|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

اطلاعیه ها

26
پرداخت 200 دلار ارز همراه به زائران عمره و عتبات
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت اعلام کرد: بدنبال هماهنگی های صورت گرفته با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به هریک از زائران ایرانی که به سفر عمره مفرده و عتبات عالیات مشرف می‌شوند، 200 دلار ارز همراه با نرخ مبادله ای تعلق می‌گیرد. بر اساس این اعلام، زائرانی که به سفرهای زیارتی عمره و عتبات اعزام می شوند، تنها برای یکبار در طول سال می ت... ادامه »
16
ثبت نام تا اولویت 400 در ظرفیت های خالی گروه‌های اعزامی تا 30 دیماه 92
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد : با عنایت به وجود ظرفیت‌های خالی در گروه‌های عمره اعزامی تا 1392/10/30 در برخی استان های کشور، دارندگان اسناد عمره مفرده با اولویت 301 تا 400 مربوط به ثبت‌نام عمومی سال 1390 ، نیز می توانند نسبت به نام‌نویسی در ظرفیت خالی گروه‌های یادشده، اقدام نمایند. شایان ذکر است دا... ادامه »
11
اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص تکمیل ظرفیت خالی کاروان‌های عمره مفرده 93-92
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد : با عنایت به اینکه ظرفیت گروه‌های اعلام‌شده مرحله اول عمره مفرده 93-92 در برخی استان‌های کشور، علی‌رغم پایان یافتن فرصت یک هفته ای جهت ثبت‌نام، تکمیل نگردیده است، از این رو دارندگان فیش‌های با اولویت های 301 تا 330 مربوط به ثبت‌نام‌ عمومی عمره سال 13... ادامه »
29
اطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص نحوه ثبت‌نام و تشرف در عمره مفرده سال 93-92
چکیده: با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه‌ریزی‌های انجام شده، انشاءا... عملیات ثبت‌نام و اعزام معتمرین عزیز طی دو مرحله بشرح ذیل اعلام و آغاز می‌گردد.  مرحله اول:گروه‌های اعزامی از نیمه دوم ماه صفر از 1392/10/01 لغایت دهه سوم جمادی‌الاول تا 1393/01/07   مرحله دوم: گروه‌های اعزامی در دهه سوم جمادی... ادامه »
19
پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص عمره 93-1392
چکیده: با توجه به هماهنگی و تمهیدات بعمل آمده و فراهم آمدن مقدمات پیش بینی شده، انشاءالله اعزام عمره گزاران به سرزمین وحی از دهه سوم آذرماه 92 آغاز خواهد شد.   در عملیات عمره 93-92، کلیه ثبت نام شدگان سال 1387 عمره مفرده که در بانک‌ملت ودیعه‌گذاری 500 هزار تومانی نموده‌اند (اولویت‌های یک تا سیصد) ، همچنین تمامی دارندگان اسناد ... ادامه »
18
آغاز  پیش ثبت نام جدید عتبات عالیات
چکیده: سازمان حج و زیارت از آغاز مرحله جدید پیش ثبت نام عتبات عالیات خبر داد. به گزارش حج نیوز ، براساس برنامه ریزی های انجام شده توسط سازمان حج و زیارت متقاضيان تشرف به عتبات عاليات که مایل به اعزام از تاریخ 92/09/23 لغایت  92/12/20 می باشند ، می توانند از ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 92/08/18  لغایت ساعت 24 روز پنج‌شنبه 92/08/30  با مرا... ادامه »
16
اطلاعیه وزارت امور خارجه در خصوص روادید حج
چکیده: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه ای از هموطنان گرامی و مشتاقان زیارت بیت الله الحرام خواست از دریافت روادید کشور عربستان برای انجام مناسک حج به غیر از اقدام از طریق مرجع رسمی آن یعنی سازمان حج وزیارت اجتناب نمایند. به گزارش حج نیوز، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز در اطلاعیه ای که در پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه منتشر... ادامه »
18
اطلاعیه سازمان حج و زیارت پیرامون برگشت بخشی از وجه دریافتی از حجاج سال 92
چکیده: بدنبال ایجاد کارگروه مشترک کارشناسان و مسئولان مالی سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و تشکیل جلسات متعدد و پیگیری‌های مکرر تحت هدایت ارزنده نماینده محترم ولی فقیه در امور حج و زیارت در راستای حفظ حقوق زائران، پس از حدود سه ماه فعالیت مداوم کارگروه و بررسی جزئیات موضوع و رسیدگی به تمامی اقلام تأثیرگذار در قیمت تمام شده حج ، مقرر شد از م... ادامه »
17
آغاز پیش ثبت نام جدید عتبات عالیات از 16 شهریور
چکیده: سازمان حج و زيارت در جهت ايجاد رفاه و سهولت بيشتر براي متقاضیان و بمنظور پیشگیری از ازدحام علاقمندان تشرف به سفر زيارتي عتبات مقدسه در دفاتر خدمات زيارتي، اقدام به ایجاد سامانه پيش ثبت‌نام اینترنتی عتبات عالیات نموده است. متقاضيان محترم تشرف به عتبات عاليات که مایل به اعزام از تاریخ 92/07/16 لغایت  92/09/22 می باشند ، با رعایت موارد... ادامه »
04
زائران ایرانی عتبات در سلامت کامل بسر می برند/تکذیبه
چکیده: به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج نیوز،اداره کل امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با انتشار اطلاعیه ضمن تاکید بر سلامتی کلیه زائران ایرانی عتبات و برگزاری موفقیت آمیز زیارت شعبانیه اعلام کرد: تمامی زائران ایرانی که طی این مدت بویژه جهت شرکت در زیارت شعبانیه به عراق اعزام شده اند در سلامت و آرامش کامل بسر می برند ،لذا خبر برخی رسانه ها مبنی ب... ادامه »
27
رییس جمهور منتخب:ما نه فقط با عربستان همسایه هستیم بلکه برادر نیز می باشیم.
چکیده: به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج نیوز ،حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور منتخب در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران پس از پیروزی در انتخابات، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیرمقدم به خبرنگاران و اصحاب رسانه، افزود: این جلسه به شما تعلق دارد و من کوتاه سخن می‌گویم تا شما سوالات‌تان را بپرسید. وی خاطرنشان کرد: لازم می‌د... ادامه »
13
قابل توجه مدیران و زائران عمره و عتبات عالیات
چکیده: روابط عمومی سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به تأکید مقام‌معظم‌رهبری بر خلق حماسه سیاسی و لزوم مشارکت گسترده مردم در راستای تحقق رهنمودهای معظم‌له و نیز بهره‌جستن شهروندان از حق رأی خود برای ساختن ایران اسلامی و نمایش اقتدار نظام در عرصه جهانی، شایسته است زائران عمره مفرده و عتبات عالیات که در این ایام به... ادامه »
11
دارندگان ودیعه های حج تمتع 21/8/84لغایت 20/9/84جهت ثبت نام به کاروان ها مراجعه کنند
چکیده: سازمان حج و زیارت اعلام کرد :دارندگان ودیعه های حج تمتع 21/8/84لغایت 20/9/84جهت ثبت نام به کاروان ها معرفی شده در شهرستان ها مراجعه کنند با توجه به پایان فراخوان نوبت اول،در راستای تکمیل ظرفیت های موجود ،بدینوسیله از کلیه ودیعه گذاران حج تمتع مورخ 21/8/1384 لغایت 20/9/84 که در بانک ملی ثبت نام کرده اند ،دعوت بعمل می آورد منظور تشرف به حج تمتع 13... ادامه »
10
سازمان حج و زیارت اعلام کرد:

پیش اطلاعیه ثبت نام در کاروانهای حج تمتع 1392

پیش اطلاعیه ثبت نام در کاروانهای حج تمتع 1392
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت کلیه کسانی که دارای فیش ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا تاریخ 1384/08/20 می باشند، جهت ثبت نام در کاروانهای حج تمتع سالجاری فراخوانده شدند.بر اساس این اطلاعیه اسامی مدیران کاروانهای حج تمتع امسال به همراه هزینه های مربوطه در تاریخ 1392/01/26 در جراید کثیرالانتشار به چاپ خواهد رسید. گفتنی است ثبت نام در کارو... ادامه »
21
اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص اعلام گروههای مرحله دوم عمره مفرده
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت، پیرو اطلاعیه اعلام گروههای مرحله اول اعزام عمره مفرده، مشخصات گروههای مرحله دوم از طریق اطلاعیه های استانی اعلام و ثبت نام در گروههای مربوطه نیز در کلیه استانها ( به جز استانهای تهران ، البرز و قم و قزوین) در تاریخ 91/11/26 و استانهای تهران ، البرز و قم و قزوین در تاریخ 91/11/27 آغاز می گردد . افرادی که برابر... ادامه »
صفحه 4 از 5اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  بعدی   آخرین