان شهرضا ازحوادث حج سال گذشته بعنوان تلخ‌ترين حوادث تاريخ حج يادكرد وبا اشاره به اينكه حجاج ايراني در حادثه منا درسخت‌ترين شرايط و ... ادامه »
28
اداي احترام نماينده ولي فقيه وسرپرست حجاج ايراني به مقام شهداي منا
چکیده: حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكرنماينده ولي فقيه درامورحج وزيارت با حضور بر مزار شهداي مناي شهرستان شهرضا به مقام شامخ آنان اداي احترام كرد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر نماينده ولي فقيه وسرپرست حجاج ايراني كه براي شركت دريادواره شهداي مناي شهرضا به اين شهرستان سفركرده بود پس از زيارت بارگاه امامزاده ش... ادامه »
28
درديدار با خانواده شهداي مناي اصفهان مطرح شد:

عربستان تلاش دارد بربي لياقتي خود دراداره حج سرپوش بگذارد

عربستان  تلاش دارد بربي لياقتي خود دراداره حج سرپوش بگذارد
چکیده: خانواده هاي شهداي مناي اصفهان با نماينده ولي فقيه درامور حج وزيارت ديدار و گفتگو كردند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر نماينده ولي فقيه وسرپرست حجاج ايراني درسفر به اصفهان باخانواده هاي شهداي مناي اين شهرديداركرد و ضمن گفتگو با آنان از مشكلات و خواسته هايشان مطلع شد. نماينده ولي فقيه در اين ملاقات به... ادامه »
27
سفر رئیس سازمان حج به لرستان برای حضور در مراسم بزرگداشت شهدای منا / عکس
چکیده: سعید اوحدی ریاست محترم سازمان حج و زیارت روز پنجشنبه در دیدار با خانواده های شهدای منا در خرم آباد ابراز داشت : 465 نفر از حجاج ایرانی در فاجعه منا شهید شدند که از این تعدادن 84 نفر اهل سنت بودند. وی اضافه کرد: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری فاجعه منا یک آزمایش بزرگ الهی بود و شهدای این فاجعه همطراز با شهدای جنگ تحمیلی و شهدای هسته ای کشور قرار د... ادامه »
27
نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت:

عربستان به دنبال جنگ رواني عليه جمهوري اسلامي است

عربستان به دنبال جنگ رواني عليه جمهوري اسلامي است
چکیده: نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت با اشاره به شبهه هاي ايجاد شده توسط سعودي ها در حج امسال عليه ايران گفت: سفراي آنها نيزفعال شده اند و هر روز با طرح فتنه و دروغ ، جنگ رواني عليه نظام جمهوري اسلامي ايران راه مي اندازند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر، در آيين رونمايي از ويراست سوم نرم افزار كتابخانه جام... ادامه »
27
نشست صميمي حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر با خانواده هاي شهداي مناي شهرضا
چکیده: خانواده هاي شهداي مناي شهرستان شهرضا مشكلات خود را با نماينده ولي فقيه درامور حج وزيارت درميان گذاشتند. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر نماينده ولي فقيه وسرپرست حجاج ايراني درسفر به شهرضا درنشست صميمي باخانواده هاي شهداي مناي اين شهرستان با آنان گفتگو و درجريان خواسته هايشان قرارگرفت. دراين نشست مهندس م... ادامه »
27
رئیس سازمان حج و زیارت در مراسم بزرگداشت شهدای منا در دورود:

عربستان حاکمیتی بر مسجدالحرام و مسجدالنبی(ص) ندارد

عربستان حاکمیتی بر مسجدالحرام و مسجدالنبی(ص) ندارد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در مراسم بزرگداشت شهدای منا در دورود گفت: هر جا خداوند از حج و مسجدالحرام نام برده عبارت للناس آمده و هیچ حکومتی حق ندارد میهمانان خانه خدا را از زیارت بیت الله الحرام محروم کند. زیارت خانه خدا حق شرعی مسلمانان است. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از دورود لرستان، مهندس سعید اوحدی روز پنج شنبه در مراسم ... ادامه »
27
تشکیل کمیته حقیقت یاب برای پیگیری فاجعه منا و اداره شورایی حج توسط کشورهای اسلامی مطالبه رهبر انقلاب
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در مراسم بزرگداشت شهید منا در شاهرود گفت: شهدای منا چراغ هدایت ما شدند و به ما بشارت می دهند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی روز گذشته در مراسم بزرگداشت شهید مجید یونسیان از شهدای مظلوم فاجعه منا که همزمان با مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان هم دوره آن شهید بزرگوار برگزار گردید، به سخنرا... ادامه »
27
حضور رئیس سازمان حج و زیارت در مراسم بزرگداشت دکتر حاتمی از شهدای مظلوم حادثه مسجدالحرام
چکیده: اولین سالگرد شهادت شهدای حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام با محوریت تجلیل از مقام شهید دکتر احمد حاتمی با حضور رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولان این سازمان و خانواده شهدای فناوری هسته ای و خانواده های شهدای منا برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مصادف با اولین سالگرد شهادت حاج احمد حاتمی، دانشمند علوم فضایی کشورمان و... ادامه »
27
رئیس سازمان حج : امیدواریم شاهد عزم جدی دستگاه‌ها در زمینه پیگیری فاجعه منا باشیم
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: در دیداری که خانواده شهدای فاجعه منا با مقام معظم رهبری داشتند، ایشان بر تشکیل کمیته حقیقت‌یاب و شورای متشکل از کشورهای اسلامی برای ساماندهی حج و تصمیم‌گیری در این زمینه تاکید داشتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگو با نسیم آنلاین، درباره دیدار خانواد... ادامه »
27
رئیس سازمان حج و زیارت : آغاز ثبت نام قطعی زائران اربعین از امروز
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت: ثبت نام قطعی زائران اربعین حسینی از امروز در سامانه سماح سازمان حج و زیارت آغاز می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، رئیس سازمان حج در مصاحبه با خبرنگاران در شاهرود افزود: زائران متقاضی زیارت اربعین که پیش ثبت نام کرده اند برای ثبت نام قطعی از شنبه (27 شهریور) به سامانه سماح سازمان حج و زیارت مراجعه و &n... ادامه »
27
حضور رئیس سازمان حج و زیارت در مراسم بزرگداشت شهدای منا در ازنا و دورود لرستان/عکس
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت روز پنجشنبه در مراسم بزرگداشت شهدای منا در ازنا و دورود لرستان حضور یافت و به ایراد سخنرانی پرداخت.
26
حضور رئیس سازمان حج در مراسم بزرگداشت شهید منا در دانشگاه آزاد واحد شاهرود / عکس
چکیده: مهندس سعید اوحدی که همزمان با ایام بزرگداشت شهدای منا به استان سمنان سفر کرده بود، بعد از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید مجید یونسیان از شهدای مظلوم منا که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار گردید، شرکت کرد.
26
دیدار رئیس سازمان حج با خانواده شهدای مظلوم منا در شاهرود / عکس
چکیده: مهندس اوحدی که همزمان با ایام سالگرد شهادت مظلومانه شهدای منا راهی استان سمنان شده بود، امروز با جمعی از خانواده های این شهدا در شاهرود دیدار کرد.
26
برای حضور در مراسم بزرگداشت شهدای مظلوم منا؛

رئیس سازمان حج و زیارت به استان سمنان سفر کرد

رئیس سازمان حج و زیارت به استان سمنان سفر کرد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت امروز (جمعه) بمنظور شرکت در مراسم بزرگداشت شهدای مظلوم منا به استان سمنان سفر کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس اوحدی در آغاز برنامه سفرش به استان سمنان با حضور در منزل شهید صرفی از شهدای مظلوم منا در دامغان با خانواده ایشان دیدار و از آنان دلجویی کرد. براساس این گزارش، رئیس سازمان حج و زیارت... ادامه »
صفحه 3 از 28اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین