|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

عمره مفرده

20
نشست مشترک مدیران و معاونین راهنمای کاروان های عمره مفرده استان کردستان
چکیده:  به گزارش روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان کردستان، نشست مشترک مدیران و معاونین کاروان های عمره مفرده محدوده اعزام 20 فروردین ماه تا 20 اردیبهشت ماه روز سه شنبه 18 فروردین در محل مدیریت حج وزیارت استان کردستان برگزار شد. ناظمی جلال ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت و خیر مقدم به مدیران و معاونین کاروان های عمره مفرده هدف از برگز... ادامه »
19
توضیحات رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص پیگیری ماجرای فرودگاه جده؛

پیگیری ها تا رسیدن خاطیان به اشد مجازات ادامه خواهد داشت

پیگیری ها تا رسیدن خاطیان به  اشد مجازات ادامه خواهد داشت
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: پیگیری های دستگاه دیپلماسی کشور و سازمان حج و زیارت تا اشد مجازات دو مأمور فرودگاه جده ادامه خواهد داشت و اگر خدای نکرده دولت عربستان بخواهد در خصوص روند محاکمه خاطیان و فرآیند قضایی این پرونده کوتاهی نماید، بیانگر این است که قادر به تأمین امنیت زائران نیست و در این صورت یقیناً باید تصمیمات دیگری در این زمینه اتخاذ گردد.... ادامه »
19
سومین همایش متمرکز آموزشی توجیهی عمره گزاران سنندج برگزار شد.
چکیده: به گزارش روابط عمومی مدیریت حج و زیارت استان کردستان،  سومین همایش متمرکز آموزشی توجیهی عمره گزاران شهرستان سنندج روز سه شنبه 18 فروردین ماه 1394 با حضور نماینده معزز ولی فقیه در منطقه کردستان ، زائرین عمره گزار شرکت های خدمات زیارتی حرمین ، پرواز حج ، سانان تور ، کیاپرواز ، سرزمین وحی ، وادی زمزم و جمعی از کارگزاران زیارتی استان ، در محل... ادامه »
18
عمره گزاران ایرانی در زیارت دوره مکه به کجا می روند؟
چکیده: عمره گزاران ایرانی در سومین روز از حضور خود در مکه مکرمه به زیارت دوره برده می شوند و از 5 مکان زیارتی و مهم مکه بازدید به عمل می آورند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، زائران عمره مفرده در 5 روز اقامت خود در شهر مکه مکرمه ، روز سوم جهت زیارت دوره به مکانهای زیارتی ذیل به صورت کاروانی  اعزام میشنوند که در... ادامه »
18
اطلاعیه سازمان حج و زیارت نسبت به حرمت شکنی دو مأمور عربستان سعودی
چکیده: متاسفانه طی روزهای اخیر برخی رسانه ها، مطبوعات و فضای مجازی اقدام به انتشار اخبار غیر مستند با عنوان «تجاوز به دو نوجوان زائر ایرانی» نموده اند  که موجب تشویش افکار هموطنان عزیز گردیده است. سازمان حج و زیارت به منظور تنویر افکار عمومی به اطلاع عموم هموطنان عزیز می رساند: در هفته گذشته هنگام بازگشت یکی از کاروانهای اعزام... ادامه »
15
صدور روادید عمره به حالت عادی برگشت
چکیده: با ملحق شدن کارکنان جدید به سفارت و کنسولگری عربستان در ایران، صدور روادید زائران ایرانی برای عمره به حالت عادی برگشت و هم‌اکنون روزانه 3500 زائر ایرانی به عربستان اعزام می‌شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت «حسن سرخوش» مدیرکل برنامه‌ریزی، پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با اعلام این مطلب گفت: خوشبختان... ادامه »
15
ورود دوباره عمره گزاران ایرانی به مکه مکرمه
چکیده: اولین گروه از زائران ایرانی که با آغاز مجدد سفرهای عمره از 10 فروردین راهی سرزمین وحی شده بودند، پس از اقامت 5 روزه در مدینه منوره روز گذشته وارد مکه مکرمه شدند. به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت از مکه مکرمه، زائرینی که از 10 فروردین ماه به عمره مفرده اعزام شده بودند از روز گذشته (شنبه) جهت انجام اعمال مناسک عمره مفرد... ادامه »
14
معرفی واحد امداد و پیگیری عمره مفرده در ستاد مکه مکرمه
چکیده: یکی از واحدهای خدمت رسان به زائرین عمره مفرده در مکه مکرمه واحد امداد و پیگیری می باشد. برای اطلاع بیشتر از خدمات این واحد در موسم عمره جاری گفتگویی با آقای حمید میاح مسئول امداد و پیگیری ستاد عملیات عمره مفرده مکه مکرمه انجام دادیم که در ادامه تقدیم خوانندگان می شود. حمید میاح در گفتگو با خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به م... ادامه »
13
 انتقال عمره گزاران ایرانی از هتل به حرم و بالعکس در مکه مکرمه چگونه انجام می گیرد؟
چکیده: انتقال زائران ایرانی از هتل ها به مسجدالحرام و بالعکس توسط خطوط یازده گانه حمل و نقل درون شهری در مسیر هتل های محل اقامت زائران به ایستگاه های غزه و باب علی در نزدیکی مسجدالحرام انجام می گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در مکه مکرمه، با توجه به پراکندگی هتلها و همچنین دوری آنها به حرم، سازمان حج و زیارت برای سهولت در امر جاب... ادامه »
11
برنامه و تنوع غذایی زائران ایرانی در ایام عید و روزهای عادی در شهر مکه مکرمه چگونه است؟
چکیده: زائران و عمره گزاران ایرانی در طول سفر عمره مفرده، مدت پنج روز در شهر مکه مکرمه اقامت دارند. همین طول دوره پنج روزه موجب گردیده است که برنامه غذایی نیز برای ایام پنج روز تدوین شده ومرتب تکرار می گردد. بنابراین زائران حتما در صورت استفاده از وعده های غذایی که در رستوران های هتلهای محل اقامت زائران ایرانی به صورت یکسان توزیع می گردد از کلیه غذاهای ته... ادامه »
10
خالی شدن هتلهای مکه مکرمه از  عمره گذاران ایرانی
چکیده: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در مکه مکرمه، در پی متوقف شدن اعزام عمره گذران از دوم فرودین ماه به عربستان، و بالطبع آن تخلیه شدن هتلها از روز هفتم فروردین در شهر مدینه منوره از زائرین ایرانی، هتلهای مکه مکرمه نیز از روز یازدهم فروردین ماه به طور موقت از عمره گذاران خالی شد. با توجه به اینکه صدور روادید و شروع اعزامهای زائرین ایر... ادامه »
10
مدیرکل برنامه ریزی، پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت

اولین پرواز زائرین به عمره در سالجاری انجام شد/ روند عادی صدور ویزای زائرین

اولین پرواز زائرین به عمره در سالجاری انجام شد/ روند عادی صدور ویزای زائرین
چکیده: مدیرکل برنامه ریزی ، پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت از شروع پروازهای سال جاری زائرین به عمره مفرده خبر داد حسن سرخوش با اعلام این خبر ادامه داد: پس از توقف ده روزه پروازهای عمره ، اولین پرواز سالجاری در ساعت 7:20 امروز با هواپیمایی ایران ایر از فرودگاه امام خمینی تهران انجام شد و ان شاء الله روزانه حدود 11 پرواز از سراسر کشور برای سفر زا... ادامه »
09
اقامت عمره گزاران ایرانی در ابراج التیسیر بزرگترین مجموعه اقامتی زائران در مکه
چکیده: به گزارش خبرنگار اعزامی سازمان حج و زیارت به عربستان، أبراج ألتیسیر به مجموعه ای از هشت هتل بزرگ اطلاق می شود که در دو ردیف 4 تایی قرار گرفته است. 4 برج و هتل در ردیف اول و 4 هتل نیز در ردیف دوم قرار دارد. بر اساس این گزارش ، این مجموعه خدماتی که چند سالی است افتتاح و مورد بهره برداری زائرین ایرانی قرارگرفته است، توسط عوامل ایرانی اداره می شود. ... ادامه »
09
 آغاز مجدد اعزام زائران عمره از 10 فروردین
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز مجدد اعزام زائران به عمره مفرده از ۱۰ فروردین ماه خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با قول سفارت و کنسولگری عربستان در تهران در صدور ویزای زایران نظم ایجاد شود. مهندس سعید اوحدی گفت: به دلیل کاهش صدور ویزا و همچنین اختلال در نظم صدور ویزای زائران عمره مفرده اعزام این افراد از روز سوم تا ۱۰ فروردین متوقف شده ب... ادامه »
08
آخرین وضعیت طرح توسعه حرم در مکه مکرمه
چکیده: ‌‌اجرای طرح‌های توسعه مسجد الحرام سه سال به طول می انجامد اما به دلیل حضور همزمان مردم و صد‌ها هزار زائر از کشور‌ها و ملیت‌های مختلف، احتمال افزایش این زمان وجود دارد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در مکه مکرمه، طرح‌های توسعه مسجد الحرام از حدود دوسال قبل اغاز شده است و توسعه صحن مسج... ادامه »
صفحه 6 از 62اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین