|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

حج تمتع 1396

21
حضور ریاست سازمان حج و زیارت در میان زائران ایرانی مستقر در مکه مکرمه
چکیده: حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت ظهر امروز 21 مرداد با حضور در هتل الدانه مکه مکرمه ناهار را با زایران کشورمان صرف کرد و از نزدیک با امور جاری زائران آشنا شد و دستورلازم را در هر زمینه صادر کرد .  عموم زائران این هتل از خدمات ارائه شده اظهار رضایت و قدردانی نموده و از اینکه خداوند توفیق تشرف به حج را عنایت فرمود عمیقا ابراز خرسندی کردند. ... ادامه »
21
برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران مقابل ساختمان بعثه ایران در مکه مکرمه/عکس
چکیده: امروز پرچم جمهوری اسلامی ایران مقابل ساختمان بعثه ایران در مکه مکرمه برافراشته شد.
21
هدف از بازرسی در وهله اول کسب اطمینان از صحت اجرای دستورالعمل ها است
چکیده: صبح امروز 21 مرداد رییس سازمان حج و زیارت از محل دفاتر ستاد مرکزی مکه مکرمه بازدید کرد و گزارش پیشرفت کار واحدها را دریافت و رهنمودهای کلیدی در راستای بهبود فرایند و نتایج بهتر از فعالیتهای جاری ارائه نمود .  محمدی همچنین با کادر اعزامی کنسولی مستقر در ستادهای اجرایی پیرامون ارائه خدمات کنسولی گفت و گو کرد . وی وظیفه اصلی بازرسی از کارو... ادامه »
21
بازدید رییس سازمان حج و زیارت از بیمارستان مکه مکرمه
چکیده: صبح امروز 21 مرداد حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت از بخشهای مختلف بیمارستان مرکز پزشکی حج در مکه مکرمه بازدید کرد .  این بیمارستان هفته گذشته بازگشایی و به سرعت با همت کادر اعزامی راه اندازی شد .  محمدی از تلاشهای مخلصانه مدیریت و کادر بیمارستان و تحمل دشواریهای آن قدردانی کرد و گفت این کار شما همانند تاسیس یک بیمارستان جدید در ا... ادامه »
21
رئیس سازمان حج و زیارت: تلاش مخلصانه عوامل آشپزخانه های مرکزی عامل افزایش رضایت حجاج است
چکیده: در بازدید امروز 21 مرداد حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت از آشپزخانه ابوالجدائل (2) در مکه مکرمه، وضعیت تدارکات، سردخانه و تجهیزات و فرایند و کیفیت پخت و توزیع غذای حجاج را مورد بازدید و بررسی قرار داد.  در این بازدید که رییس و مسئولین ستاد مکه مکرمه نیز حضور داشتند رئیس سازمان حج و زیارت خطاب به مجموعه عوامل آشپزخانه گفت:  کار پر زحمت... ادامه »
21
احرام اولین گروه کاروان جانبازان عزیز در مسجد شجره
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره اولین گروه زائرین جانباز سرافراز میهن اسلامی شنبه شب در مسجد شجره لباس احرام به تن کردند و پس از اقامه نماز لبیک گویان خدای خود را صدا زدند. حال و هوای امشب شجره متفاوت از شب های دیگر بود، صدای گریه و نم اشک جانبازان عزیز ،نوای یا حسین (ع) و لبیک در هم آمیخته است تا بار دیگر ما را بیاد آرد که هر چه داریم از ... ادامه »
21
ورود اولین کاروان جانبازان عزیز به مکه مکرمه
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مکه مکرمه بامداد امروز یکشنبه ٢٢مردادماه اولین گروه از کاروان جانبازان سرافراز کشورمان از مدینه منوره وارد مکه مکرمه شدند. جانبازان عزیز اعزامی از ایران در ابتدای ورود به مکه مکرمه مورد استقبال مسئولین ستاد مکه ،نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری و هیئت پزشکی حج قرار گرفتند. این کاروان باظرفیت ۱٢٣ نفر از جانبازان و خانوا... ادامه »
21
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره اولین گروه زائرین جانباز سرافراز میهن اسلامی شنبه شب در مسجد شجره لباس احرام به تن کردند و پس از اقامه نماز لبیک گویان خدای خود را صدا زدند. حال و هوای امشب شجره متفاوت از شب های دیگر بود، صدای گریه و نم اشک جانبازان عزیز ،نوای یا حسین (ع) و لبیک در هم آمیخته است تا بار دیگر ما را بیاد آرد که هر چه داریم از ... ادامه »
21
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره سید ابراهیم اسداللهی اعلام نمود :شمار زايران ايرانی در شهرهای مكه و مدينه تا پايان امروز شنبه 21 مردادماه از مرز 34 هزار نفر فراتر خواهد شد. سرپرست روابط عمومی سازمان حج و زیارت افزود: حدود 8 هزار زاير ايرانی در مدينه منوره و بالغ بر 26 هزار زاير كشورمان در مكه مكرمه تا پایان امروز مستقر خواهند گردید. برپاي... ادامه »
21
رئیس سازمان حج وزیارت وارد مکه شد
چکیده:  حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت برای بررسی روند عملیات اجرایی حج درستاد مکه  جمعه بیستم مرداد وارد این شهر شد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، آقای ناصر حویزاوی رئیس ستاد مکه و جمعی از مدیران و کارگزاران حج امسال از رئیس سازمان حج و زیارت استقبال کردند. وی در بدو ورود ، ابتدا از ساختمان جدید بعثه مقام معظم ر... ادامه »
21
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مکه مکرمه بامداد امروز یکشنبه ٢٢مردادماه اولین گروه از کاروان جانبازان سرافراز کشورمان از مدینه منوره وارد مکه مکرمه شدند. جانبازان عزیز اعزامی از ایران در ابتدای ورود به مکه مکرمه مورد استقبال مسئولین ستاد مکه ،نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری و هیئت پزشکی حج قرار گرفتند. این کاروان باظرفیت ۱٢٣ نفر از جانبازان و خانواده... ادامه »
20
رئیس سازمان حج و زیارت دربازدید از آشپزخانه زین مدینه عنوان کرد:

سلامتی زائرین عزیز مهمترین اولویت سازمان است

سلامتی زائرین عزیز مهمترین اولویت سازمان است
چکیده: حميد محمدي معاون وزير و رئيس سازمان حج و زيارت باتفاق همراهان ، امروز در هفتمین روز حضورش در مدینه منوره از آشپزخانه زین مدینه منوره بصورت سرزده بازديد بعمل آورد.  به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره  حمید محمدی  صبح امروز جمعه 20 مردادماه با حضور در آشپزخانه زین مدینه منوره  ، از نزدیک روند فعالیت و اقدامات انجام شده را مو... ادامه »
20
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ریاست سازمان حج و زیارت باتفاق تعدادی از مسئولین بخش های مختلف ستاد عملیاتی حج سالجاری جمعه 20 مردادماه  در مسجد شجره حضور پیدا کرد تا از نزدیک از روند ارائه خدمات به زائرین ایرانی بازدید بعمل آورد. حمید محمدی در این بازدید با تعدادی از زائرین ایرانی در خصوص میزان رضایتمندی از خدمات ارائه شده به ایشان &... ادامه »
20
دومین دعای روحبخش كميل امشب با حضور پرشور زائران ایرانی در مدينه منوره برگزار گردید
چکیده: ‍ دومین دعای روحبخش كميل امشب با حضور پرشور زائران ایرانی در مدينه منوره برگزار گردید. در مراسم امشب، که همچون هفته گذشته در هتل های محل استقرار زائران برگزار شد ،حجت الاسلام و المسلمين سيد علی قاضی عسكر سرپرست حجاج ایرانی و حمید محمدی ریاست سازمان حج و زیارت در هتل موفنبیک مدینه در کنار زائرین حضور داشتند. دعای کمیل این هفته حال و هوای م... ادامه »
19
رييس ستاد مدينه منوره: حجم ورودي پروازها به مدينه بالاست/زائران قدري صبوري كنند
چکیده: رييس ستاد مدينه منوره گفت: با توجه به اينكه اين روزها اوج عمليات انتقال زائران و پروازهاي كشورهاي مختلف به مدينه و جده است، به طور طبيعي، ميزان زيادي از ايستايي و معطلي زائران در پشت گيت هاي گذرنامه، مربوط به همين مساله مي شود. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ، اكبر رضايي روز پنجشنبه با بيان اين مطلب اظهاركرد: بخشي از عمليات اجرايي... ادامه »
صفحه 3 از 16اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین