|  ورود به سایت  |  یکشنبه 29 مرداد 1396

 

اطلاعیه ها

04
تعیین تکلیف وضعیت دارندگان قبوض قدیمی ودیعه گذاری عمره بانک ملی ایران
چکیده: پیرو اطلاعیه ها و فراخوانهای مکرر سازمان در خصوص لزوم تشرف دارندگان اینگونه قبوض به عمره یا اعلام انصراف و علی رغم آنکه آخرین فرصت تشرف آنان گذشته بود، با این وصف با توجه به هماهنگی و تعاملی که با بانک ملی ایران بعمل آمده است، اعلام می گردد دارندگان قبوض قدیمی ودیعه گذاری عمره بانک ملی ایران مربوط به سنوات 1363 ، 1367 ، 1382 تا 1386/5/1 می بایست به... ادامه »
27
اطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص نحوه ثبت نام و تشرف به عمره مفرده سال 92-1391
چکیده: با استعانت از خداوند متعال و برابر برنامه ریزی های بعمل آمده،انشاءالله عملیات ثبت نام درگروهها واعزام معتمرین طی دومرحله بشرح ذیل اعلام میگردد.  مرحله اول:گروههای اعزامی در دهه اول ربیع الاول حدودا از 25/10/91 لغایت  دهه سوم جمادی الثانی حدودا 15/02/1392              &... ادامه »
26
پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص عمره92-1391
چکیده: با توجه به هماهنگی وتمهیدات به عمل آمده و در صورت تحقق کلیه موارد پیش بینی شده انشاءا... اعزام زائرین به عمره از دهه سوم دیماه آغاز خواهد شد. ادامه »
07
پیش ثبت نام جدید عتبات عالیات
چکیده: سازمان حج و زيارت در جهت ايجاد رفاه و سهولت بيشتر براي متقاضیان و بمنظور پیشگیری از ازدحام علاقمندان تشرف به سفر زيارتي عتبات مقدسه در دفاتر خدمات زيارتي، اقدام به ایجاد سامانه پيش ثبت‌نام اینترنتی عتبات عالیات نموده است. متقاضيان محترم تشرف به عتبات عاليات که مایل به اعزام از تاریخ 30/09/91 لغایت  30/10/91 می باشند ، با رعایت موارد مشر... ادامه »
10
آغاز ثبت نام عتبات عالیات از امروز10/08/91
چکیده: اطلاعيه سازمان حج و زيارت در خصوص ثبت نام اينترنتي عتبات عاليات (کاروانهای اعزامی از تاریخ 25/08/91 لغایت 29/09/91 ) پذیرفته شدگان در قرعه کشی از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 10/08/91 با مراجعه به بخش ثبت نام سایت ( لینک قطعی کردن ثبت نام ) و یا با مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی جهت ثبت نام در کاروانها اقدام نمایند . خواهشمند است در زمان ثبت نام و... ادامه »
26
اطلاعيه سازمان حج و زيارت در خصوص ثبت نام اينترنتي عتبات عاليات
چکیده: اطلاعيه سازمان حج و زيارت در خصوص ثبت نام اينترنتي عتبات عاليات (کاروانهای اعزامی از تاریخ 29/07/91 لغایت 24/08/91 ) با عرض پوزش و عذرخواهی بابت تاخیر بوجود آمده در زمان ثبت نام ، خواهشمند است قبل از قطعی نمودن ثبت نام موارد ذیل را بدقت مطالعه فرمائید : تذکرات مهم: 1- با توجه به اینکه فروش ارز از سوی بانک مرکزی بصورت نرخ مبادله ای می باشد، ... ادامه »
24
سازمان حج و زیارت بعنوان دستگاه نمونه فرهنگی کشور برگزیده شد
چکیده: به گزارش خبرنگار حج نیوز:سازمان حج و زیارت در جشنواره شهید رجایی سال 91 در میان دستگاههای فرهنگی بعنوان سازمان نمونه کشور برگزیده شد. سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی نامه ای به آقای دکتر موسوی مشاور رییس جمهور و ریاست سازمان حج و زیارت ضمن تقدیر و تشکر از وی و مجموعه مدیران و کارکنان این سازمان اعلام کرد: اکنون که به یاری خداوند سبحان د... ادامه »
22
مدیران کاروان برای کنترل لیست گذرنامه زائران به مرکز اصلی موسسه مطوفین مراجعه کنند
چکیده: ضرورت دارد تا زمانی که گذرنامه ها در موسسه می باشد و به مکاتب منتقل نشده است مدیر یا معاون کاروان دوروز بعد از ورود به مکه مکرمه جهت کنترل تعداد گذر نامه ها ی زائران وعوامل کاروان خود و حصول اطمینان از وجود تمامی گذر نامه ها بادردست داشتن مهر کاروان ، کارت شناسایی و لیست زائران که شماره گذرنامه در ان درج شده به محل موسسه مطوفین حجاج ایران در مکه مک... ادامه »
01
به دنبال هماهنگي سازمان حج و زيارت با بانك مركزي، 300 دلار ارز همراه به زائران حج تمتع امسال پرداخت مي‌شود
چکیده: علی محدث معاون توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان حج و زيارت گفت :زائران پنج روز پيش از اعزام خود مي‌توانند به يكي از شعب ارزي بانک ملی ایران مراجعه و با ارائه كارت شناسايي، 300 دلار ارز را با پرداخت معادل ريالي آن به نرخ دولتي مصوب، دريافت كنند. ادامه »
30
لیست کاروان های خارج از کشور اعلام شد
چکیده: غلامرضا رضائی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت:اسامی کاروان های ایرانیان خارج از کشور پس ازطی مراحل گوناگون جهت خدمت رسانی در ایام حج امسال به ایرانیان مقیم خارج از کشور اعلام شد. وی در ادامه افزود :مدیران کاروان های ایرانیان مقیم خارج از کشور مجوز ثبت نام از هموطنان داخل کشور راندارندو صرفاًجهت خدمت رسانی به ایرانیان مقیم خارج از کشور م... ادامه »
صفحه 5 از 5اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  بعدی   آخرین