|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

حج تمتع 1396

19
بازدید مسئولان حج و زیارت از  محل استقرار حجاج ایرانی در عرفات و مزدلفه
چکیده: عصر چهارشنبه 18 مرداد ماه غلامرضا رضایی مدیر نمایندگی حج و زیارت در عربستان و ناصر حویزاوی معاون ستاد مکه مکرمه از منطقه استقرار حجاج ایرانی در عرفات و مزدلفه بازدید کردند .  در این بازدید که نماینده بعثه مقام معظم رهبری نیز حضور داشتند از پیشرفت کار ایجاد امکانات و چادرهای مرتفع و پیشرفته مطمئن شدند .
19
اولین پرواز زائرین حج تمتع 1396 استان گیلان انجام شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی حج و زیارت گیلان اولین پرواز زائرین حج تمتع استان گیلان راس ساعت 19:40 دقیقه از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به مقصد جده پرواز نمود. در این پرواز 275 زائر گیلانی حضور داشتند. اعزام 824 زائران گیلانی امسال در قالب 3 پرواز و شش کاروان انجام می شود، پرواز دوم زائرین گیلانی راس ساعت 08 و 40 دقیقه فردا صورت خواهد پذیرفت. م... ادامه »
19
حضور ریاست سازمان حج و زیارت در جلسه ستاد منطقه ٢ مدینه منوره
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ساعت ٩ امروز پنج شنبه ۱٩ مردادماه ریاست سازمان حج و زیارت در جلسه ستاد منطقه ٢ حضور پیدا کرد. مهران فرشید مسئول ستاد منطقه دو مدینه منوره در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به ریاست سازمان حج و زیارت و هیئت همراه در جلسه ستاد منطقه دو مدینه،گزارشی از آمار هتل ،تعداد زائر و اقدامات صورت گرفته ارائه کرد و از تلاش های... ادامه »
19
تشرف 22500 زائر ایرانی به سرزمین وحی
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد تا پایان روز چهارشنبه (18 مرداد) 22500 زائر ایرانی به سرزمین وحی مشرف شدند. آقای حمید محمدی درگفتگو با خبرنگاران دراین باره افزود: بیش از 75 درصد این زائران توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر و بقیه توسط هواپیمایی سعودی به مدینه منوره منتقل شدند. وی با اشاره به تاخیرهای پیش آمده در برخی پروازهای حج امسال، اضافه کرد... ادامه »
18
بازدید ریاست سازمان حج و زیارت از انبار مرکزی ستاد ایران در مدینه منوره
چکیده: به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ریاست سازمان حج و زیارت در پنجمین روز حضور در مدینه منوره عصر امروز چهارشنبه 18 مردادماه از انبار مرکزی ستاد ایران در مدینه منوره بازدید بعمل آورد. حمید محمدی در این بازدید بر تهیه اقلام باکیفیت برای زائرین تاکید کرد و نرم افزار ویژه انبارداری را در حضور کارشناسان مربوطه روئیت نمود و نکات لازم در خصوص برخی موض... ادامه »
18
استقبال مسئولان وزارت حج عربستان و فرودگاهي جده از زايران ايراني
چکیده: نخستين گروه از زايران ايراني (‌مدينه بعد )‌ روز چهارشنبه وارد فرودگاه جده شدند و مورد استقبال مسئولان وزارت حج و فرودگاهي عربستان قرار گرفتند . به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت ؛ اين گروه از زايران كشورمان پس از ورود به فرودگاه جده و انجام امور قانوني و تشريفاتي ؛ فرودگاه جده را به مقصد مكه مكرمه ترك كردند. زاير... ادامه »
18
بازدیدسرپرست حجاج ایرانی و رئیس سازمان حج و زیارت ازمرکزپزشکی حج وزیارت در مدینه
چکیده: حجت الاسلام والمسلمین  قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت امروز از بخش های مختلف مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در مدینه منوره بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ، دراین بازدید دکترسیدعلی مرعشی رئیس و دکتر پیر حسین کولیوند معا... ادامه »
18
حضور ریاست سازمان حج و زیارت در جلسه ستاد منطقه 1 مدینه منوره
چکیده: ریاست سازمان حج و زیارت در جلسه ستاد منطقه 1 مدینه منوره حضور یافت. به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ساعت 11 امروز چهارشنبه 18 مردادماه ریاست سازمان حج و زیارت در جلسه ستاد منطقه 1 حضور یافتند. حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت در این جلسه اطلاع رسانی مناسب از اقدامات صورت گرفته به زائرین را باعث القاء آرامش و شفاف سازی فضای موجود برای خانوا... ادامه »
18
بازدید سرپرست حجاج ایرانی و ریاست سازمان حج و زیارت از بیمارستان ایرانی مدینه منوره
چکیده: سرپرست حجاج ایرانی و ریاست سازمان حج و زیارت از بیمارستان ایرانی مدینه منوره بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره صبح امروز چهارشنبه 18 مردادماه سرپرست حجاج ایرانی و ریاست سازمان حج و زیارت از بیمارستان ایرانی مدینه منوره بازدید بعمل آوردند. لازم بتوضیح است بیمارستان هیئت پزشکی حج ایران طی روزهای گذشته با امکانات لازم در بخش های ... ادامه »
18
آغاز همزمان پرواز زائران ایرانی به جده و مدینه
چکیده: از امروز چهارشنبه 18 مرداد زایران ایرانی هم به مدینه وارد می شوند و هم از ایران به جده پرواز دارند . با شروع پروازهای کشورمان به جده  همزمان زایران از ایران به جده و به مدینه عزیمت می نمایند .  پروازهای حج سال جاری به مقصد فرودگاه جده تا سوم شهریور ادامه دارد .  امروز 18 مرداد 2424 نفر وارد مدینه می شوند و 1070 نفر نیز عازم ... ادامه »
18
وضعیت خدمات رسانی به زائرین در مدینه منوره وضعیت مطلوبی است
چکیده: رئیس ستاد مدینه منوره وضعیت خدمات رسانی به زائرین در مدینه منوره را مطلوب توصیف کرد. به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره ،اکبر رضایی رئیس ستاد مدینه منوره از وضعیت کلی  ارائه خدمات در مدینه منوره به زائرین ایرانی ابراز رضایت کرد. رئیس ستاد مدینه منوره همچنین اعلام نمود همه واحدهای ستاد طبق برنامه ریزی پیش بینی شده تا کنون خدمات مورد نظر را... ادامه »
18
کعبه احرام بست/عکس
چکیده: طبق یک سنت دیرینه كناره هاي پرده خانه خدا در میانه ماه ذی القعده بالا زده می شود که به آن اصطلاحا احرام بستن خانه خدا می گويند.
18
۹۹ درصد زایران ایرانی امسال, حج اولی هستند
چکیده: رییس سازمان حج و زیارت: از ۸۶ هزار و پانصد زائر که امسال به خانه خدا می روند، بیش از ۸۵ هزار نفر اولین بار است که حج تمتع بجا خواهند آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ حمید محمدی با اشاره به افزایش ۳۵ درصدی زایران در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۴ گفت با این وجود ارایه خدمات به نحو مطلوب و قابل قبولی در حال انجام است. رییس سازمان حج و زی... ادامه »
17
حضور ریاست سازمان حج و زیارت در جمع خبرنگاران اعزامی صدا و سیما به سرزمین وحی بمناسب روز خبرنگار
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت بمناسبت روز خبرنگار با خبرنگاران اعزامی صدا و سیما به سرزمین وحی در محل اقامت شان در مدینه منوره دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی ستاد مدینه منوره رئیس سازمان حج و زیارت بمناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار امشب در هتل محل استقرار خبرنگاران اعزامی از صدا و سیما حضور یافتند. حمید محمدی ضمن عرض تبریک روز خبرنگار از زحمات ای... ادامه »
17
پیام تبریک سرپرست حوزه ریاست، روابط عمومی وامور بین الملل سازمان حج و زیارت به مناسبت روز خبرنگار
چکیده:  سرپرست حوزه ریاست، روابط عمومی وامور بین الملل سازمان حج و زیارت طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. در متن پیام  سرپرست حوزه ریاست، روابط عمومی وامور بین الملل سازمان حج و زیارت آمده است: 17مرداد ماه سالروز شهادت بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی »است که با ایثار جان به این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخ... ادامه »
صفحه 4 از 16اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین