|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

عتبات عالیات

27
امروز ؛  آخرین فرصت نام نویسی از زائران اربعین
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت: امروز آخرین فرصت ثبت نام در سماح در دفاتر منتخب در استان های کشور است. رئیس سازمان حج و زیارت گفت: از صبح امروز مرز مهران از سوی طرف عراقی یکطرفه شده و زائران تا روز اربعین حسینی امکان حضور در کشور عراق از طریق مرز مهران را نخواهند داشت. وی افزود: دو مرز شلمچه و چذابه به عنوان مرزهای جایگزین مرز مهران معرفی شده ... ادامه »
26
یک میلیون و ۵۰۰ هزار زائر اربعین از مرزهای کشور خارج شدند
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تا این لحظه یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از مرزهای کشور خارج شده و بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار ویزا هم صادر شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی گفت: امسال شاهد افزایش جدی زائران برای مراسم پیاده روی اربعین بوده ایم به گونه ای که آمار ثبت نام در سامانه سماح به مرز یک میلیون و 300 هزار ز... ادامه »
25
صدور ویزای اربعین در کمتر از 24ساعت
چکیده: رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: با هماهنگی انجام شده ، صدور ویزا برای زائران اربعین حسینی در کمتراز 24ساعت امکان پذیر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ مهندس سعید اوحدی دیشب در بازدید از روند تردد زائران اربعین حسینی در گذرگاه مرزی چذابه با تاکید بر تهیه ویزا از سوی زائران اربعین حسینی، افزود: 16نمایندگی و کنسولگری عراق در ایرا... ادامه »
25
وزیر ارشاد: تردد زائران اربعین بدون گذرنامه و ویزا ممنوع است
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تردد زائران بدون داشتن گذرنامه و ویزا در مرزهای مهران، چزابه و شلمچه ممنوع است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مهران، سیدرضا صالحی امیری در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امسال اقدامات بسیار خوبی در مرز مهران انجام شده است. وی با بیان اینکه جمعیت بسیار زیادی به مرز مراجعه کرده اند، ا... ادامه »
25
وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج  از موکب شهدای منا در مرز مهران بازدید کردند
چکیده: وزیر ارشاد از موکب شهدای منا و موزه عبرت در مرز مهران بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ دکتر سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که با همراهی رئیس سازمان حج به مهران سفر کرده بود، در این بازدید گفت: در موکب شهدای مظلوم منا که در مرز مهران راه اندازی شده خدمات فرهنگی، اسکان و تغذیه زائران اربعین ارائه می شود. ... ادامه »
25
بازدید وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت از موکب شهدای منا در چذابه/عکس
چکیده: بازدید وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت از موکب شهدای منا در چذابه
25
بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت  از مرز مهران
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زائران مسئولان اجرایی برای ایجاد تسهیلات بیشتر برای عبور از مرز همکاری کنند و به‌هیچ‌عنوان بدون گذرنامه و روادید به مرزها مراجعه نکنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، «سید رضا صالحی امیری» در بازدید از مرز بین‌المللی مهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرز مهران با محدودیت&z... ادامه »
25
بدرقه وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج و زیارت برای عزیمت به مهران/عکس
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت، صبح امروز از فرودگاه بین المللی اهواز برای عزیمت به مرز مهران بدرقه شدند.
25
وزیر ارشاد در بازدید از مرز چزابه:

رسانه های خارجی چشم خود را بر اربعین بسته اند

رسانه های خارجی چشم خود را بر اربعین بسته اند
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رسانه های خارجی چشم خود را بر روی حماسه عظیم اربعین حسینی که شیعیان خالق آن هستند، بسته اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، سید رضا صالحی امیری شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در مرز چذابه اظهار کرد: امروز و امشب حماسه بزرگی در این منطقه بسیار مهم یعنی چذابه شکل گرفته و خداوند را شاکریم که این ملت یک... ادامه »
25
بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از فاز نخست زائرسرای طریق القدس در بستان
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در اولین سفر استانی اش در سفر به استان خوزستان ، از فاز نخست زائر سرای طریق القدس چذابه بازدید کرد. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، دکتر سید رضا صالحی امیری که بهمراه مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت روز گذشته به استان خوزستان سفر کرده بود، در اولین برنامه سفرش از زائرسرای طریق القدس... ادامه »
24
موکب شهدای منا در مرز چذابه(گزارش تصویری)
چکیده: موکب شهدای منا در مرز چذابه
24
وزیر ارشاد و رئیس سازمان حج راهی مرزهای خوزستان می شوند
چکیده: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت به منظور بازدید از نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین امروز  راهی خوزستان می شوند. دکتر سید رضا صالحی امیری و مهندس سعید اوحدی و هیئت همراه برای بازدید از مرزهای شلمچه و چذابه و نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) در این دو مرز و همچنین بازدید از موکب های شهدای مظلوم منا در دو مرز جنوب... ادامه »
23
فرآیند صدور ویزای زائران اربعین در کمتر از 24 ساعت انجام می شود
چکیده: معاون امور حج و زیارت سازمان حج اعلام کرد : از امروز در اکثر استان­ها فرایند صدور روادید اربعین از طریق دفاتر زیارتی و دفاتر کنسولی موقت عراق در کمتر از 24 ساعت انجام می­شود. حمید محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت،  با اشاره به اینکه تا کنون بیش از یک میلیون و 225 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام نموده اند، تأکید... ادامه »
23
آخرین جلسه کمیته اعزام اربعین برگزار شد
چکیده: در آخرین جلسه کمیته اعزام ستاد اربعین عنوان شد: تا ساعت 24 شب گذشته یک میلیون و 23 هزار زائر ایرانی از طریق مرزهای کشور وارد خاک عراق شدند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت؛ در هشتمین جلسه کمیته اعزام اربعین که با حضور مسئولان سازمان حج و زیارت و دیگر دستگاه ها برگزار گردید، حمید محمدی معاون سازمان حج و زیارت گزارشی از آمار و ... ادامه »
23
راه اندازی موکب شهدای مظلوم منا در مرز مهران
چکیده: موکب شهدای مظلوم منا در مرز مهران راه اندازی شده و به زائران اربعین خدمات رسانی میکند. به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، در این موکب خدمات فرهنگی، اسکان و تغذیه زائران اربعین ارائه می گردد.
صفحه 9 از 97اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین