|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

عمره مفرده

28
اعزام 5700 نفر از زائرین استان همدان در مرحله اول اعزام ها
چکیده: اعزام 5700 نفر از زائرین استان همدان در مرحله اول اعزام های عمره محسن ساغرچی  مدیرحج و زیارت استان همدان اعلام کرد : در مرحله اول اعزام ها ،  41 كاروان از استان همدان جهت انجام عمره  مفرده به عربستان مشرف شده اند.  به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان همدان محسن ساغرچی اضافه کرد : از ابتدای عمره ... ادامه »
28
مسئول ستاد عملیات مکه مکرمه خبر داد

آمادگی کلیه بخش ها برای لحظه تحویل سال نو

آمادگی کلیه بخش ها برای لحظه تحویل سال نو
چکیده: مسئول ستاد عملیات مکه مکرمه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت دراین شهر گفت کلیه بخشهای ستاد آماده انتقال زائران ایرانی حاضر درمکه مکرمه که مایل به گذراندن لحظه تحویل تحویل سال نو در مسجد الحرام هستند ،می باشند. سحر خیز گفت  از حدود 10روز پیش جهت برنامه ریزی و هماهنگی برای این امر جلسات متعددی بامسئولین و عوامل مختلف بر... ادامه »
27
بازیکنان پرسپولیس در لباس سفید احرام
چکیده: به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه بازیکنان وکادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس که برای انجام بازی با تیم النصر عربستان به این کشور سفر کرده بودند پس از انجام بازی در شب گذشته،امروز(چهارشنبه) ظهر وارد مکه مکرمه شده و پس از وعده ناهار و استقرار در هتل جهت انجام اعمال عمره مفرده با لباس احرام بر تن عازم مسجد الحرام شده واعمال... ادامه »
25
نحوه عزیمت عمره گزاران از مدینه منوره به مکه مکرمه
چکیده: بر طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته در سفر عمره مفرده زائران ایرانی ازایستگاه های پروازی داخل کشور و  ازطریق خطوط هوایی  به دو فرودگاه مدینه منوره و یا فرودگاه بین المللی جده وارد می شوند و پس از خروج از فرودگاه با سوار شدن به اتوبوسهای پیش بینی شده که در بیرون از سالن فرودگاه قراردارند  به محل اقامت خود در مدینه منوره انتقال می یابند.ز... ادامه »
25
آخرین آمار تعداد افراد فوت شده در عملیات عمره
چکیده: از ابتدای شروع عملیات اعزام عمره گزاران ایرانی در عمره جاری تا امروز(دوشنبه) تعداد38 نفر از عمره گزاران درگذشته اند. بنا به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه از تعداد 38 نفر 23نفر درمکه مکرمه و 15 نفر نیز در مدینه منوره فوت کرده اند. همچنین از این تعداد  16 نفر خانم و 22نفر آقا بوده اند .بنا براین گزارش علت اکث... ادامه »
25
مدیرکل برنامه پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت:

زائران اعزام های لغو شده نوروزی می توانند در نوروز 95 به عمره مشرف شوند

زائران اعزام های لغو شده نوروزی می توانند در نوروز 95 به عمره مشرف شوند
چکیده: مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت گفت: زائران اعزام های لغو شده نوروزی بدلیل اختلال در روند صدور ویزا، می توانند در صورت تمایل با گروه های دارای ظرفیت خالی عمره 94-93 استان محل سکونت و یا با حفظ اولویت در ایام نوروز سال 95 به عمره اعزام شوند.   «حسن سرخوش» در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیار... ادامه »
25
وزیر ارشاد: حج و زيارت زمان خوبي براي تعامل كشورهاي اسلامي است
چکیده: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با اشاره به تعاملات دو كشور ايران و بنگلادش فرصت حج و زيارت را موقعيت خوبي براي تعامل با كشورهاي اسلامي عنوان كرد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، «علي جنتي» با اشاره به توافقات و مذاكرات بين ايران و بنگلادش گفت: "موكيو رحمان" وزير امور ديني بنگلادش طي اين دو روز گذشته ملاقات هاي خوبي در تهران د... ادامه »
24
فرآیند نظارت وارزشیابی خدمات ونیروی انسانی در عملیات عمره چگونه است؟
چکیده:  از جمله واحدهای دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت در عربستان واحد نظارت وارزشیابی است که وظایف تدوین شده ای رادرحوزه عنوان خود انجام می دهد.از آنجاییکه ارائه خدمات هرچه بهتر و مناسب تر  به عمره گزاران کشورمان از جمله وظایف و خواسته های همیشگی مدیران و کارکنان سازمان حج وزیارت است لذا این واحد با انجام ارزیابی های مداوم خود می تواند نقش ... ادامه »
24
اطلاعيه سازمان حج و زيارت درخصوص آخرين وضعیت اعزام عمره گزاران
چکیده: سازمان حج و زیارت درخصوص آخرین وضع اعزام عمره گزاران ایرانی به سرزمین وحی در ایام عید نوروز اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، متن این اطلاعیه بدین شرح است: همانگونه که در اطلاعیه قبلی به آگاهی رسید، در چند هفته گذشته صدور روادید در سفارت و کنسولگری عربستان در شهرهای تهران و مشهد کمتر از میزان تقاضای سازمان حج... ادامه »
24
اعزام 6800 زائر البرزی به عمره تا کنون
چکیده: سید مرتضی حسینی مدیرحج و زیارت استان البرز گفت: تا كنون 49 كاروان از همشهريان فهيم البرزي جهت انجام مناسک سراسر معنوی عمره مفرده به عربستان مشرف شده اند.  سید مرتضی حسینی در این گفت‌و‌گو اظهار کرد: از ابتدای عمره امسال تا کنون 6800 زائر به عمره مفرده اعزام شده اند كه از اين تعداد 3751نفر زن و 3030 نفر زائرمرد ،147 نفر عوامل خدمتگزا... ادامه »
24
همایش زائران عمره گزار اردبیل

سومین همایش زائران عمره اردبیل برگزار گردید.

چکیده: سومین همایش متمرکز زائران عمره مفرده روز جمعه مورخ 22/12/93 با حضور پرشور زائران سرزمین وحی در محل مسجد ججین اردبیل برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان اردبیل ، چمن آرائی جانشین حج و زیارت استان اردبیل با تشریح عملیات اجرایی عمره مفرده ، در خصوص مقصد پروازی به جده و هزینه سفر، هزینه بلیط هواپیما و اسکان در هتل های مکه مکرمه و ... ادامه »
23
تبادل تجربیات حج ایران و بنگلادش در دیدار وزیر امور دینی بنگلادش با رئیس سازمان حج و زیارت
چکیده: وزیر امور دینی بنگلادش در قالب برنامه سفر یک هفته ای به جمهوری اسلامی ایران روز جمعه 22 اسفندماه با مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در محل این سازمان دیدار و پیرامون نحوه اجرای برنامه های حج و عمره گفت و گو کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این ملاقات مدیران ارشد دو طرف به تشریح و تبادل تجربیات در زمینه روش های حج‌گز... ادامه »
23
آخرين همايش متمركزعمره گزاران خوزستان در سال 93
چکیده: آخرين همايش متمركز عمره گزاران خوزستان در سال 93 برگزار شد. به گزارش روابط عمومي حج و زيارت خوزستان، آخرين همايش متمركز عمره گزاران خوزستاني در سال 93 در روز جمعه 22 اسفندماه در محل تالار امام رضا(ع) شركت نفت برگزار شد. در اين همايش كه با حضور قريب به سه هزارنفر از عمره گزاران خوزستاني برگزار شد حجه الاسلام و المسلمين مصطفي حسن زاده نماينده بعثه ... ادامه »
22
تشریح خدمات حمل ونقل ستاد مدینه منوره به عمره گزاران ایرانی
چکیده: ازجمله خدماتی که به عمره گزاران کشورمان در بدو ورود به عربستان و ایام حضور در شهر مدینه منوره ارائه می گردد خدمات حمل ونقل است که در این راستا برنامه ریزی ها و هماهنگی های مبسوطی صورت می پذیرد.در این راستا مصاحبه ای با مسئول حمل ونقل ستاد مدینه منوره صورت گرفته است که در ادامه تقدیم خوانندگان محترم می گردد: قربانی مسئول حمل ونقل ستاد مدینه ... ادامه »
21
برگزاری نشست هفتگی ستاد منطقه 1 مکه مکرمه
چکیده: در روز جاری نشست هفتگی ستاد منطقه1 مکه مکرمه برگزار گردید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه این جلسه پیش از ظهر امروز با حضور مسئول منطقه1،مسئولان بازرسی و ارزشیابی وحراست دفتر نمایندگی ، مسئولین تدارکات وبهداشت منطقه 1 ومدیران ثابت مربوطه در هتل سمر محل استقرار ستاد منطقه 1 برگزار شد. در این جلسه ابتدا مسئول ... ادامه »
صفحه 8 از 62اولین   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   آخرین