|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

حادثه منا 94

08
جانمایی ایستگاه صلواتی شهدای منا در مرز مهران توسط رئیس سازمان حج و زیارت
چکیده: ایستگاه صلواتی شهدای مناجهت خدمات دهی به زائران  اربعین درمرزمهران امروز توسط ریاست سازمان حج وزیارت جانمایی شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس اوحدی در سفر امروزش به استان ایلام از حسینیه ومجتمع زیارتی شهدای منا شهرمهران بازدید بعمل آورد. بر اساس این گزارش حسینیه ومجتمع زیارتی شهدای منا شهرمهران بازیرب... ادامه »
08
رئیس بنیاد شهید برنامه‌های بزرگداشت شهدای فاجعه منا را اعلام کرد
چکیده: نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس‌ جمهوری و رئیس بنیاد شهید برنامه‌های بزرگداشت شهدای فاجعه منا را اعلام کرد و گفت: در حال حاضر این خانواده‌ها تحت پوشش خدمات فرهنگی بنیاد قرار دارند و از خدماتی چون تسهیلات آموزشی، درمانی و فرهنگی استفاده می‌کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سومین نشست ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای منا و هفتم... ادامه »
08
تاکید استاندار قم بر نمایش ابعاد فاجعه منا برای جهانیان
چکیده: استاندار قم، گفت: برگزار کنگره شهدای منا می تواند ابعاد گسترده این فاجعه را برای جهانیان روشن سازد. به گزارش ایسنا منطقه قم، سید مهدی صادقی در دیدار با اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشور با اشاره به صبر و نجابت خانواده شهدای منا در برابر این فاجعه، اظهار کرد: باید برای تسکین غم و اندوه این عزیزان از هیچ گونه خدمتی فروگذار ننماییم. وی در آستانه س... ادامه »
07
آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در سازمان حج و زیارت برگزار شد
چکیده: مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی،  صبح امروز در سازمان حج و زیارت برگزار شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس اوحدی در این مراسم  برگزاری این جشنواره در سازمان حج و زیارت را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این جشنواره در قالب دستورالعمل های اداری و بر اساس شاخص های معلوم شده از خدمتگزاران نمونه تق... ادامه »
07
برگزاری دومین جلسه کنگره بزرگداشت شهدای منا در استان فارس
چکیده: دومین جلسه کنگره بزرگداشت شهدای منا با حضور نمایندگان و مسئولین 15 دستگاه بعنوان عضو ستاد برگزاری مراسم ، در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت فارس، این جلسه که با محوریت بنیاد شهید و با ریاست راهی مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار شد، محمدی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با ت... ادامه »
06
دیدار رئیس سازمان حج و زیارت و استاندار قم
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت در سفر امروزش به قم، با مهندس صادقی استاندار قم دیدار و گفتگو کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس صادقی در این دیدار از زحمات و تلاش های صورت گرفته در سازمان حج و زیارت در خدمات رسانی به زائران بیت الله الحرام و اعتاب مقدسه بویژه پیگیری های صورت گرفته در خصوص امور شهدای مظلوم دو حادثه تلخ حج گذش... ادامه »
06
دیدار رئیس سازمان حج با خانواده های شهدای مظلوم فاجعه منا در قم؛

درخواست خانواده شهید منا از رئیس سازمان حج: مسائل شهدا در سطح بین الملل پیگیری شود

درخواست خانواده شهید منا از رئیس سازمان حج: مسائل شهدا در سطح بین الملل پیگیری شود
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت که به استان قم سفر کرده است، با خانواده های  شهدای مظلوم فاجعه منا در استان قم دیدار و از آنان دلجویی کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، مهندس سعید اوحدی در سفر امروز(شنبه) به استان قم، با خانواده شهید عارف از شهدای مظلوم فاجعه منای حج گذشته دیدار و در جریان مسائل آنان قرار گرفت. این گزارش حاکی... ادامه »
06
یاد و خاطره شهدای منا در سراسر استان آذربایجان شرقی گرامی داشته می شود
چکیده: مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران در اولین جلسه هماهنگی گرامیداشت یاد وخاطره شهدای منا در آذربایجان شرقی ، با اعلام این خبر گفت: در روز عرفه و عید قربان، مراسم بزرگداشت و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای منا برگزار خواهد شد. ادامه »
06
تمام ظرفیت های داخلی و بین المللی برای استیفای حقوق شهدای منا و حادثه جرثقیل بکار گرفته خواهد شد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه شکایت خانواده‌های شهدای فاجعه منا و مکه در روزهای آینده به وزارت امور خارجه و دادستانی کل کشور ارائه خواهد شد، گفت: قرار است تا از تمام ظرفیت‌های داخلی و بین‌المللی برای استیفای حقوق این شهدا استفاده شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی  درباره جلسه پیگیری ا... ادامه »
03
جلسه پیگیری ابعاد حقوقی و قضایی فاجعه منا برگزار شد
چکیده: جلسه پیگیری ابعاد حقوقی و قضایی فاجعه منا با حضور نمایندگان دستگاه‌های مسئول از جمله سازمان حج و زیارت و به ریاست حجت‌الاسلام منتظری پیش از ظهر امروز در دادستانی کل کشور تشکیل شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور،جلسه پیگیری ابعاد حقوقی و قضایی فاجعه منا در دادستانی کل کشور برگزار ش... ادامه »
31
نشست مشترک دستگاههای متولی جهت بزرگداشت یاد و خاطره شهدای منا در مازندران
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج وزیارت مازندران ،دومين جلسه برنامه ريزي و هماهنگي گراميداشت ياد و خاطره نخستين سالگرد شهداي منا مازندران ،روز شنبه سي ام مرداد ماه در دفتر مدير كل بنياد شهید و امور ایثارگران  مازندران برگزارشد. در اين جلسه عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت:مراسم نخستين يادوا... ادامه »
29
رئیس سازمان حج : پیش‌بینی اعزام 2 میلیون ایرانی در کاروان اربعین
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه خانواده شهدای منا به دیدار رهبر انقلاب می‌روند، از نام‌نویسی 60 هزار زائر اربعین در سایت سماح خبر داد. سعید اوحدی در حاشیه سفر به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار  در آمل، اظهار کرد: در آینده نزدیک دو مراسم مهم و ارزشمند پیش‌رو داریم. وی با اشاره به گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت زائ... ادامه »
28
مراسم بزرگداشت شهدای حادثه منا در ۱۴ کشور برگزار می‌شود
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت کشور با اشاره به اعزام ۲ میلیون نفر ایرانی برای پیاده‌روی اربعین امسال از ثبت‌نام ۶۰ هزار نفر در سامانه سماح خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از آمل، سعید اوحدی شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل از آزادگان آمل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به منظور ارج نهادن شهدا دیدار خانواده شهدای منا با مقام معظم رهبری ترتیب داد... ادامه »
27
نشست مشترک حج و زیارت و بنیاد شهید در خصوص سالگرد شهدای منا
چکیده: جلسه مشترک حج و زیارت و بنیاد شهید استان سه شنبه 26 مردادماه در محل سالن کنفرانس حج و زیارت  برگزار  گردید. در ابتدای این دیدار آقای عابدی مقدم مدیرکل بنیاد شهید ،ضمن تقدیر از زحمات مدیریت حج و زیارت استان خراسان رضوی در خصوص اقدامات صورت گرفته  برای شهدای منا در حج سال گذشته و متعاقب آن رسیدگی به خانواده های  این عزیزان، با تو... ادامه »
27
آیین بزرگداشت سالگرد شهدای منا در سراسر کشور برگزار می شود
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: آئین بزرگداشت سالگرد شهیدان مظلوم منا از یکم تا نهم ذی الحجه امسال در سراسر کشور برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی شامگاه سه شنبه در حاشیه همایش آئینه های مقاومت به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در دانشگاه کاشان در گفت و گو باخبرنگاران اظهار کرد: به منظور ب... ادامه »
صفحه 8 از 28اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین