|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

حج تمتع 1396

23
دیدار رییس سازمان حج و زیارت با حجاج ایرانی مستقر در سه هتل در مکه مکرمه
چکیده: ظهر امروز دوشنبه 23 مرداد رییس سازمان حج و زیارت در سه هتل در مکه مکرمه با حجاج ایرانی دیدار کرده و در خصوص وضعیت خدمات با ایشان گفتگو کرد. رئیس سازمان حج و زیارت ابتدا در هتل میلینیوم در جمع زائران حضور یافت و از بخش های خدماتی بازدید کرد. سپس در هتل قصرالشرق ضمن سرکشی به مطب پزشک و اطلاع از کیفیت ارائه خدمات پزشکی، با حجاج دیدار و گفتگو کرد و ... ادامه »
23
دیدار ریاست سازمان حج و زیارت با حجاج اهل سنت ایرانی مستقر در هتل جوهره المنصور مکه مکرمه / عکس
چکیده: گزارش تصویری دیدار  امروز ٢٣ مردادماه ریاست سازمان حج و زیارت با حجاج اهل سنت ایرانی مستقر در هتل جوهره المنصور مکه مکرمه
23
خدمات اجرایی به حجاج روان ارائه می شود / با عنایت خداوند مسیر حج مردم هموار شد
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت : خدمات اجرایی به حجاج روان  ارائه می شود و  با عنایت خداوند مسیر حج مردم هموار شد. این مطلب را حمید محمدی ریاست سازمان حج و زیارت در بازدید امروزش از کاروان جانبازان بیان کرد. صبح امروز دوشنبه 23 مرداد رئیس سازمان حج و زیارت باتفاق مسئولین ستاد حج، در جمع صمیمی جانبازان مستقر در هتل سناف مکه مکرمه حاضر شد. ... ادامه »
23
حضور ریاست سازمان حج و زیارت در جمع جانبازان سرافراز میهن اسلامی در مکه مکرمه / عکس
چکیده: حضور امروز (٢٣ مردادماه)ریاست سازمان حج و زیارت در جمع جانبازان سرافراز میهن اسلامی در مکه مکرمه 
23
یکی از ارکان مهم عملیات حج موضوع مسکن زائر است
چکیده: حبیب سیفی در گفتگو با روابط عمومی ستاد مدینه منوره رکن و اساس عملیات حج را مسکن دانست که حدود 65 درصد هزینه پرداختی زائرین را شامل می شود. مسئول مسکن ستاد مدینه منوره با اشاره به عدم حضور ایران در حج 95 و افزایش 30 درصدی زائرین ایرانی در حج 96 از دشواری های تامین مسکن حجاج گفت:با تاخیر 6 ماهه ای که نسبت به سالهای عادی برای اقدامات در این حوزه فر... ادامه »
22
ملاقات رئیس هیئت کنسولی ایران و رئیس ستاد مدینه با معاون وزیر حج عربستان
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ظهر امروز ٢٢ مرداد ماه رئیس هیئت کنسولی ایران و معاون مدیر کل خلیج فارس وزارت امور خارجه ایران باتفاق رئیس ستاد مدینه منوره  با محمد عبد الرحمن بیجاوی معاون وزیر حج در دفتر ایشان دیدار و گفت و گو کردند. در این دیدار در خصوص ارائه خدمات مناسب به زائرین و تسهیل در امور اجرایی زائرین در مبادی ورودی و خروجی... ادامه »
22
حضور رئیس سازمان حج و زیارت در هتل محل استقرار زائرین در مکه مکرمه / عکس
چکیده: حضور امروز (22 مرداد 96)حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت در هتل محل استقرار زائرین در مکه مکرمه
22
مدير بيمارستان مكه مكرمه: مشكلي در زمينه ارائه خدمات درماني نداريم/ پنج نفر در بيمارستان مكه بستري هستند
چکیده: مدير بيمارستان مكه مكرمه گفت: بيمارستان مكه با ظرفيت كامل مشغول فعاليت است و بخش هاي پاراكلينيكي و تخصصي اين مجموعه در حال ارائه خدمات به زائران هستند. محمدتقي حلي ساز روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به مكه مكرمه، افزود: در حال حاضر 5 زائر در بيمارستان مكه مكرمه بستري هستند كه خوشبختانه مشكل خاصي ندارند. وي اضاف... ادامه »
22
افتتاح اولين درمانگاه مركز پزشکی حج و زیارت در مكه مكرمه در هتل الزائر
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مکه مکرمه درمانگاه مركزي هلال احمر در روز يكشنبه مورخ ٩٦/٥/٢٢ ساعت ١١:٣٠ صبح با حضور جناب آقاي دكتر حلي ساز رياست محترم بيمارستان مكه مكرمه و هيئت همراه و همچنين مسئولين محترم ستاد منطقه ٤ مكه مكرمه و مديريت مجموعه الزائر افتتاح گرديد. آقاي دكتر حلي ساز ضمن تشكر از مديريت محترم مجموعه الزائر به جهت همكاري مناسب و اماده ... ادامه »
22
بازدید رئیس سازمان حج و زیارت از انبار تدارکات ستاد حج در مکه مکرمه
چکیده: رییس سازمان حج و زیارت صبح امروز یکشنبه 22 مرداد ماه  از انبار تدارکات سازمان حج و زیارت در مکه مکرمه بازدید کرد . حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت ضمن این بازدید رهنمودههای لازم پیرامون نحوه نگهداری و توزیع اقلام موجود انبار را متذکر شد .  امان الله ماندگاری مسئول انبار ندارکات ستاد حج در مکه مکرمه نیز گزارش اقدامات و فعالیتهای ... ادامه »
22
بازدید رییس سازمان حج و زیارت از آشپزخانه متمرکز قحطانی در مکه مکرمه
چکیده: صبح امروز یکشنبه 22 مرداد رییس سازمان حج و زیارت طی بازدید از روند فعالیت در آشپزخانه قحطانی بخشهای مختلف آشپزخانه و سالنهای متعدد آن را از نزدیک بررسی کرد و نقطه نظرات خود در راستای تامین سلامت تغذیه به عنوان اصل مهم در حج سال جاری مورد تاکید مجدد قرار داد .
22
ورود دومین کاروان جانبازان گرامی به مدینه منوره
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره دومین کاروان جانبازان عزیز ایران اسلامی امروز ٢٢ مردادماه به مدینه منوره وارد شدند و در ابتدای ورود به فرودگاه مدینه مورد استقبال مسئولین ستاد مدینه منوره ، بعثه مقام معظم رهبری و هیئت پزشکی حج قرار گرفتند.  با عنایت به جانمایی هتل های ایرانیان در منطقه مرکزی در مدینه سرویس حمل و نقل وجود ندارد،لذا نزدی... ادامه »
22
ورود اولین کاروان جانبازان عزیز به مکه مکرمه
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مکه مکرمه بامداد امروز یکشنبه ٢٢مردادماه اولین گروه از کاروان جانبازان سرافراز کشورمان از مدینه منوره وارد مکه مکرمه شدند. جانبازان عزیز اعزامی از ایران در ابتدای ورود به مکه مکرمه مورد استقبال مسئولین ستاد مکه ،نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری و هیئت پزشکی حج قرار گرفتند. این کاروان باظرفیت ۱٢٣ نفر از جانبازان و خانوا... ادامه »
21
بهبود کیفیت خیمه های عرفات در حج سال جاری
چکیده: عصر امروز 21 مرداد رییس سازمان حج و زیارت از منطقه محل استقرار حجاج ایرانی در سرزمین عرفات و همچنین محل اسکان زائران ایرانی در مزدلفه بازدید کرد .  ایشان ضمن بازدید از مشاعر مقدس که به اتفاق مسوولین اجرایی بخشهای مشاعر انجام شد ، نسبت به پیشرفت کار نصب چادرهای جدید و مرتفع در عرفات و نصب تجهیزات مربوطه نقطه نظرات خود را به مسوولین ستادی اعل... ادامه »
21
جلسه هماهنگی ستاد مکه مکرمه با حضور ریاست سازمان حج و زیارت / عکس
چکیده: جلسه هماهنگی ستاد مکه مکرمه با حضور ریاست سازمان حج و زیارت
صفحه 2 از 16اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین