|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

عمره مفرده

20
اطلاعاتی در خصوص اسکان عمره گزاران در مدینه منوره
چکیده: جهت تهیه محل اسکان عمره گزاران ایرانی در مدینه منوره از سوی سازمان حج وزیارت و موسسه عمره سعادت برنامه ریزی منظم و اقدامات وسیعی صورت می پذیرد. جهت اطلاع از برخی اقدامات صورت گرفته در این حوزه و نیز ارائه اطلاعات وآماری از وضعیت محل اسکان عمره جاری مصاحبه ای با مسئول مسکن ستاد  مدینه منوره صورت گرفته که در ادامه تقدیم خوانندگان محترم می شود. ... ادامه »
20
نخستين گردهمايي بين‌المللي عمره دانشجويان ايراني در جمهوری آذربايجان برگزار شد
چکیده: نخستين گردهمايي بين‌المللي حج عمره دانشجويان ايراني در جمهوري آذربايجان با عنوان «در مسير عرش» در محل سالن شهريار رايزني فرهنگي ايران در باكو، برگزار شد. به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني حج، نخستين گردهمايي بين‌المللي حج عمره دانشجويان ايراني شاغل به تحصيل در جمهوري آذربايجان با عنوان «در مسير عرش» به منظو... ادامه »
19
برگزاری جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی لحظه تحویل سال نو در مکه مکرمه
چکیده: جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت مدیریت زائرین ایرانی حاضر در مکه مکرمه برای حضور درمسجد الحرام و گذراندن لحظه تحویل سال نو شمسی برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه در این جلسه که با حضور مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه،مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت در عربستان و مسئولین و مدیران بخش های مخ... ادامه »
18
غذای عمره گزاران ایرانی درمدت اقامت در مدینه منوره در کجا تهیه می شود؟
چکیده: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مدینه منوره غذای مصرفی زائران ایرانی در دو آشپزخانه متمرکز دخیل و زین در مدینه منوره طبخ می گردد.بنا به قوانین و آیین نامه های اعلامی آتش نشانی عربستان طبخ غذا در داخل هتل ها ممنوع است لذا جهت تهیه غذای زائران در سالهای گذشته اقدام به برپایی و تجهیز آشپزخانه های متمرکز شد. در این آشپزخانه های غذای... ادامه »
17
افتتاح دوره چهارم موسسه مطوفی حجاج ایران
چکیده:  دوره چهارم موسسه مطوفی حجاج ایران با اعضاء جدید برای یک دوره چهارساله آغاز بکار کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه دراین افتتاحیه حکم انتصاب آقای دکتر طلال قطب از سوی وزیر حج عربستان بعنوان رئیس هیئت مدیره موسسه تسلیم وی شد. غلامرضا رضایی مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت در عربستان به نمایندگی از سازمان... ادامه »
16
چکیده: هفتمین همایش سراسري زائرین عمره استان البرز با حضوربیش از 2600زائر روز جمعه مورخ 93/12/15درمحل استادیوم انقلاب کرج برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان البرز این همايش كه شامل اعزامهاي اول فروردین ماه94 لغايت نهم اردیبهشت ماه94 مي باشد2620 زائر در قالب 20كاروان از استان البرز به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.  سید مرتضی حسینی&nb... ادامه »
15
رئیس سازمان حج وزیارت در دیدار با عوامل ستادی عملیات عمره درمکه مکرمه

لزوم توجه به مدیریت تحول گرا در سازمان حج وزیارت

لزوم توجه به مدیریت تحول گرا در سازمان حج وزیارت
چکیده: مهندس سعید اوحدی در دیدار با عوامل ستادی عملیات عمره مفرده درمکه مکرمه بر لزوم توجه به مدیریت تحول گرا در سازمان حج وزیارت تاکیدکرد.دراین دیدار که روز پنج شنبه در هتل دارهادی محل دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت و ستادعملیات عمره برگزار شد رئیس سازمان حج وزیارت ضمن تشکر از زحمات کلیه عوامل خدمات رسان در جهت خدمات رسانی به عمره گزاران ایرانی به تبیین ... ادامه »
14
قول مساعد وزیر حج عربستان درخصوص پیگیری حل مشکل صدور روادید
چکیده: به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از شهر جده مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج وزیارت بعد از ظهر امروز با وزیر حج عربستان آقای دکتر بندر بن حجار در جده دیدار کرد. در این دیدار که در ساعت 13:30به وقت محلی با حضور نماینده کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در جده،مدیر عامل موسسه عمره سعادت ورئیس دفتر نمایندگی سازمان حج وزیارت در عرب... ادامه »
14
به منظور رایزنی جهت رفع مشکل صدور روادیدصورت گرفت

جلسه مشترک رئیس سازمان حج وزیارت با شرکت های طرف قرارداد عربستانی

جلسه مشترک رئیس سازمان حج وزیارت با شرکت های طرف قرارداد عربستانی
چکیده: به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه شب گذشته(چهارشنبه)رئیس سازمان حج وزیارت طی جلسه مشترکی با مدیران عامل کلیه شرکت های طرف قرارداد عربستانی در حوزه خدمات رسانی به عمره گزاران ایرانی به گفتگو نشست.در این جلسه که با حضور مدیرعامل موسسه سعادت،رئیس ومعاون دفتر نمایندگی سازمان در عربستان،مدیرعملیات عمره در عربستان و ب... ادامه »
13
رئیس سازمان حج وزیارت برای حل مشکل روادید وارد عربستان شد
چکیده: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت از مکه مکرمه، مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج وزیارت در دقایق اولیه بامداد امروز چهارشنبه وارد مکه مکرمه شد و مورد استقبال مسئولین دفترنمایندگی سازمان و ستاد اجرایی عملیات عمره در این شهر قرارگرفت. گفتنی است هدف از سفر مهندس اوحدی رایزنی با مقامات مسئول عربستانی پیرامون مسائل و مشکلات پیش آمده برای ... ادامه »
12
آخرین وضعیت فعالیتهای ستاد اجرایی مدینه منوره
چکیده:   خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت به مدینه منوره درمصاحبه ای با رئیس ستاد اجرایی سازمان حج وزیارت در این شهر آخرین فعالیتهای این ستاد را جویا شده است که ماحصل آن در زیر تقدیم حضور خوانندگان محترم می شود: آقای حضوری در این مصاحبه گفت ستاد اجرایی مدینه منوره از بخشهای مختلفی از جمله اسکان،تدارکات،حمل ونقل ،امو... ادامه »
12
حل مشکل اعزام به عمره به صورت استانی/ اولویت اعزام با زائران فیش دار
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت برای رفع مشکل ویزای عمره گزاران ایرانی راهی عربستان شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سعید اوحدی» عصر روز سه‌شنبه 12 اسفندماه بمنظور رفع مشکل صدور ویزای عمره گزاران ایرانی به عربستان سفر کرد. مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت در این باره گفت: این سفر برای رایزنی به منظور حل مش... ادامه »
11
گزارشی از زیارت دوره مدینه منوره
چکیده: خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج وزیارت مستقر در مدینه منوره جهت اطلاع خوانندگان از نحوه برگزاری زیارت دوره در این شهر، اماکنی که زائران از آن بازدید می کنند وهمچنین فاصله های زمانی بین اماکن ،با یکی از کاروانهای عمره گزار جهت انجام زیارت دوره همراه شده و مراحل مختلف این سفر را به صورت گزارشی گردآوری نموده که گزارش آن در ادامه ارائه می شود... ادامه »
11
توضیحات یک مقام وزارت خارجه در خصوص روادید عمره گزاران
چکیده: معاون وزیر خارجه از رایزنی‌های این وزارتخانه با مقامات عربستان از طریق سفارت جمهوری اسلامی در ریاض و سفارت عربستان در تهران بمنظور رفع مشکل صدور روادید عمره گزاران ایرانی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به نقل از ایسنا، «حسین امیرعبداللهیان» معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان صبح امروز (دوشنبه) در... ادامه »
10
برنامه و تنوع غذایی زائران ایرانی در مدینه منوره چگونه است؟
چکیده: زائران وعمره گزاران ایرانی در طول سفر عمره مفرده،مدت پنج روز در شهر مدینه منوره اقامت دارند.همین طول دوره پنج روزه موجب گردیده است که برنامه غذایی نیز برای ایام پنج روز تدوین شده ومرتب تکرار می گردد.بنابراین زائران حتما در صورت استفاده از وعده های غذایی که در رستوران های هتلهای محل اقامت زائران ایرانی به صورت یکسان توزیع می گردد از کلیه غذاهای تهیه... ادامه »
صفحه 9 از 62اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین